KIHT

Про компанію
Відгуки про нас PDF Друк

11 ноября 2014 г., Aleksey Tulinov 

Хотел Вас поблагодарить за возможность поучаствовать в Drum Up Business.
Я участвовал не один, советовался с Владом Радченко, он учится с нами на финансовом менеджменте, и ещё одним человеком, который с нами не учится, но тоже помог спасти компанию от разорения :)
Насколько я могу судить, всем очень понравилось, я надеюсь, что приобрёл пару полезных навыков. С удовольствием сыграл бы ещё раз, постараюсь следить за анонсами будущих турниров.
Спасибо. 
Про нас PDF Друк

Компанія інтелектуальних технологій «КІНТ» - українська компанія, діяльність якої направлена на розробку та впровадження інноваційних інтелектуальних продуктів, які створюють можливість студентам, викладачам, економістам – практикам, підприємцям, менеджерам різних рівнів та ланок отримати й розвити необхідні практичні навики та компетенції.

Фахівці КІНТ тривалий час досліджують проблеми: підвищення рівня підготовки економістів та менеджерів, що відповідатиме вимогам сучасного ринку,   отримання практичних навиків студентами економічних спеціальностей ВНЗ, розвитку економічного мислення у менеджерів і підприємців, розуміння причинно-наслідкового зв’язку економічних процесів на виробництві та в ринковому середовищі.  Проведення досліджень та створення на базі отриманих результатів відповідних інструментів являє собою безперервний процес і постійно набирають динаміку.

В КІНТ вже стало звичкою та традицією залучення провідних вчених, викладачів, роботодавців, підприємців та студентів до проведення досліджень і розробки концепцій нових продуктів.

Відмінною рисою КІНТ безумовно є розуміння важливості поєднання мудрості, досвіду, накопичених знань і певної консервативності з креативністю, сучасними тенденціями, яскравістю ноу-хау, останніми досягненнями науки і вимогами ринку. Тому в команді "КІНТ" ефективно співпрацюють відомі вчені, доктора та кандидати економічних наук з молодими талановитими вченими, молодими спеціалістами та студентами.

Особливість КІНТ в тому, що ми пропонуємо тільки інтелектуальні продукти власної розробки, створені українськими вченими та фахівцями. Ми переконані, що лише розуміння особливостей національної економіки, менталітету українського народу, культури ділового спілкування та суспільства, як такого, надасть можливість розробити і запропонувати користувачу максимально якісний продукт.


 
Місія PDF Друк


 
Команда PDF Друк

ВІТАЛІЙ ПАЗДРІЙ

Генеральний директор

співавтор бізнес-симуляції ViAL+; автор понад 40 публікацій з теми бізнес-симуляцій та ігор, проактивного управління компанією,  озвитку туристичної сфери; викладач кафедри стратегії підприємств КНЕУ імені Вадима Гетьмана

конт. тел.: +38 (097) 224-29-21

e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

skype: vitaliy_p_ter

Соц. мережі: FB

Життєве кредо: Життя-- прекрасне у кожній його миті!


ОЛЕКСАНДР ГРИЩЕНКО

Віце-президент компанії, Технічний директор, автор бізнес-симуляції ViAL+

автор більше трьох десятків наукових публікацій з моделювання економічних систем, створення і впровадження бізнес-симуляцій у різні сфери життя, функціонування державного механізму


ВІКТОРІЯ ПАЗДРІЙ

Піар-менеджер, копірайтер


ПЕТРО ГАВРИЛОВИЧ БАНЩИКОВ

Науковий консультант

к.е.н., доцент кафедри стратегії підприємств КНЕУ імені Вадима Гетьмана

директор навчально-тренінгового центру економіки та управління підприємством (КНЕУ), керівник кафедральної секції наукових досліджень та методичної роботи за напрямом “Тренінгові технології в навчанні”, координатор профорієнтаційної роботи кафедри 

автор більше 40  наукових та навчально-методичних праць з економічного обґрунтування розширення діяльності підприємства, економічного обґрунтування створення нового підприємства, інтегрованого планування продуктової програми та витрат виробництва, інформаційних технологій в управлінні розвитком підприємства, системи планування та контролю діяльності підприємства.

 
Досягнення PDF Друк


 
Історія PDF Друк


 
Інші продукти компанії PDF Друк

Наша компанія має продукти, які можуть Вам статися у нагоді


eKat: Електронний каталог бібліотеки - зручна программа, яка допоможе Вам систематизувати власну бібліотеку. Ефективний пошук книг за декількома параметрами, приємний інтерфейс та багато іншого закладено в цьогому електронному каталозі.

Скачати повну версію (Безкоштовно)

Інструкція встановлення: Скачайте інсталятор, встановіть програму, перезавантажте компьютер - і користуйтесь =)

Інструкція по неявним функціям програми: 

1. eKat має два режими відображення: режим редактування та режим звичайного пошуку. Для того, щоб мати можливість поповнювати або змінювати каталог, Вам необхідно зайти в режим редагування: Головне меню "Електронний каталог" - "Режим адміністратора". Далі програма запросить пароль. По замовчанню його немає - тому просто підтверджуєте і далі у новому вікні робете необхідні зміни. 

2. Зміна паролю доступу. Головне меню "Електронний каталог" - "Режим адміністратора". Далі програма запросить пароль, вказуєте його. Якщо пароль Вами ще не встановлювався, то просто підтвердіть пусте поле і Вам відкриється нова форма, де можна буде змінити пароль.

3. Редагування рубрик (або розділів).Головне меню "Електронний каталог" - "Режим адміністратора". Далі програма запросить пароль, вказуєте його. Далі у новому вікні вносете нові розділи у відповідні поля.

 
Контакти PDF Друк

Наші телефони:

 • (044) 2-236-237
 • (097) 224-29-21
 • (095) 203-11-44
 • (063) 249-18-14

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

            Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду


Зв'язатися з нами звідси

 
Вади слуху ‒ не причина відмовлятися від власного бізнесу PDF Друк

Людина, яка погано чує, може бути такою ж успішною, як та, що має нормальний слух. І цілком здатна займатися підприємництвом, навіть досягти значних результатів у великому бізнесі. Саме ця ідея лягла в основу інтерактивного тренінгу «Соціальне підприємництво й економічне лідерство», організаторами якого стали Компанія Інтелектуальних Технологій і Клуб економістів за сприяння ГО «Відчуй».


Тренінг пройшов 1 липня у межах програми Британської Ради в Україні «Активні громадяни» (Active Citizens). Його учасниками стали десять людей різного віку та соціального статусу. Їх об’єднала одна визначна риса ‒ філософія Переможця, що не дає проблемам зі слухом погіршувати якість життя. І, безумовно, ‒ щире зацікавлення бізнесом та економікою, бажання отримувати корисні для себе знання, постійно вчитися і вдосконалюватися.


Після ознайомлювальних презентацій учасники тренінгу працювали над реалізацією двох стратегічних бізнес-ідей: створенням кафе для спілкування людей з вадами слуху та організацією фестивалю. Особлива увага приділялася можливостям комунікації з тими, хто має нормальний слух, адже ефект «гетто» неприпустимий у розвиненому суспільстві.


Ми раді, що змогли допомогти цим людям хоч на крок наблизитися до здійснення їхніх мрій. Їхній упевненості в собі й наполегливості в досягненні мети можна лише позаздрити.

 
Соціальна відповідальність PDF Друк


 
Вакансії осені 2014 року PDF Друк


 
Наші партнери PDF Друк

Стратегічні партнери:

  

Інформаційні партнери:


Партнери:

   • Науково–дослідний центр індустріальних проблем розвитку Національної Академії наук України;
 • Харківський національний економічний університет ім. С.Кузнеця (ІНЖЕК);
 • Видавничий дім «Евріка»;
 • Волинське обласне об'єднання організацій роботодавців;
 • Миколаївська обласна організація роботодавців "Промисловці та підприємці Миколаївщини";
 • Одеська обласна організація роботодавців;
 • Організація роботодавців Тернопільської області;
 • Керівники та спеціалісти: 
  • Холдингової компанії "Сеймос";
  • Холдингової компанії "Мрiя - Інвест";
  • Центру зв’язкiв з роботодавцями та сприяння працевлаштуванню студентiв "Перспектива". 
Наші партнери-клієнти PDF Друк

Ми цінуємо кожного нашого партнера і клієнта. Адже у процесі взаємовигідної і плідної співпраці ми привносимо один для одного нові ідеї, частину душі і відкриваємо нові перспективи для діяльності.

Нашими партнерами-клієнтами вже стали:

Детальніше...
 


  

Напишіть нам

Контакти

Адреса для листування: Київ-04210, а/с 189

Наша адреса: 04210, Київ, просп. Героїв Сталінграда, будинок 12 Ж

Наші телефони:

 • (063) 5-08-08-66
 • (050) 56-56-112
 • (050) 809-11-86
 • (097) 224-29-21

e-mail: office@kint.com.ua

Запрошуємо

      

Ми і наші учасники


Залишити відгук

Ваш відгук

Замовити симуляцію ViAL+