KIHT

Про нас PDF Друк

Компанія інтелектуальних технологій «КІНТ» - українська компанія, діяльність якої направлена на розробку та впровадження інноваційних інтелектуальних продуктів, які створюють можливість студентам, викладачам, економістам – практикам, підприємцям, менеджерам різних рівнів та ланок отримати й розвити необхідні практичні навики та компетенції.

Фахівці КІНТ тривалий час досліджують проблеми: підвищення рівня підготовки економістів та менеджерів, що відповідатиме вимогам сучасного ринку,   отримання практичних навиків студентами економічних спеціальностей ВНЗ, розвитку економічного мислення у менеджерів і підприємців, розуміння причинно-наслідкового зв’язку економічних процесів на виробництві та в ринковому середовищі.  Проведення досліджень та створення на базі отриманих результатів відповідних інструментів являє собою безперервний процес і постійно набирають динаміку.

В КІНТ вже стало звичкою та традицією залучення провідних вчених, викладачів, роботодавців, підприємців та студентів до проведення досліджень і розробки концепцій нових продуктів.

Відмінною рисою КІНТ безумовно є розуміння важливості поєднання мудрості, досвіду, накопичених знань і певної консервативності з креативністю, сучасними тенденціями, яскравістю ноу-хау, останніми досягненнями науки і вимогами ринку. Тому в команді "КІНТ" ефективно співпрацюють відомі вчені, доктора та кандидати економічних наук з молодими талановитими вченими, молодими спеціалістами та студентами.

Особливість КІНТ в тому, що ми пропонуємо тільки інтелектуальні продукти власної розробки, створені українськими вченими та фахівцями. Ми переконані, що лише розуміння особливостей національної економіки, менталітету українського народу, культури ділового спілкування та суспільства, як такого, надасть можливість розробити і запропонувати користувачу максимально якісний продукт.


 

  

Напишіть нам

Контакти

Адреса для листування: Київ-04210, а/с 189

Наша адреса: 04210, Київ, просп. Героїв Сталінграда, будинок 12 Ж

Наші телефони:

  • (063) 5-08-08-66
  • (050) 56-56-112
  • (050) 809-11-86
  • (097) 224-29-21

e-mail: office@kint.com.ua

Запрошуємо

      

Ми і наші учасники


Залишити відгук

Ваш відгук

Замовити симуляцію ViAL+