KIHT

Від ліцею до еліти
Перші кроки від ліцею до еліти PDF Друк

Результати кожного бізнес-турніру у ViAL+ завжди радують організаторів, адже вони щоразу доводять одне: майбутньому українського підприємництва - бути. Турнір «Від ліцею до еліти», організований Компанією Інтелектуальних Технологій 27-30 листопада 2014 р. спільно з Київським ліцеєм бізнесу при Університеті «КРОК», порадував у подвійній мірі. Виявляється, навіть серед дітей шкільного віку є лідери, яким для успіху лишається тільки здобути вищу освіту й почати власну справу.

Якщо хтось колись сумнівався, що ліцеїсти можуть приймати зрілі рішення з управління компанією, варто було б тільки відвідати цей фінал, щоб увесь його скептицизм зник. Діти змагалися за першість на ринку з такою ж кмітливістю, азартом і стійкістю, як дорослі професіонали. І перемагали цілком серйозно. 

Ми щиро вболівали за всіх із перших рішень, а трохи згодом подумали - а можливо…

… у майбутньому не одна всесвітня корпорація захоче бачити серед своїх топ-менеджерів Владислава Кравця і Крістіну Ковальову, власників віртуальної компанії-переможця «МММ»


…колись престижні бізнес-журнали вишикуються в довгу чергу, щоб узяти інтерв’ю в «Акул» - Луки Романенко й Катерини Галушко -яким сьогодні належить ІІ місце. 


…імена Даніїла Івченка та Євгена Бойка, володарів ІІІ місця й керівників «Imperia of milk»,  будуть ставити в один ряд із Стівом Джобсом та Біллом Гейтсом.

Український бізнес тільки виграє від того, що в нього прийдуть всі учасники цього турніру. І, якщо вони захочуть, то з часом змінять нинішніх магнатів та відомих бізнес-леді. Звичайно, це тільки прогноз, і все залежить від них самих. Але - потенціал є!

Висловлюємо щиру вдячність дбайливим наставникам - директору ліцею Л.І. Паращенко й викладачу інформатики П.М. Андруховцю - які допомогли провести турнір «Від ліцею до еліти», давши змогу розкрити цей потенціал і заявити про нього. Він насправді величезний. 

Перегляньте ще раз яскраві фото, зроблені партнером турніру Олегом Івановичем,  - ті сьогоднішні діти, обличчя яких ви там побачите, можуть у майбутньому стати Вашими роботодавцями чи навіть творцями економіки України.

Cтаття про турнір на сайті Київського ліцею бізнесу.

 
ШАНОВНІ ЛІЦЕЇСТИ КИЇВСЬКОГО ЛІЦЕЮ БІЗНЕСУ, СТАРШОКЛАСНИКИ ШКІЛ КИЄВА, БАТЬКИ! PDF Друк

Компанія інтелектуальних технологій (КІНТ kint.com.ua) проводить для учнів ліцею бізнес-тренінг з управління виробничим підприємством і торговою мережею на базі бізнес-симулятора Vial+.

Запрошуємо майбутніх підприємців, а нині учнів 9-11 класів міста, взяти участь бізнес-баталіях.

Тренінг відбудеться у 210 та 223 аудиторіях Київського ліцею бізнесу за таким розкладом:

27-28 листопада з 11:30 до 16:00

30 листопада з 10:00 до 15:00

>> Реєструйся до 15:00 26 листопада <<

 
«Від ліцею до еліти»: турнір для майбутніх підприємців із Київського ліцею бізнесу PDF Друк

Про те, що успіх людини починається зі шкільної лави, говорять багато й повсюду. Швидше за все, це дійсно так, але як почати свої звершення в бізнесі, ще навчаючись у школі чи ліцеї? Відповідь - стати переможцем справжнього змагання підприємців у бізнес-симуляції ViAL+!

Турнір «Від ліцею до еліти» - це масштабний поєдинок за першість на ринку віртуальних компаній, власниками яких є учні Київського ліцею бізнесу при Університеті «КРОК». Мета турніру - виявлення серед молоді здібних майбутніх підприємців, спонукання її до чіткого вибору професії, націлення на ефективне навчання, подальшу самореалізацію й отримання життєвого результату в процесі живої конкурентної взаємодії.

У листопаді 2014 р. турнір пройде у ІІІ етапи:

Переможці будуть визначені за комплексним рейтингом віртуальних підприємств, що включає в себе багато показників:

 • загальний бал компанії;
 • прибуток, який вона отримала за весь час турніру;
 • долю ринку;
 • рентабельність;
 • продуктивність праці найманого персоналу;
 • коефіцієнт загальної та поточної ліквідності;
 • чистий грошовий потік фірми;
 • кількість та суму контрактів, підписаних з іншими учасниками (конкурентами);
 • суму активів;
 • асортимент доступної продукції;
 • ефективність використання власником фірми сировини й торгівельних площ тощо.

Запрошуємо Вас стежити за подіями на сайті КІНТ та вболівати за найкращих!

 
Від ліцею до еліти PDF Друк

"Від ліцею до еліти" -  таку назву отримав бізнес-турнір на базі симуляції ViAL+, який пройде в Київському ліцеї бізнесу при Університеті "КРОК" 24-26 листопада 2014 р.

Становлення майбутнього українського підприємництва - спільна мета КЛБ й Компанії Інтелектуальних Технологій (КІНТ). Ще нас об'єднують прагнення працювати на результат та європейський підхід до бізнес-освіти молоді. Тому КІНТ починає співпрацю з одним із найкращих загальноосвітніх закладів м. Києва, даючи шанс близько 50 ліцеїстам показати свої ділові таланти, стати best of the bests та отримати цінні практичні навики з управління власною фірмою.

Стежте за новинами турніру на сайті КІНТ!

 


  

Напишіть нам

Контакти

Адреса для листування: Київ-04210, а/с 189

Наша адреса: 04210, Київ, просп. Героїв Сталінграда, будинок 12 Ж

Наші телефони:

 • (063) 5-08-08-66
 • (050) 56-56-112
 • (050) 809-11-86
 • (097) 224-29-21

e-mail: office@kint.com.ua

Запрошуємо

      

Ми і наші учасники