KIHT

Практика для студентів у Компанії Інтелектуальних Технологій PDF Друк

Практика на підприємстві – невід’ємна частина професійної підготовки майбутнього економіста чи управлінця, однак досить часто вона проходить фіктивно й формально, «для галочки». Не кожен керівник компанії може довірити студенту-практиканту виконання своїх обов’язків хоча б на дуже короткий час. Через це знання багатьох випускників ВНЗ, навіть тих, що закінчують їх із відзнакою, лишаються теоретичними.

Вони володіють великою кількістю інформації про закони ринку та основи прикладного менеджменту, але не завжди вміють ефективно використати їх на практиці й досягти належного результату в бізнесі.

Компанія Інтелектуальних Технологій (КІНТ) пропонує вашому навчальному закладу більш ефективну організацію виробничої практики. Практика для студентів у середовищі симуляції «ViAL+» повністю імітує управління бізнес-компанією реального сектору української економіки. Вона має необхідний стартовий капітал, функціонує за існуючими ринковими законами.

Як проходить виробнича практика в Компанії Інтелектуальних Технологій

Для проходження інтерактивної практики студенти ВНЗ – партнера Компанії Інтелектуальних Технологій – реєструються в бізнес-симуляції ViAL+. Кожен практикант стає керівником тренінгової фірми, наділяється правом індивідуального доступу до самостійного управління всіма головними функціями підприємства. Він організовує і контролює роботу кількох структурних підрозділів – виробництва, маркетингу і збуту, управління персоналом, фінансів, бухгалтерії, аналітики. Така виробнича практика дає змогу сформувати професіональне комплексне бачення того, як функціонує підприємство виробничої сфери.


Ще один важливий момент практики у бізнес-симуляції – наявність живого конкурентного середовища. У ході такої практики майбутні підприємці вчаться веденню комунікації та набувають уміння «виживати» в умовах жорсткої промислової конкуренції.

Реєстрація студента для проходження практики в КІНТ є офіційною, оформлюється за всіма чинними вимогами від імені Компанії Інтелектуальних Технологій. За результатами проходження практики студенти готують відповідні звіти, після чого КІНТ видає їм довідки про проходження практики із вказівкою отриманих результатів та описом ситуації, в якій функціонувала компанія учасника.

Чим студентська практика у КІНТ вигідна для ВНЗ

Проходження практики студентами в інтерактивному форматі бізнес-симуляції ViAL+ дає можливість:

  • здійснювати контроль за динамікою і результатами проходження практики кожним студентом з боку керівника практики;
  • впливати на хід проходження практики студентом, визначаючи регламент і завдання; моделювати цікаві навчальні ситуації; 
  • формувати комплексні практичні уміння і навики з управління компанією;
  • діагностувати рівень розвитку професійних компетентностей практикантів до і після проходження ними виробничої практики з видачею відповідного Сертифікату про рівень управлінських й економічних компетентностей.

Детальніше про сертифікацію рівня управлінських та економічних компетентностей майбутніх фахівців читайте в розділі "Сертифікація".

 

  

Напишіть нам

Контакти

Адреса для листування: Київ-04210, а/с 189

Наша адреса: 04210, Київ, просп. Героїв Сталінграда, будинок 12 Ж

Наші телефони:

  • (063) 5-08-08-66
  • (050) 56-56-112
  • (050) 809-11-86
  • (097) 224-29-21

e-mail: office@kint.com.ua

Запрошуємо

      

Ми і наші учасники


Залишити відгук

Ваш відгук

Замовити симуляцію ViAL+

Почати співпрацю