KIHT

Лідерами стають у ViAL+ PDF Друк

Якщо Ви вирішили перейти далі на цю сторінку, то можна впевнено стверджувати, що цей Інтерактивний тренінг саме для Вас! Тому що пройти його може тільки самий наполегливий, той хто шукає нових знань і хоче досягти у житті великого успіху.

Саме для таких як Ви ми розробили і запровадили Інтерактивний тренінг на основі бізнес-симуляції ViAL+. Адже ми розуміли, що однією з найболючіших проблем сучасної економічної освіти є обмеженість вищих навчальних закладів в організації проходження студентами повноцінної практики на підприємствах. Як наслідок, випускник ВНЗ, навіть маючи якісні та глибокі знання, обмежений у можливості працевлаштування чи у кар'єрному рості.

Це пов'язано з тим, що відсутність у молодих спеціалістів практичних навиків та компетенцій призводить до невміння ефективно застосовувати отримані знання у професійній діяльності. Крім того, роботодавці вимагають від кандидатів на посаду наявність практичного досвіду, який отримати у 20-21 роки дуже складно. Адже дуже необхідний досвід роботи і системне розуміння бізнесу.

Участь в Інтерактивному тренінгу на базі Бізнес-симуляції ViAL+ дозволяє вирішити ці проблеми, причому в максимально комфортних умовах і в будь який час.

КІНТ впевнений, що при Вашій наполегливості, проходження 25 сесій у ViAL+ дозволить отримати базові компетенції та практичні навики управління економічними процесами на підприємстві будь-якої галузевої спрямованості.

Запрошуємо до участі в тренінгу (зареєструватися). 


 

  

Напишіть нам

Контакти

Адреса для листування: Київ-04210, а/с 189

Наша адреса: 04210, Київ, просп. Героїв Сталінграда, будинок 12 Ж

Наші телефони:

  • (063) 5-08-08-66
  • (050) 56-56-112
  • (050) 809-11-86
  • (097) 224-29-21

e-mail: office@kint.com.ua

Запрошуємо

      

Ми і наші учасники