KIHT

Кропивницький дистанційний бізнес-турнір
Учасники не тільки змагаються у віртуалі, а й почали битву титанів реклами PDF Друк

Фінальна частина ІІ Міського бізнес-турніру поступово входить в активну стадію. 22 фіналістів змагаються за першість в управлінні своїми підприємствами. Ось наші фіналісти: Христенко Денис Вікторович, Потєхін Антон Михайлович, Войтюк Максим Сергійовіч, Заболотня  Марія  Олександрівна, Аліфіренко Костянтин Вікторович, Оришечко Дмитро Андрійович, Гончар Аріна Сергіївна, Шевченко Наталя Андрїївна, Федоренко Даря Ігорівна, Давидов Андрій Володимирович, Чайковська Анастасія Юріївна, Пахаєва  Аліна  Аліївна, Ліщенко Олександр Валерійович, Калінка Євгеній Олександрович, Герасімов Олег Ігорович , Котов  Денис Ігорович , Болілий  Валентин  Олегович, Сніцар  Олексій  Павлович, Калько Анастасія Русланівна, Бевзушенко Володимир Михайлович, Гонтаренко Михайло Олександрович. І в них все ще попереду.

Окрім управлінського змагання не на жарт розгорілися баталії за кращий рекламний ролик свого підприємства. У своїх відео діти стали партнерами і висловлювали вдячність Народному депутату України Яринічу Костянтину Володимировичу, Президенту Кіровоградської торгово-промислової палати Саєнко Ірині Анатоліївні й Управлінню освіти Кіровоградської міської ради Костенко Ларисі Давидівні, Компанії інтелектуальних технологій. Але були і видаляння відео конкурентів, його приховування й інші підножки. Світ бізнесу і для молодих учасників також став жорстоким. Проте вони йдуть о своєї перемоги.

Підтримайте своїми переглядами і лайками відео учасників. Визначіть для себе, хто найкраще справився за стислі терміни, обмежені ресурси із завданням реклами свого тренінгового підприємства у бізнес-симуляції ViAL+

https://www.youtube.com/channel/UC9yxt_i4N4e4myk-2vm_7-w

І на останок похвалимося, що про наш захід активно готує відео-сюжети місцеве телебачення. І є про що. Самі дивіться


 
Щодо завантаження відео на Youtbe канал PDF Друк

До уваги вчителів економіки

На етапі завершення заочний етап ІІ міського бізнес-турніру «Стратегія фірми». Чекаємо з нетерпінням фіналістів, їх імена будуть відомі вранці 8 лютого 2017 року (буде наказ, щодо участі фіналістів в очному етапі).

 

Для учнів-учасників!

Інформація щодо завантаження відео-реклами або іншого формату реклами свого підприємства

Окрім самого змагання у бізнес-симуляції, є змагання реклами свого підприємства. Ви можете зняти відео-кліп, зробити презентацію, цікавий постер,  або ще щось креативне. Головне, щоб захотіли купити у Вас продукцію або вкласти інвестиції у Вашу рекламу. Також обов'язковим елементом Ваших роликів має стати згадка про одного з партнерів турніру: управління освіти  Кіровоградської міської ради, Кіроворадська Торгово-промислова палата, Народний депутат України, Яринича Костянтина Володимировича.

Свої відео-ролики, відео-презентації розмішуйте на нашому каналі «Міського бізнес-турніру в м. Кропивницький».

Алгоритм

1. Заходимо на пошту  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

2. Потім в YouTube.com і вибираємо інший акаунт Міського бізнес-турнір у

м. Кропивницький.

3. Там є стрілка завантаження. Натиснути на неї.

4. І далі слідувати по інструкції завантаження.

 

Шановні учасники турніру, ми вже виходимо на останню фінішну пряму. Уже наступної суботи ми знатимемо переможців. Для завантаження ролика зайдіть в гугл-акаунт, для цього уведіть: логін:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду  пароль: sfkropyv123 Свої постери, креативні малюнки, поезія і ще щось креативне розміщуємо у групі ВК: https://vk.com/strategyfirm.

Завантажити відео і постери необхідно до 12:00 8 лютого (середи).

Оцінка кожного рекламного твору відбуватиметься за двома критеріями: оцінка журі (40% ваги) і кількість лайків, переглядів і коментарів Ваших відео і постерів на Ютуб-каналі і/або ВК. Збираємо лайки і перегляди до 20:00 10 лютого 2017 року (пятниці). На переможця чекатиме особливий приз, поза         20 фіналістами. Творчості, креативності і перемоги.

  

З повагою, організаційний комітет турніру

 
Стартував ІІ Міський бізнес-турнір у м.Кропивницький в рамках ІV Всеукраїнського бізнес-турніру "Стратегія фірми-2017" PDF Друк

Сьогодні стартував ІІ Міський бізнес-турнір у м.Кропивницький в рамках ІV Всеукраїнського бізнес-турніру "Стратегія фірми-2017".

Турнір проходить за ініціативи Управління освіти Кіровоградської міської ради при незмінній підтримці Кіровоградської торгово-промислової палати й особисто Ірини Анатоліївни Саєнко. І важливу підтримку майбутнього м. Кропивницького надає Народний депутат України Яриніч Костянтин Володимирович.

Учасниками турніру стало 255 учасників і 8 профільних вчителів :)) Побачимо як пройде змаганння. Адже є і вже "маститі учасники", які пройшли горнило Всеукаїнського турніру і молоді амбітні учасники. І в кожного є шанс стати кращими :))


 
«Стратегія фірми – 2017» у Кропивницькому – змагання майбутньої бізнес-еліти PDF Друк

Фото d.bernadette.tusovka.kr.ua

Минулорічний школярський турнір у тоді ще Кіровограді приємно здивував організаторів та вчителів стількома відкриттями, що всі вирішили одноголосно – далі буде!

У 2017 р. змагання учнів Кропивницького у потужній симуляції підприємства ViAL+ відбудеться за підтримки Кропивницької торгово-промислової палати та народного депутата України Костянтина Яриніча. Цей регіональний етап Всеукраїнського дистанційного бізнес-турніру «Стратегія фірми» проходитиме з 19 січня до 11 лютого 2017 року. Зареєструватися для участі у ньому кропивницькі школярі та школярки можуть до 17 січня 2017 р. (включно) за посиланням.

Отримати в управління віртуальну компанію та позмагатися за її першість на ринку зможуть усі бажаючі учні 8-11 класів із Кропивницького. Це абсолютно безкоштовно для учасників. Переможці регіонального турніру автоматично стають півфіналістами всеукраїнського.

Випробовуйте, вдосконалюйте й реалізовуйте себе у змаганні з управління компанією «Стратегія фірми-2017»!

 
Ефектне завершення феєричного турніру: Кіровоград PDF Друк

Пост-реліз

Фінал Кіровоградського дистанційного бізнес-турніру для  учнів 8-11 класів пройшов у гостинних стінах школи №8. П’ятнадцять найкращих гравців турніру, чиї компанії не збанкрутували до часу X, 30-31 жовтня зійшлися у вирішальному двобої за першість за ринку потужного бізнес-симулятора ViAL+. 

Вони просто вразили організаторів і один одного тим, наскільки активізувалися в комунікації та вдосконалили своє вміння домовлятися з конкурентами й партнерами. Дехто банкрутував, але знаходив шляхи виходу з банкрутства й боровся далі.  Наполегливість, нестандартне мислення, навіть афіліації (узгодження дій до аж до фактичного управління поведінкою чужої (!) компанії)… Такий поворот подій здивував би навіть досвідчених бізнесменів і управлінців. Можна сказати, що їх полку прибуло, – на трьох переможців турніру точно!

Лідер турніру Олексій Володін (компанія «ВОЛАВ»), володарі ІІ і ІІІ місця Денис Котов («Пан Котський») та Олександр Ліщенко (Orange juice) мають всі шанси в майбутньому успішно почати власну справу або очолити філіал світового бізнес-концерну. А в теперішньому вони отримали приємні грошові заохочення  від організаторів і подарунки від Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати в особі її президента І.А. Саєнко. 


Винагородою для найкращих були: 1500 грн. і накопичувач на 1 Тб для І місця, 1000 грн. та підзарядка для мобільного – для ІІ-го, 750 грн. і флеш-носій на 32 Гб – для ІІІ-го. Також переможці зможуть позмагатися із фіналістами Всеукраїнського турніру для учнів 8-11 класів «Стратегія бізнесу-2016» без проходження відбіркового етапу.

Надзвичайно приємною для учасників і організаторів заходу стала присутність на фіналі турніру заступника мера м. Кіровоград С.О. Колодяжного та начальника міського управління освіти Л.Д. Костенко. Багато значила й підтримка Центру методичної та соціально-психологічної служби м. Кіровоград, особливо В.В. Богачук. Без цих чудових людей організація й завершення турніру не були б такими професійно здійсненими і приємними для всіх.


Коли звучала фінальна пісня від творчої молоді Кіровоградської школи №8 «Україна – це ми», у кожного небайдужого був привід задуматися про те, наскільки швидко зростає нова вітчизняна бізнес-еліта. І починається вона з рішення кіровоградського школяра створити свою компанію та довести її до лідерства…


 
Визначено фіналістів І Кіровоградського дистанційного бізнес-турніру для учнів 8-11 класів PDF Друк

Вітаємо! За підсумками останнього періоду, який відбувся у суботу 17 жовтня 2015 року, визначено фіналістів. Згідно правил турніру у фінал проходить не менше 5-ти учансиків від кожної відбіркової групи (159, 160 і 161 за номерами ринків). Відбірковий етап проходив насичено і дуже гарячо. Багато звернень, запитань до організаторів, 9 банкрутств компаній, з яких три відбулося вже на підсумкових етапах. І кожен учасник впритул приходив до лідерів, і самі лідери мінялися протягом відбору.

Результатом таких активних дій учасників стало те, що у 159-йі групі і 160-ій групі між 5-им і 6-им місцями і 5-им, 6 і 7-ими місцями, відпвоідно, розрив склав менше одного балу. Тому організаторами було прийнято рішення допустити до фіналу не 15 учасників, а 18 учасників.

Ось перелік наших фіналістів:

Володін Олексій Сергійович -- компанія ВОЛАВ

Гусак Владислава Олександрівна -- компанія Frozen

Євчик Володимир Васильович -- компанія Евчик Company 

Завітренко Дарія Олександрівна -- компанія Завітренко

Котов Денис Ігорович -- компанія Пан Котський

Ліщенко Олександр Валерійович -- компанія Orange juice

Мамалига Данило Васильович -- компанія Мамалига

Мартиненко Марина Ігорівна -- компанія Lactic

Микитенко Вероніка Олегівна -- компанія Школа-ліцей 19

Михайлов Олександр Вікторович -- компанія ГНТН

Михальська Анастасія Орестівна -- компанія your_milk

Музиченко Дмитро Вікторович -- компанія Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Рибець Іван Анатолійович  -- компаніяРибець

Солод Діана Русланівна  -- компаніяYourMilk100%

Федоренко Дар'я Ігорівна -- компанія Український Альянс

Цигульська Ольга Віталіївна -- компанія Milka

Шило Олександр Олегович -- компанія GRANKIR

Яротник Ярослав Сергійович -- компанія Natural MIlk Products NMP


Вітаємо наших фіналістів. І бажаємо їм натхнення, витримки і перемоги у непростому фіналі, який стартує вже 19 жовтня.

Більш детально про фіналістів і їх результатів можна подивитися тут: 


 
ДЕБЮТ МОЛОДОЇ БІЗНЕС-ЕЛІТИ КІРОВОГРАДА PDF Друк

Всеукраїнський бізнес-турнір для школярів «Стратегія фірми», що був успішно проведений Компанією Інтелектуальних Технологій у 2014 і 2015 рр. спільно з Київським національним економічним університетом імені Вадима Гетьмана, Coca-Cola і KPMG, поклав початок регіональним змаганням молоді у бізнес-симуляції ViAL+. 

Першими стали кіровоградці: для участі в дистанційному бізнес-турнірі для учнів 8-11 класів м. Кіровоград  зареєструвалося 215 школярів з цього промислового й культурного центру Центральної України. Організаторами цього заходу виступили Компанія Інтелектуальних Технологій, Управління освіти м. Кіровоград (особлива вдячність начальнику управління Л.Д. Костенко) й Центр методичної та соціально-психологічної служби м. Кіровоград (окрема подяка – методисту центру В.В. Богачук). Спонсорська й організаційна підтримка була надана Кіровоградською регіональною торгово-промисловою палатою та особисто її керівником І.А. Саєнко.

Найбільше майбутніх перспективних економістів і підприємців, що не побоялися проявити свої ділові таланти, виявилося у ЗОШ «Сучасник» №34, НВО № 32, Кіровоградській гімназії нових технологій навчання, ЗОШ № 11 –  НВК «Кіровоградський Колегіум», ЗОШ № 4, НВО «Школа-ліцей №19». 

29 вересня розпочався й досі триває онлайн-етап змагання. Учасники турніру активно просувають створені ними віртуальні компанії на ринку симулятора, вивчають закони бізнесу й економіки,  наочно знайомляться з виробничою сферою, яка може стати професійним середовищем багатьох із них. Адже одне із стратегічних завдань такого бізнес-змагання – допомога молоді в особистісному самовизначенні та правильному виборі майбутнього фаху.

30-31 жовтня молоді бізнесмени, чиї віртуальні підприємства досягнуть найкращих показників за комплексним рейтингом ViAL+, зустрінуться в очному фіналі та боротимуться не лише за першість, а й за цінні призи від організаторів турніру. Побажаємо їм успіхів!

Про організаторів. Компанія Інтелектуальних Технологій (КІНТ) – організатор численних бізнес-турнірів для дітей та молоді України. 

Управління освіти м. Кіровоград – державна установа, діяльність якої спрямована на удосконалення системи освіти, створення механізму її стабільного розвитку, забезпечення відповідності швидкозмінним вимогам ХХІ століття, соціальним і економічним потребам розвитку України, запиту особистості, суспільства, держави. 

Центр методичної та соціально-психологічної служби м. Кіровоград – структурний підрозділ управління освіти Кіровоградської міської ради, основними завданнями якого є методичне забезпечення системи загальної середньої та дошкільної освіти, підвищення кваліфікації педагогічних працівників.


Контактна інформація: 

Офіційна сторінка турніру: http://kint.com.ua/ua/8-11/blog

Телефон оргкомітету: 097-224-29-21, 050-809-11-86

 
АНОНС! Вступна лекція PDF Друк

УВАГА! УВАГА! УВАГА!

Вступна лекція по бізнес-турніру відбудеться 

28 вересня 2015 року о 15:00 в актовій залі НВК СЗНЗ I-III ступенів № 26- ДНЗ - ДЮЦ "Зорецвіт" 

Під час лекції буде розкрито:

1) основні правила участі в турніру, ключові дати і події;

2) як правильно встановити і почати роботу у бізнес-симуляцію ViAL+, за допомогою якої буде проходити наш турнір;

3) окремі "фішки", поради , щоб впевнено почати керувати компанією, не допутсити її банкрутство і вийти в лідери в умовах середовища бізнес-симуляції ViAL+;

4) відповіді на запитання учасників.

Також у суботу учасникам надійшшло мотиваційне завдання, яке є підготовкою до турніру і першим кроком старту. Мотиваційне завдання є у вигляді Гугл-форми з трьома питаннями. І його необхідно виконати до 23:59 27.09.2015. Невиконання завдання свідчитиме про незацікавленість учасника і він не зможе стартувати у турнірі. Тому закликаємо учасників відповідально ставитися до даного завдання.


 
Мотиваційне завдання для зареєстрованих учасників Кіровоградського дистанційного бізнес-турніру PDF Друк

Ось уже невпинно наблизився день -- 25 вересня 2015 оку, коли останні бажаючі змогли зареєструватися на перший регіональний Кіровоградський дистанційний бізнес-турнір "Стратегія фірми". Зареєструвалося 255 учасників із навчальних закладів м.Кіровоград і Кіровоградської області. Найбільш активними стали учні ЗОШ "Сучасник" №34, НВО №32, Гімназії нових технологій навчання, ЗОШ № 11- Кіровоградського колегіуму.

Але це тільки початок, адже перед нашими учасниками скоро відкриється новий етап у їхньому житті -- досвід управління своєю компаніяєю у динамічних конкурентних умовах, які створюють самі ж учасники. Все як у справжньому житті -- стартовий капіітал, перемоги і падіння, вдалі рішення і помилки, несподівані рішенян конкурентів і необхідність придумати власні нестандартні ходи. Ось тільки є невелика різниця-- ризик вратити реальні кошти нульова, єдине, що учасник трохи втратить в позиціях. А осб виграш цілком реальний -- це 1500 грн. за перше місце, 1000 грн. -- за друге і 700 грн. за ттретє Але кожне отримає свій подарунок -- перший досвід уміння і навики, які відкриють шлях у справжнє життя -- реалізацію власних проектів, відкриття власної справи чи побудови кар'єри на партнерських засадах з роботодавцями.

Побажаємо нашим дітям успіху, сил і натхнення на взяття овоєї вершини.

А перший крок кожному зареєстрваному учаснику необхідно вже зараз зробити.

Кожен учасник на свою електронну адресу отримав мотиваційне завдання, яке необхідно виконати до 23:59 27 вересня 2015 року. Мотиваційне завдання складється з трьох питань: 

1) Представте, що Ви отримали компанію із стартовими капіталом у розмірі 10 млн. грн. Якого розміру прибутку Ви б хотіли отримати за 4 роки діяльності Вашої компанії?

2) Ваша мотивація участі у турнірі

3) Чи можна співпрацювати з конкурентами?

Результати узагальнених відповідей (без розкриття, хто що відповів) будуть представлені вже 28-ого вересня 2015 року під час вступної лекції. *Можу вже сказати, що результати обіцяють будти цікавими :)))

Одним словом, перший регіональний Кіровоградський бізнес-турнір стартував. І він обіцяє бути насиченим різними подіями


 
Продовжуємо творити майбутнє українського бізнесу: Кіровоград PDF Друк

Коли кінтівці спільно з викладачами КНЕУ розпочинали проведення Всеукраїнського бізнес-турніру для учнів 8-11 класів «Стратегія фірми», вони й гадки не мали про те, що він стане поворотним етапом в історії компанії. Але це таки сталося. Коли у 2015 р. для участі в турнірі зареєструвалося понад 700 учасників (при тому, що минулого року було менше 200) ми зрозуміли – «Стратегія фірми» відкриє двері чомусь більшому, дуже вагомому для української бізнес-освіти, яка починається зі шкільної лави. 


Надихали на розширення формату бізнес-турнірів і школи, гімназії, ліцеї, коледжі та інші навчальні заклади, що наполегливо вмовляли своїх вихованців не соромитися, не закопувати в землю ділові таланти та знання з економічних дисциплін, а показати себе на всю Україну, здобути цінний досвід і призи від спонсорів турніру. Вся ця атмосфера незабутньої підтримки й конкуренції дала нам зрозуміти: регіональним турнірам – бути!

Піонером став Кіровоград, який у лютому-березні 2015 р. порадував великою кількістю зареєстрованих учасників та наявністю півфіналістів. На запрошення Кіровоградської торгово-промислової палати генеральний директор КІНТ Віталій Паздрій провів декілька тренінгів для директорів кіровоградських шкіл та тридцяти трьох учителів економіки. Під час цих тренінгів учасники познайомилися з бізнес-симуляцією ViAL+ й підготувалися до початку локального бізнес-турніру для учнів 8-11 класів м. Кіровоград.

До речі, реєстрація вже відкрита! Якщо Вам – 14-18 років, і Ви здобуваєте освіту в одному із загальноосвітніх навчальних закладів Кіровограду або ВНЗ І-ІІ р.а., то можете зареєструватися ТУТ  до 24 вересня (включно) і поборотися за першість у турнірі.

25 вересня планується ввідного тренінгу для зареєстрованих учасників. 

Щиро дякуємо керівнику Кіровоградської торгово-промислової палати Ірині Анатоліїівні Саєнко та директору департаменту управління освіти м. Кіровоград Ларисі Давидівні Костенко за підтримку ідеї та неоціненну допомогу в організації.


 
Загальна інформація про турнір PDF Друк

З 28 вересня по 31 жовтня 2015 року Управління освіти м. Кіровоград, Кіровоградська торгово-промислова палата, Компанія інтелектуальних технологій (КІНТ) проводять Кіровоградський дистанційний бізнес-турнір для учнів 8-11 класів .

Метою турніру є виявлення представників майбутньої регіональної економічної та бізнес-еліти і допомога їм у становленні, спонукання молоді до чіткого вибору професії, націлення її на ефективне навчання протягом життя, подальшу самореалізацію й отримання життєвого досвіду. 

Для проведення турніру використовується програмний продукт  бізнес-симуляція ViAL+. Вона дозволяє кожному учаснику відчути себе у кріслі директора та зрозуміти, як на практиці керувати компанією. Під час турніру в управління йому надаються тренінгова фірма та стартовий капітал. Головне завдання учасника – налагодити виробництво й розвинути своє підприємство настільки, щоб воно стало лідером за прибутками й мало провідні позиції на ринку.

Конкурентами у досягненні мети виступають компанії інших учасників турніру. Кожен має можливість досягнути вершини підприємництва, набувши досвіду й використавши свою логіку, уміння, навики і знання.

У ViAL+ можуть брати участь школярі 8-11 класів, яким цікаві економіка та бізнес. Гра має навчальний характер, оскільки будь-які рішення завжди можна виправити під час турніру. Інформаційна та методична допомога, різні підказки, що вбудовані у програму, роблять її інтерфейс дружнім та зрозумілим.

Головними етапами турніру є:

- підготовка до турніру ― ввідний тренінг для вчителів (08.09.2015) і ввідна лекція для учнів (25.09.2015);

- реєстрація ―  до 25.09.2015 р.; 

- навчальний етап (3 раунди симуляції, онлайн) ― 28.09 до 30.09;

- відбірковий етап (15 раундів, онлайн) ― з 01.10 до 17.10; 

- визначення 20 фіналістів, які боротимуться за першість у 10 онлайн-раундах, ― з 19.10 до 29.10;

- 10 очних раунди і підбиття підсумків у Кіровоградській торгово-промислові палаті ― 30-31.10.2015.

Зареєструватися для участі в турнірі можна тут

Реєстрація є безкоштовною. 

Телефони організаторів: 097-224-29-21 (Паздрій Віталій Ярославович, генеральний директор КІНТ, викладач кафедри стратегії підприємств КНЕУ).

 


Сторінка 1 з 2

  

Напишіть нам

Контакти

Адреса для листування: Київ-04210, а/с 189

Наша адреса: 04210, Київ, просп. Героїв Сталінграда, будинок 12 Ж

Наші телефони:

  • (063) 5-08-08-66
  • (050) 56-56-112
  • (050) 809-11-86
  • (097) 224-29-21

e-mail: office@kint.com.ua

Запрошуємо

      

Ми і наші учасники


Інфодошка "Стратегія фірми-2017"


Для учасників Всеукраїнського бізнес-турніру "Стратегія фірми-2017"

Ще відкрита можливість

Замовити сертифікат учасника/півфіналіста

Замовлені раніше сертифікати вже розіслані.

Залишити відгук

Ваш відгук

Замовити симуляцію ViAL+