KIHT

Події


Ми учасники конференції в Греції IARIA-2016, 8-10 жовтня 2017 PDF Друк

Велике визнання і радість прийшли до нашої компанії.

У квітні місяці наш Генеральний директор запрошений у технічний The Ninth International Conference on Advances in System Simulation SIMUL 2017 October 8 - 12, 2017 - Athens, Greece.

Уже запланований план воркшопу за темою: "Interactive Simulation Technology in Education of Post-socialstic Countries" (Інтерактивні технологіії) Саме зараз завершується дедлайн подачі тез: 20 червня 2017 року. Ще можна встинути :))) Запрошуємо!

Більш детально про конференцію на офіційній сторінці: http://www.iaria.org/conferences2017/CfPSIMUL17.html

-INVITATION:

=================

Please consider to contribute to and/or forward to the appropriate groups the following opportunity to submit and publish original scientific results to:

- SIMUL 2017, The Ninth International Conference on Advances in System Simulation

The submission deadline has been extended to June 20, 2017.

Authors of selected papers will be invited to submit extended article versions to one of the IARIA Journals: http://www.iariajournals.org

Детальніше...
 
КІНТ на Другій регіональній (не)конференції miniEdCamp Kropyvnytskyi PDF Друк

Після незабутніх регіональних учнівських турнірів з управління віртуальними компаніями Кропивницький став для Компанії інтелектуальних технологій особливим містом. Тому запрошення на Другу регіональну (не)конференцію mini-EdCamp Kropyvnytskyi «HUB SCHOOL відчиняє двері» , що відбулася в цьому гостинному місті 1 квітня 2017 р., щиро порадувало. Було надзвичайно приємно побачитися й поспілкуватися із 120 інноваційними педагогами регіону. З деякими із них ми активно співпрацювали під час проведення «Стратегії фірми» та регіональних учнівських змагань.

Незвична (не)конференція на базі Кропивницької СЗШ І-ІІІ ст. №6 включила в себе експертні та вчительські сесії.

Сесії експертів були присвячені освітнім інноваціям та успішному досвіду їх впровадження, учительські – створенню, презентації та просуванню бренду педагога й навчального закладу. Адже важлива умова для оновлення вітчизняної освіти – ексклюзивність підходу кожного вчителя і всебічно розвиваючої школи.

Дуже вдячні організаторам mini-EdCamp Kropyvnytskyi за можливість поділитися напрацюваннями інтерактивного навчання підприємництву в бізнес-симуляції ViAL+ на одній із панелей експертної сесії Сподіваємося, що наш досвід був корисним для її учасників.

 
Новий реліз бізнес-симуляції ViAL+ PDF Друк

У команди Компанії Інтелектулаьних Технологій під вихідні новий привід для радості.. У нас народився новий реліз бізнес-симуляції ViAL+. А нове народження завжди гарний привід для новин. 

За останні тижні було реалізовано такі зміни:

1. Удосконалено інсталятор програми. Тепер антивірусні програми будуть все коректно розпізнавати. А сама інсталяція проходитимие швидше. Також є можливість коректно деінсталювати програму (через Панель управління—Програми і компоненти).

2. Відмовлено від використання самостійної програми Firebird SQL Server. Її вже не потрібно додатково встановлювати. Відповідно, ані брандмауер, ані антивірус не зупинятимуть роботу бізнес-симуляції ViAL+.

3. Виправлено ситуацію із збереженням рішень.

4. Також можна встановлювати програму у зручне місце, окрім C:\Program Files.

Надіємося, що новий реліз Вас ще більшить порадує.

Як завжди симуляцію можна закачати за посиланням: http://kint.com.ua/ua/vial/download

 
КІНТ на 74 Битві стартапів у Києві PDF Друк

Чи варто вкладати кошти в освіту? Для того, щоб потенційні інвестори однозначно відповіли на це питання: «Так!», 2 березня в Києві пройшла 74 Битва стартапів сфери освітніх технологій. Дев’ять команд підприємців боролися за можливість отримати фінансову підтримку. Одним із учасників заходу стала Компанія інтелектуальних технологій.

За підсумками голосування гостей Битви стартапів КІНТ посів третє місце в рейтингу перспективних освітніх стартапів. Високоповажна публіка оцінювала бізнес-турніри, тренінги та симуляцію підприємства ViAL+, представлені генеральним директором КІНТ Віталієм Паздрієм.

Компанія інтелектуальних технологій дуже вдячна за конструктивну критику шановному журі 74-ї Битви стартапів, до складу якого увійшли засновники та керівники успішних освітніх проектів, представників органів державної влади, кандидати й доктори педагогічних наук. Безцінні поради експертів допоможуть нам розвиватися та вдосконалювати свої освітні продукти.

 
Запуск нової версії бізнес-симуляції ViAL+ PDF Друк

Завжди у новому році прийнято починати з обновок і нових звершень.

Від 19 січня уже запущена нова версія бізнес-симуляції ViAL+. Нами було повністю змінено Операції з торговими площами і сировиною, виправлено ряд критичних помилок і тохи обновлено інтерфейс програми.

Бажаємо успіхів у прийнятті рішень.


 
Академічна мобільність та ефективна профорієнтація: Міжнародна літня школа для педагогів в Ужгороді PDF Друк

Інтегрування ключової компетентності з підприємливості в освітній процес ‒ цьому важливому питанню був присвячений виступ представника Компанії Інтелектуальних Технологій на Міжнародній літній школі з розвитку академічної мобільності педагогів у м. Ужгород (27-30 червня 2016 р.).

Захід під егідою Інституту модернізації змісту освіти МОН України й Закарпатського ОІППО зібрав педагогічних, науково-педагогічних працівників навчальних закладів не лише з України, але й із сусідньої Польщі. Люди, які творять європейський освітній простір, мали змогу обмінятися досвідом, подискутувати та ще більше розвинути власну академічну мобільність для відмінних результатів у роботі.

Доповідь генерального директора КІНТ Віталія Паздрія стосувалася професійної орієнтації старшокласників ‒ одного з першочергових завдань і вчителя, і директора ЗНЗ. Організатор турніру «Стратегія фірми-2016» розповів та продемонстрував, як у цьому може допомогти симулятор підприємства ViAL+ ‒ розробка українських учених та практиків-економістів. За багатьма показниками ця програма нічим не поступається зарубіжним симуляторам.

Європейський простір освіти й науки має постійно розширюватися і вдосконалюватися. Освітянам України у цьому відведена не остання роль. Тож будемо робити все можливе для розвитку компетентностей молоді Європи!

 
КІНТ у Колі друзів "Відроджених гімназій України" PDF Друк

26-27 червня Компанія Інтелектуальних Технологій відгукнулася на гостинне запрошення Асоціації «Відроджені гімназії України». Генеральний директор КІНТ Віталій Паздрій взяв участь у роботі VII Літньої управлінської школи з ІКТ «Закарпаття-2016» в м. Рахів.


Асоціація стала партнером Всеукраїнського дистанційного бізнес-турніру для учнів 8-11 класів «Стратегія фірм-2016». Її члени, досвідчені та інноваційні освітяни, протягом багатьох років дбають про розбудову національної системи освіти в Україні як важливого засобу творення держави.

У числі сучасних освітніх інновацій були обговорені й нові перспективи навчання у бізнес-симуляції ViAL+. Зокрема, всіх учасників заходу, керівників та педагогів навчальних закладів з усіх регіонів України, запросили до співорганізації турніру «Стратегія фірми-2017». Наступного року він пройде масштабніше та відкриє школярам і, можливо, студентству ВНЗ всіх рівнів акредитації більше можливостей для інтерактивного навчання економіці й бізнесу.

Щиро дякуємо «Відродженим гімназіям України» та особливо Президенту Асоціації, пану Ярославу Турянському, за прекрасну нагоду поспілкуватися з елітою українського вчительства та запропонувати йому співпрацю. Маємо за честь бути в Колі друзів ВГУ!

 
ІІІ Міжфакультетський турнір зі стратегічного менеджменту в ХНЕУ PDF Друк

Напружена атмосфера боротьби за першість, розрив буквально в декілька балів у рейтингу симулятора підприємства, цікаві нестандартні рішення й ризики… Саме так проходив ІІІ Міжфакультетський турнір зі стратегічного менеджменту в Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця.

Майбутні економісти спробували свої сили в управлінні віртуальними компаніями, змодельованими потужною вітчизняною симуляцією ViAL+. Вони досить уміло застосовували економічну теорію на практиці, за що варто сказати «спасибі» їх мудрим наставникам із ХНЕУ.

Фото hneu.edu.ua

Радує, що майбутні стратегічні менеджери не бояться експериментів, у тому числі фінансових. Кредитні інструменти дозволяли реалізовувати сміливі задуми зі збільшення виробничих потужностей, а нестандартні бренди підкорювали ринок. Немала увага була приділена стратегічній конкуренції та ефективній комунікації. Заключалися ділові контракти щодо купівлі-продажу торгових площ та сировини, що дозволяли учасникам економити та заробляти.

Можемо з упевненістю стверджувати: переможених у турнірі не було, адже кожен зміг проявити себе та розвинути ті бізнес-компетентності, які неодмінно знадобляться йому в майбутньому діловому житті. А ось щодо переможців, то І місце посіла команда InterMILK − четвертокурсники факультету міжнародних економічних відносин Марина Морозова, Вадим Столяренко, Анастасія Тимченко і Оксана Старченко. На ІІ-му опинилися завзяті дівчата Virgin Dairy з фінансового факультету – Євгенія Ткачова, Ксенія Ільченко та Єлизавета Музика. ІІІ місце завоювала команда Felicità з факультету консалтингу та міжнародного бізнесу у складі Юлії Полиняк, Маргарити Собакар та Юлії Бараболі.

Бажаємо удачі всім переможцям, щиро дякуємо викладачам і співробытникам ХНЕУ та особисто ректору В.С. Пономаренку за прекрасну організацію турніру. Виховуємо нову бізнес-еліту України разом!

 
Cтратегічний менеджмент у ViAL+ ‒ анонс студентського турніру у ХНЕУ PDF Друк

Як найбільш ефективно вчитися управлінню компанією, прийняттю стратегічних рішень, досягненню високих бізнес-результатів? Безумовно, на практиці, а ще краще ‒ в цікавій і захоплюючій атмосфері конкурентного змагання.

І нехай сьогоднішні студенти Харківського національного економічного університету ім. С. Кузнеця не можуть поки що очолити реальні великі компанії та включитися у змагання бізнес-акул на мільйони гривень. Але що таке бути успішним конкурентом і лідером, дізнаються точно.

А допоможе їм у цьому українська оригінальна розробка, яка по багатьох параметрах краща за подібні закордонні розробки ‒ потужна й реалістична модель підприємства made in Ukraine ViAL+.

Харківське студентство вже показало досить пристойні результати під час інтерактивної виробничої практики у цій програмі. А тепер на старті ІІІ Міжфакультетський турнір зі стратегічного менеджменту, в якому зустрінуться 17 команд із різних спеціальностей ХНЕУ. Цей захід, організований Харківським національним економічним університетом ім. С. Кузнеця і Компанією Інтелектуальних Технологій, пройде з 19 по 22 квітня 2016 р.

Бажаємо успіху всім учасникам, віримо в їхні сили й ділові таланти!

 
Бізнес-підходи до управління школою ‒ перший досвід навчання PDF Друк

Дедалі більше говорять про школу як частину економічної системи ‒ ефективну структуру, націлену на досягнення практичного результату з використанням усіх можливих ресурсів. Але як досягти цього на практиці?

Одне з оптимальних рішень ‒ застосовувати бізнес-підхід до управління навчальним закладом та організації його роботи в цілому. Конкретним крокам до реалізації такої мети був присвячений інтерактивний тренінг «Управлінська майстерня: економічні підходи у діяльності ЗНЗ (з використанням бізнес-тренажера ViAL+)», що проходив 28-29 березня в Луганському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти.Завдяки тренуванню в бізнес-симуляторі ViAL+ керівники освітньої галузі й зацікавлені педагоги змогли осягнути зв’язок кожного прийнятого рішення з кінцевим результатом, повправлятися в ефективному використанні ресурсів, повчитися маркетингу й рекламі, потрібних сучасній школі. Кожен із учасників отримав свідоцтво про успішне проходження тренінгу.

Адже в інформаційному суспільстві зростає вага конкурентоспроможності кожного загальноосвітнього навчального закладу. Тому окрема школа має постійно вдосконалювати свою роботу, бути практично корисною для учня, який із «об’єкта освітньої діяльності» перетворюється на клієнта.


Змагання педагогічних менеджерів у тренажері ViAL+ дало їм ще раз переконатися в тому, що економіка й педагогіка тісно пов’язані між собою. Хоча школа є невиробничою сферою, але принципи залучення ресурсів, продуктивного менеджменту й оптимізації зусиль для творення нового освітнього продукту споріднюють її з бізнесом. Тому бізнес-підходи у діяльності навчальних закладів можуть і повинні застосовуватися для підвищення ефективності їх роботи.

 
Бізнес-підхід до керівництва навчальним закладом PDF Друк

Чи можливо застосовувати бізнес-підходи в управлінні загальноосвітнім навчальним закладом? Цілком! А як саме це зробити, відкриє інтерактивний тренінг для управлінців педагогічної сфери Луганщини «Управлінська майстерня: економічні підходи у діяльності ЗНЗ (з використанням бізнес-тренажера ViAL+)». Він пройде 28-29 березня, з 9:15 по 16:00, в Луганському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти, партнерство з яким розпочалося в межах підготовки до турніру «Стратегія фірми-2016».

Тренінг є інноваційним рішенням поєднання бізнес-підходів із традиційною управлінською практикою у ЗНЗ.


Його зміст відображає актуальну у світлі впровадження Good Governance концепцію ЗНЗ як партнера державних структур та місцевого самоврядування, приватного сектору, активного громадського суспільства.

Тренінг буде проведений з використанням бізнес-тренажера (симуляції) ViAL+ ‒ повноцінного аналога популярних на Заході навчальних комп’ютерних програм. Цей симулятор реалістично відтворює не лише економічне середовище, а й системні зв’язки, притаманні будь-якій організації (у т.ч. освітній).

Тренінгове заняття допоможе управлінцям педагогічної галузі освоїти діловий підхід до керівництва, основами якого є:

  • досягнення поставлених цілей з мінімальними затратами ресурсів та максимальним прибутком (ефективність);
  • лідерство в сегменті послуг;
  • забезпечення конкурентоспроможності об’єкта управління на ринку;
  • плідна співпраця з партнерами і конкурентами і т.д.

Учасники отримають у повне розпорядження тренінгові компанії і стартовий капітал, керуватимуть роботою шести основних структурних підрозділів компанії ‒ виробничого, фінансового, маркетингу і збуту, аналітичного, персоналу і бухгалтерії.

Практична діяльність у симуляції супроводжуватиметься паралелями з фінансовим, маркетинговим, рекламним та іншими подібними аспектами функціонування ЗНЗ. Тому набуті й удосконалені протягом тренінгу уміння й навики управлінці зможуть використати у практиці реформування навчальних закладів, впровадження інноваційних інструментів навчання й управління навчальними ЗНЗ.

 
Студентська практика у ХНЕУ-2016: враження і перспективи PDF Друк

Наприкінці лютого успішно завершилася виробнича практика у ViAL+ для студентів Харківського національного економічного університету ім. С. Кузнеця. Через управління віртуальною компанією в симуляторі майбутні фахівці економічних спеціальностей освоювали ринок на практиці. Вони вчилися ставити виробничі завдання й реалізовувати їх, покращувати показники діяльності підприємства й досягати лідерства в сегменті.


Окрім дистанційного практичного навчання, етапом виробничої онлайн-практики була презентація компаній практикантів. Молоді спеціалісти представили увазі керівників практики свої здобутки в топ-менеджменті й економічній організації виробництва.


До  практикування в безпосередньому керівництві підприємством долучилися всі факультети ХНЕУ. Лідери комплексного рейтингу з різних спеціальностей показали відмінні результати. За підсумками інтерактивної практики були вручені сертифікати Компанії Інтелектуальних Технологій. Їх отримали не тільки студенти-учасники, а й викладачі ВНЗ, які досягли значних успіхів у тренерській діяльності.


Показники, продемонстровані практикантами, довели, що технологія симулятивної практики є ефективним втіленням набутих теоретичних знань у безпосередню діяльність. А отже, вона дійсно розвиває ділові компетентності студентства.


Тому плідна співпраця творців ViAL+ і ХНЕУ продовжиться студентським турніром, що орієнтовно пройде у квітні-травні 2016 р. Бажаємо удачі всім молодим бізнес-талантам!

 
ViAL+ представлений учням Фінансового ліцею м. Київ PDF Друк

18 лютого відбулася презентація симуляції підприємства ViAL+ в одному з найбільш інноваційних і престижних ЗНЗ Києва ‒ Фінансовому ліцеї Подільського району. Цього разу про можливості навчальної програми-симулятора дізналися десятикласники ліцею.


Симулятор ринкового середовища ‒ комп’ютерна програма, робота в якій ефективно розвиває прикладні ділові компетентності учасників. Онлайн-практика з управління віртуальною компанією вдало доповнює теоретичний курс економічних дисциплін. Це особливо актуально для таких навчальних закладів, як Фінансовий ліцей, адже його мета ‒ підготовка через знання до успішного життя в сфері бізнесу сучасного українського суспільства.

Під час презентації учні ліцею мали змогу спробувати себе в ролі підприємців, прийнявши кілька рішень у ViAL+. І варто відзначити, що деякі рішення були по-справжньому цікавими й неординарними.


Компанія Інтелектуальних Технологій щиро вдячна за цю зустріч адміністрації Фінансового ліцею, особливо заступнику директора з навчально-виховної роботи О.М. Кузовенковій, та нашим партнерам – ТОВ "Вектор С.О.М", яке активно впроваджує в навчальні заклади інноваційні технології, його директору М. Фархуліній та проектному менеджеру К. Косьмінській. Працюємо на благо майбутнього українського підприємництва разом!

 
Компанія Інтелектуальних Технологій на «Громадському pадіо» PDF Друк

Чи хотіли б ви почути про те, як відроджуються освіта та мирне життя на Донбасі від людини, яка нещодавно проводила інтерактивний тренінг для педагогів у Сєвєродонецьку? Тоді вмикайте 12 лютого, о 12:30, «Громадське радіо»!Гостем програми Тетяни Трощинської і Андрія Куликова «Київ ‒ Донбас» cтане Віталій Паздрій, генеральний директор Компанії Інтелектуальних Технологій і голова оргкомітету ІІІ Всеукраїнського бізнес-турніру для учнів 8-11 класів «Стратегія фірми-2016».

Донбас – особливий регіон для нашої компанії, адже його можна вважати малою батьківщиною КІНТ: вона була заснована в Сєвєродонецьку (Луганська область), там же відбувся один із перших масштабних тренінгів у ViAL+. Тепер ми працюємо у вимірі всієї України та готові докласти значних зусиль, аби молодь із Донеччини й Луганщини мала можливість отримати ефективну бізнес-освіту та реалізувати себе в житті.

До зустрічі у прямому ефірі!

 
У ХНЕУ розпочалася інтерактивна практика студентів у середовищі ViAL+ PDF Друк

3 лютого у студентів Харківського національного економічного університету імені С. Кузнеця розпочалася інтерактивна виробнича практика в середовищі ViAL+. Цього року вона триватиме до 19 лютого та продовжиться традиційним студентським турніром на Кубок ректора, проведення якого планується у травні.

Практична діяльність у бізнес-симуляторі дозволяє сформувати прикладні бізнес-компетентності економістів і управлінців, ефективно доповнюючи їх теоретичну підготовку. Молодий спеціаліст на прикладі віртуальної компанії вчиться розпізнавати й використовувати дію економічних законів у конкретній виробничій ситуації, приймати вдалі рішення та досягати запланованих результатів.


До інноваційної практики в симуляції ViAL+ долучилися 166 студентів з усіх факультетів ХНЕУ. Серед них – майбутні економісти підприємства, маркетологи і менеджери. Найчисленніші з тих, хто пройде інтерактивну практику у ViAL+, ‒ студентство факультету міжнародних економічних відносин.

Дуже дякуємо за допомогу в організації інтерактивної онлайн-практики ректору Харківського НЕУ В.С. Пономаренку, керівнику методичного відділу І.В. Малець та керівнику виробничої практики cтудентів М.О. Тарасенко.

Хочете дізнатися, чим харківським студентам подобається ViAL+? Читайте їх відгуки про участь у симуляції!

 
Компанія Інтелектуальних Технологій представила ViAL+ на 11-й зустрічі спільноти E-learning PDF Друк

27 січня Компанія Інтелектуальних Технологій мала нагоду взяти участь у зібранні фахівців із електронної дистанційної освіти ‒ спільноти E-learning. На 11-й зустрічі її членів (першій у 2016 році) ми презентували свою розробку – бізнес-симулятор ViAL+ ‒ компетентній аудиторії: колегам, HR-спеціалістам і представникам бізнесу.

Фото el.coloris.com.ua

Електронна освіта сьогодні – не просто модний тренд, а необхідність, адже шалений ритм життя дуже обмежує в часі на відвідування очних занять. У той же час, дуже зростає вага постійної самоосвіти й безперервного підвищення рівня професійних компетентностей, особливо прикладних. Тому найкращий вихід для сучасної зайнятої людини – навчатися дистанційно, самостійно обираючи для цього місце й час.

Спільнота E-learning створена для того, аби дати людям якомога більше можливостей для такої освіти – зручної й комфортабельної, але не менш ефективної, ніж традиційна аудиторна. ViAL+, безумовно, одна з цих можливостей. Тому ми були раді розповісти про історію його створення і здобутки, функціонал програми, створення власних брендів, живе конкурентне середовище та унікальні особливості інноваційного українського симулятора.

Сподіваємося, ця інформація була цікавою й корисною для присутніх.

 
Сміливими кроками в майбутнє – тренінги з лідерства в Кам’янці-Подільському PDF Друк

Кам’янець-Подільський – українське місто-перлина, що може похвалитися як вражаючою історією (форпост Римської імперії часів імператора Траяна, шестисотрічний статус адміністративного й культурного центру Поділля, поєднання різних світів і національних культур), так і прагненням до конструктивних змін. І міська влада, і корпоративний сегмент та громадськість зовсім не проти апробації та впровадження корисних інновацій. Саме тому в Кам’янці-Подільському народжуються й успішно реалізовуються такі проекти, як «Інтеграція активного населення міста в процес планування майбутнього. Спрощення та розширення комунікацій».


16-18 вересня Компанії Інтелектуальних Технологій в особі її гендиректора В.Я. Паздрія випала приємна нагода поспілкуватися з активними громадянами Кам’янця. У теплому дружньому колі з представниками освітян, медичних кіл, корпоративного сегменту і громадських організацій міста Віталій Паздрій і доцент кафедри стратегії підприємств КНЕУ Оксана Мельник провели декілька тренінгів з питань лідерства і влади.

Учасники творчо міркували над тим, що є влада та якою вона має бути, які міфи про лідерів і лідерство побутують в нашому суспільстві та що з цим робити, чому не кожен керівник може назвати себе лідером і як найефективніше працювати з колективом. Зіграли в цікаву й популярну гру «Щаблі влади» та повчилися правильно робити SWOT-аналіз громади. Змогли просто поговорити й подискутувати на теми, цікаві та актуальні для кожного. Що теж дуже суттєво!

Цього року стратегічна сесія з розвитку міста в межах проекту «Інтеграція активного населення міста в процес планування майбутнього. Спрощення та розширення комунікацій» за три дні зібрала близько 150 активістів корпоративного і громадського секторів Кам’янця-Подільського. Щиро бажаємо їм успіху в роботі на благо рідного міста!

 
Коли у країні війна – все одно необхідно будувати майбутнє… PDF Друк

З того часу, як з’явилося на світ наше улюблене дітище – бізнес-симулятор ViAL+ – ми провели достатньо презентацій цієї програми для вищих, загальноосвітніх навчальних закладів, корпоративного сегменту і громадських організацій. Кожна з них чимось позитивно запам’яталася. Але міні-конференція по скайпу для Донецького ОІППО, що відбулася 19 серпня у Навчально-тренінговому центрі економіки та управління КНЕУ імені Вадима Гетьмана, стала особливою. 

Ця онлайн-зустріч врізалася у пам’ять і серце тим, що люди, які знаходяться у таких складних умовах війни, прагнуть до інновацій і сповнені ентузіазму. Ці педагоги готові до змін на краще, вони задають цікаві питання та мотивують удосконалювати технологію слушними пропозиціями. І можна сказати без перебільшення, що нам, живучи поки що в мирі та без вибухів і пострілів за вікном, є чому в них повчитися.

Наші хлопці воюють там за те, щоб в України було майбутнє в принципі. Щоб жили ми і жили наші діти. А професіонали освітньої сфери мають працювати над створенням можливостей для розвитку нації. Для подальшого процвітання Вітчизни наступні покоління українців мають бути успішними, розумними, реалізованими, особливо якщо мова йде про бізнес. Адже саме ті, хто зміг стати на ноги й побудувати власну справу, підняли з колін економіку Європи після Другої світової війни. Будемо сподіватися, що у нас справа не дійде ні до такої війни, ні до такої розрухи. Але логіка відродження завжди одна й та сама. Борись за майбутнє і сам твори його одночасно.

Дорогі освітяни і творці майбутнього Донбасу, спасибі вам за співпрацю і за цей прекрасний відгук:

«Ми Вам дуже вдячні за Вашу доповідь, та за Вашу оперативність (у нас просто сьогодні були дійсно спартанські умови),  но  це не головне, присутніх вразило, що у нас в Україні є така розробка взагалі. Я буду обов'язково  донесу інформацію тим, хто допоможе «розколихати» людей. Ви робите гідну справу».

Ми щиро дякуємо за можливість презентувати ViAL+ молоді Донеччини. Будемо раді, якщо принесемо їй користь!


 
КІНТ в гостях у Школи Успіху Фонду братів Кличко PDF Друк

Школа Успіху Фонду братів Кличко – відомий захід, який уже третій рік поспіль збирає талановитих дітей. Нестандартна літня школа, яка цього року проходить в м. Буча Київської області, дає підліткам 12-14 років змогу не тільки добре відпочити й весело провести час, а й розвинути свої обдарування, пройти цікаві майстер-класи, зустрітися з відомими людьми. 

Тому Компанія Інтелектуальних Технологій мала за честь 9 липня погостювати в літньому освітньому таборі Школи Успіху та провести для 30 її учасників майстер-клас «Підприємництво і працевлаштування». Під керівництвом генерального директора КІНТ Віталія Ярославовича Паздрія  молодь пізнавала, як ставити цілі в бізнесі, перетворювати свої мрії на плани, вибирати професію та презентувати себе майбутнім роботодавцям. 

Для закріплення набутих знань учасники Школи Успіху Фонду братів Кличко виконали низку вправ із формування цілей. Окрім цього, всі вони отримали запрошення взяти участь у бізнес-турнірі «Стратегія фірми-2016», де можна представити свої обдарування на всеукраїнському рівні та здобути перше визнання в діловому світі.


 
Гендиректор КІНТ – хранитель столу стратегічної сесії «Зони розвитку освіти в Київській області» PDF Друк

Освіта України твориться невпинно, стрімко й динамічно – такий висновок дали змогу зробити підсумки стратегічної сесії «Зони розвитку освіти в Київській області», що відбулася 25 червня, з 11.00 до 17.00, в Українському домі. З ініціативи першого заступника голови Київської облдержадміністрації Льва Парцхаладзе вона продовжила творення модель розвитку освіти і науки в Київській області, яке активно здійснюється Проектним офісом реформування освіти і науки. 

Масштабний захід зібрав провідних управлінців офісу реформування освіти в Київській області, фахівців департаменту освіти і науки Київської облдержадміністрації, освітян із дошкільних, загальноосвітніх та вищих навчальних закладів. Також у сесії взяли участь батьки, студентське та учнівське самоврядування, представники громадських організацій, консультанти у сфері освіти та бізнесмени. В числі останніх був і генеральний директор Компанії Інтелектуальних Технологій Віталій Паздрій, якому випала честь бути хранителем столу (фасилітатором і модератором) секції з вищої освіти.

Коло обговорених питань було достатньо широким, але найбільш гостро перед учасниками постала проблема прикладної підготовки майбутніх спеціалістів у ВНЗ. Не секрет, що не всі випускники можуть бути достатньо ефективними працівниками одразу після закінчення університету чи академії.  Тому те, до чого прагнуть освітяни вищої школи – здійснення підготовки фахівців за актуальними на ринку праці професіями та партнерству з бізнесом, майбутніми роботодавцями. Надзвичайно важливими стають бізнес-підходи в управлінні ВНЗ, наявність бізнес-освіти у ВНЗ. Над цим, власне і працюють проактивні компанії-виробники освітніх продуктів, у тому числі КІНТ.

У ході плідної дискусії була напрацьована ціла низка реальних шляхів удосконалення вищої освіти в Україні. Це й відкритість університетів громадськості (не тільки українській, а й міжнародній), і реальний аудит ринку праці для ВНЗ, і розробка єдиної профорієнтаційної політики (від дитячого садку до бізнесу) і проведення професійно орієнтаційних заходів. Важливим є також ґрантове забезпечення вищої школи, що дозволить активніше впроваджувати авторські навчальні програми.

Прикладні результати стратегічної сесії щодо реформування вищої школи будуть застосовуватися вже завтра. А сьогодні була написана ще одна сторінка української історії. Надзвичайно вагома для майбутнього держави.

 
І знову Закарпаття! PDF Друк

Чарівне Закарпаття, де не так давно відбулася перша презентація ViAL+ місцевим освітянам, знову зустріло представника КІНТ вдячними слухачами та справжньою українською гостинністю. Цього разу ми презентували інноваційну навчальну технологію - авторську бізнес-симуляцію ViAL+ - учасникам VІ Літньої управлінської школи з інформаційно-комунікаційних технологій «Закарпаття-2015». Школа зібрала на Рахівщині 83 членів Асоціації керівників закладів освіти ВГУ з різних куточків України: Києва, Львова, Запоріжжя, Миколаєва, Вінниці, Хмельницької, Дніпропетровської, Чернігівської, Полтавської, Сумської та інших областей. І всі вони - сміливі і творчі люди, які прагнуть використовувати у педагогічній практиці передовий міжнародний досвід та кращі інтерактивні технології.

Управлінська школа проходила з 15 по 22 червня. Ми мали прекрасну можливість у дружній неформальній обстановці обговорити перспективи ViAL+ та дізнатися про інші ІКТ, які активно використовуються у школах, ліцеях та гімназіях України; побувати у прекрасній і найбільш високогірній школі України в с. Лавренщина Рахівської області. Запам'яталися цікаві й корисні тренінги від пані Наталії Гущиної,  начальника відділу інноваційних і інформаційних технологій Інституту інноваційних технологій і змісту освіти, та Наталії Саражинської - сертифікованого тренера Google (Google Certified Teacher and Education).

"Закарпаття-2015" надихнуло  кінтівців на подальше вдосконалення свого освітнього продукту та розробку нових, Який ефект може бути кращим:)?

 


  

Напишіть нам

Контакти

Адреса для листування: Київ-04210, а/с 189

Наша адреса: 04210, Київ, просп. Героїв Сталінграда, будинок 12 Ж

Наші телефони:

  • (063) 5-08-08-66
  • (050) 56-56-112
  • (050) 809-11-86
  • (097) 224-29-21

e-mail: office@kint.com.ua

Запрошуємо

      

Ми і наші учасники


Залишити відгук

Ваш відгук

Замовити симуляцію ViAL+