KIHT

Коли у країні війна – все одно необхідно будувати майбутнє… PDF Друк

З того часу, як з’явилося на світ наше улюблене дітище – бізнес-симулятор ViAL+ – ми провели достатньо презентацій цієї програми для вищих, загальноосвітніх навчальних закладів, корпоративного сегменту і громадських організацій. Кожна з них чимось позитивно запам’яталася. Але міні-конференція по скайпу для Донецького ОІППО, що відбулася 19 серпня у Навчально-тренінговому центрі економіки та управління КНЕУ імені Вадима Гетьмана, стала особливою. 

Ця онлайн-зустріч врізалася у пам’ять і серце тим, що люди, які знаходяться у таких складних умовах війни, прагнуть до інновацій і сповнені ентузіазму. Ці педагоги готові до змін на краще, вони задають цікаві питання та мотивують удосконалювати технологію слушними пропозиціями. І можна сказати без перебільшення, що нам, живучи поки що в мирі та без вибухів і пострілів за вікном, є чому в них повчитися.

Наші хлопці воюють там за те, щоб в України було майбутнє в принципі. Щоб жили ми і жили наші діти. А професіонали освітньої сфери мають працювати над створенням можливостей для розвитку нації. Для подальшого процвітання Вітчизни наступні покоління українців мають бути успішними, розумними, реалізованими, особливо якщо мова йде про бізнес. Адже саме ті, хто зміг стати на ноги й побудувати власну справу, підняли з колін економіку Європи після Другої світової війни. Будемо сподіватися, що у нас справа не дійде ні до такої війни, ні до такої розрухи. Але логіка відродження завжди одна й та сама. Борись за майбутнє і сам твори його одночасно.

Дорогі освітяни і творці майбутнього Донбасу, спасибі вам за співпрацю і за цей прекрасний відгук:

«Ми Вам дуже вдячні за Вашу доповідь, та за Вашу оперативність (у нас просто сьогодні були дійсно спартанські умови),  но  це не головне, присутніх вразило, що у нас в Україні є така розробка взагалі. Я буду обов'язково  донесу інформацію тим, хто допоможе «розколихати» людей. Ви робите гідну справу».

Ми щиро дякуємо за можливість презентувати ViAL+ молоді Донеччини. Будемо раді, якщо принесемо їй користь!


 

  

Напишіть нам

Контакти

Адреса для листування: Київ-04210, а/с 189

Наша адреса: 04210, Київ, просп. Героїв Сталінграда, будинок 12 Ж

Наші телефони:

  • (063) 5-08-08-66
  • (050) 56-56-112
  • (050) 809-11-86
  • (097) 224-29-21

e-mail: office@kint.com.ua

Запрошуємо

      

Ми і наші учасники


Залишити відгук

Ваш відгук

Замовити симуляцію ViAL+