KIHT

Сміливими кроками в майбутнє – тренінги з лідерства в Кам’янці-Подільському PDF Друк

Кам’янець-Подільський – українське місто-перлина, що може похвалитися як вражаючою історією (форпост Римської імперії часів імператора Траяна, шестисотрічний статус адміністративного й культурного центру Поділля, поєднання різних світів і національних культур), так і прагненням до конструктивних змін. І міська влада, і корпоративний сегмент та громадськість зовсім не проти апробації та впровадження корисних інновацій. Саме тому в Кам’янці-Подільському народжуються й успішно реалізовуються такі проекти, як «Інтеграція активного населення міста в процес планування майбутнього. Спрощення та розширення комунікацій».


16-18 вересня Компанії Інтелектуальних Технологій в особі її гендиректора В.Я. Паздрія випала приємна нагода поспілкуватися з активними громадянами Кам’янця. У теплому дружньому колі з представниками освітян, медичних кіл, корпоративного сегменту і громадських організацій міста Віталій Паздрій і доцент кафедри стратегії підприємств КНЕУ Оксана Мельник провели декілька тренінгів з питань лідерства і влади.

Учасники творчо міркували над тим, що є влада та якою вона має бути, які міфи про лідерів і лідерство побутують в нашому суспільстві та що з цим робити, чому не кожен керівник може назвати себе лідером і як найефективніше працювати з колективом. Зіграли в цікаву й популярну гру «Щаблі влади» та повчилися правильно робити SWOT-аналіз громади. Змогли просто поговорити й подискутувати на теми, цікаві та актуальні для кожного. Що теж дуже суттєво!

Цього року стратегічна сесія з розвитку міста в межах проекту «Інтеграція активного населення міста в процес планування майбутнього. Спрощення та розширення комунікацій» за три дні зібрала близько 150 активістів корпоративного і громадського секторів Кам’янця-Подільського. Щиро бажаємо їм успіху в роботі на благо рідного міста!

 

  

Напишіть нам

Контакти

Адреса для листування: Київ-04210, а/с 189

Наша адреса: 04210, Київ, просп. Героїв Сталінграда, будинок 12 Ж

Наші телефони:

  • (063) 5-08-08-66
  • (050) 56-56-112
  • (050) 809-11-86
  • (097) 224-29-21

e-mail: office@kint.com.ua

Запрошуємо

      

Ми і наші учасники


Залишити відгук

Ваш відгук

Замовити симуляцію ViAL+