KIHT

Загальна інформація про турнір "Стратегія фірми" PDF Друк

Обрати майбутню професію та ВНЗ для здобування вищої освіти старшокласнику непросто. І часто для того, щоб не помилитися з вибором, варто використовувати не тільки класичні методи пофорієнтації (тестування, відвідування "днів відкритих дверей", навчання на підготовчих курсах), а й інтерактивні - ділові ігри й симуляції. Їх ефективність як методик професійного визначення давно доведена прикладом країн Заходу.

Саме тому для проведення щорічного турніру серед школярів Компанія Інтелектуальних Технологій рекомендує й використовує бізнес-симуляцію ViAL+. Вона дозволяє кожному учаснику відчути себе у кріслі директора та уявити, як на практиці керувати компанією.

Фотофрагмент турніру

Сутність участі в турнірі "Стратегія фірми" полягає в тому, що в управління гравцю надаються нова віртуальна компанія та стартовий капітал. Головна мета – налагодити виробництво й розвинути фірму, щоб вона стала лідером за прибутками і мала провідні позиції на ринку.
Головними конкурентами в сегменті виступають компанії інших учасників турніру. Кожен має можливість досягнути вершини підприємництва, набувши практичних компетенцій та використавши свою логіку, уміння, навики і знання.

У турнірі можуть брати участь школярі від 14 років, яким цікаві економіка та бізнес. Гра має навчальний характер, оскільки будь-які рішення завжди можна виправити під час турніру. Інформаційна та методична допомога, різні підказки, що передбачені у програмі, роблять її інтерфейс дружнім та зрозумілим.

Що дає турнір його учасникам? Окрім відчуття самореалізації у конкурентній боротьбі, вони зможуть отримати неоціненний досвід прийняття рішень з управління компанією. Це сприятиме:

  • усвідомленню того, що є найбільш цікавого й корисного в економіці;
  • визначенню зі спеціалізацією у майбутньому навчанні;
  • гідному представленню рідної школи на всеукраїнському рівні й, відповідно, підвищенню її престижу.

Таку унікальну можливість забезпечує бізнес-турнір «Стратегія фірми», в якому може взяти участь кожен школяр-старшокласник!

 

  

Напишіть нам

Контакти

Адреса для листування: Київ-04210, а/с 189

Наша адреса: 04210, Київ, просп. Героїв Сталінграда, будинок 12 Ж

Наші телефони:

  • (063) 5-08-08-66
  • (050) 56-56-112
  • (050) 809-11-86
  • (097) 224-29-21

e-mail: office@kint.com.ua

Запрошуємо

      

Ми і наші учасники


Інфодошка "Стратегія фірми-2017"


Для учасників Всеукраїнського бізнес-турніру "Стратегія фірми-2017"

Ще відкрита можливість

Замовити сертифікат учасника/півфіналіста

Замовлені раніше сертифікати вже розіслані.

Залишити відгук

Ваш відгук

Замовити симуляцію ViAL+