KIHT

Криворізький онлайн турнір Стратегія бізнесу-2015
І Криворізький бізнес-турнір «Стратегія бізнесу» – ще один вдалий регіональний досвід PDF Друк

Підготовка до масштабної всеукраїнської бізнес-битви – «Стратегії фірми-2016» – розпочалася з регіональних турнірів у різних областях України. Після молодих та амбітних кіровоградців до змагання в потужному симуляторі ViAL+ долучилися старшокласники із Кривого Рогу. І, треба сказати, юні криворіжці приємно здивували організаторів заходу анітрохи не менше за своїх однолітків з м. Кіровоград.

Протягом листопада 2015 року криворізькі школярі, які зареєструвалися для участі в турнірі, просували створені ними віртуальні компанії онлайн. Кожне рішення, яке учасники відправляли майже щодня, напряму творило середовище турніру – сегмент економіки в симуляторі ViAL+. Не всі фірми дожили до півфіналу й фіналу, але цінний досвід управління власною компанією, без сумніву, отримав кожен молодий підприємець. У майбутньому він точно знадобиться сьогоднішнім старшокласникам, які захочуть пов’язати життєвий шлях із бізнесом і підприємництвом.

А фінал, що відбувся 11-12 грудня в гостинних стінах Криворізької середньої спеціалізованої школи №9, став надзвичайно цікавим та інтригуючим, адже всі фіналісти були на висоті.

Фіналісти І Криворізького бізнес-турніру "Стратегія бізнесу"

Лідером змагання після запеклого поєдинку бізнес-акул став учень Криворізької ЗОШ №130 Владислав Герега – творець і власник компанії Luck and work. Другу позицію в рейтингу симуляції впевнено посіло підприємство вихованки Криворізької ССШ №9 Катерини Лозівець Flip-Flap. Третім переможцем турніру став товариш Катерини по школі Олександр Брасло зі своєю компанією «Ромашка».

Троє переможців регіонального криворізького турніру та двоє його фіналістів-лідерів (учениця Криворізької центрально-міської гімназії Євгенія Дворняк та учень Криворізької ССШ №9 Олексій Бондаренко) автоматично стають учасниками півфіналу ІІІ Всеукраїнського бізнес-турніру для учнів 8-11 класів «Стратегія фірми-2016». Можемо запевнити, що інші півфіналісти точно не занудьгують з такими конкурентами!

На круглому столі «Успішний бізнес зі шкільної лави», в якому взяли участь креативні педагоги м. Кривий Ріг та представництво Компанії Інтелектуальних Технологій, ми щиро пораділи успіхам криворізьких школярів та їх досить суттєвим знанням з економічних дисциплін.

Велика подяка начальнику управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради Н.О. Касимовій, директору Криворізького інноваційно-методичного центру С.В. Ратєєвій та методисту цього ж закладу Л.Я. Данилович, директору ССШ №9 І.В. Лозівець і її заступнику О.Н. Бєльській за цей прекрасний шанс відкрити молоді світ підприємництва й бізнесу.

 
Проведення фінальної частини (ВІДЕО) PDF Друк

 
Підсумкова презентація по фіналу І Криворізького бізнес-турніру "Стратегія бізнесу-2015" PDF Друк

 
Відкриття очного фіналу І Криворізького турніру "Стратегія бізнесу-2015" PDF Друк
Сьогодні відкрився очний етап фіналу І Криворізького турніру "Стратегія бізнесу-2015" в рамках підготовки до ІІІ Всеукраїнського бізнес-турніру "Стратегія фірми-2015" (http://kint.com.ua/ua/strategyfirm2016c/blog).
Ми виступаємо ініціаторами і співорганізаторами. Охоплення бізнес-турнірами все більше зростає :))).
Тринадцятка фіналістів+2 поза конкурсом зібралася у Криворізькій спеціалізованій школі №9 з поглибленим вивченням економіки, права й іноземних мов. У доброзичливій атмосфері друзів: Данилович Людмили (представник Управління освіти м. Кривого Рогу і міський комунальний заклад «Інноваційно-методичний центр»), Лозівець Інеси (директора КСШ№9) і Віталія Паздрія (як представника Компанії інтелектуальних технологій і Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана), привітали наши фіналістів, задали високу ноту змагальності і надихнулися енергією прекрасних ініцативних учнів шкіл Кривого Рогу.
А діти представляють різні школи: КСШ №9, КЗШ №130, КЗШ №108, КЗШ №110, КГТЛ №129, КЗШ №130, КСШ №74, КЗШ №27, Криворізька Центрально-Міська Гімназія).
Бажаємо перемог кожному і конкуренції на високому рівні.
І завтра вже визначиться трійка переможців, які отримають невелику фінансову інвестицію за рахунок спонсорської підтримки-- компанії Кока-Кола Беверіджиз Україна.

А зараз паралельно проходить круглий стіл: «Успішний бізнес з шкільної лави», який об'єднав викладачів, студентів, вчителів, батьків, учні 10-11 класів. Це ще одна сходинка до змін у нашому суспільстві.

 
Фіналісти турніру Стратегія бізнесу-2015 PDF Друк

Визначено фіналістів І Криворізького дистанційного турніру для учнів 8-11 класів "Стратегія бізнес-2015".

Вітаємо! За підсумками останнього періоду, який відбувся у суботу 28 листопада 2015 року, визначено фіналістів. Згідно правил турніру у фінал проходить не менше 5-ти учансиків від кожної відбіркової групи. Відбірковий етап проходив насичено і дуже гарячо. Багато звернень, запитань до організаторів, великий форс-мажор на ринку, банкрутства і вихід компаній. І кожен учасник впритул підходив до лідерів, і самі лідери мінялися протягом відбору. У турнірі також виявлося, що не лише криворіжці прйняли участь. Двоє учасників з Кіровограду (майбутнього Єлисаветграду) також вирішили продемонструвати свої уміння і навики.

Результатом таких активних дій учасників стало те, що у першій групі стало 6 фіналістів, а у другій групі маємо аж 9 фінаілстів. Тому фінал передбачається дуже гарячим. 

Ось перелік наших фіналістів:

Герега Владислав Віталійович - компанія luck and work

Бельченко Марина Ігорівна - компанія Фидж

Ободець Дар"я Олександрівна - компанія Ободяша

Мамедов Юніс Анар огли - компанія Milka

Степченкова Дарина В"ячеславівна - компанія Fenikkusu

Бондаренко Олексій Сергійович - компанія Happy Milk

Шаховська Євгенія Олександрівна - компанія Щасливе життя

Денис Котов Ігорович - компанія Пан Котський

Евчик Володимир Васильович - компанія Евчик Company

Семенова Яна Володимирівна - компанія Мілколандія

Лозівець Катерина Сергіївна - компанія Flip-Flap

Брасло Олександр  Валерійович - компанія Ромашка

Лабенська  Аліна Юріївна - компанія ООО_Лабенська 

Дворняк Євгенія Сергіївна - компанія МолокоНяшки

Кращенко Богдан Сергійович - компанія Вкус Фермы


Вітаємо наших фіналістів. 

І бажаємо їм натхнення, витримки і перемоги у непростому фіналі. 

Дистанційна частина фіналу стартувала вже 30 листопада. А очна частина якого пройде 11-12 грудня 2015 року у КСШ №9 (Кривий Ріг, Дніпропетровське шосе, 32).

Більш детально про фіналістів і їх результатів можна подивитися тут:  

 
ІННОВАЦІЇ БІЗНЕС-ОСВІТИ ДЛЯ ШКІЛ КРИВОГО РОГУ PDF Друк

Співпраця школи й бізнесу – правильний шлях до освіти для життя та особистісного успіху молодого покоління. Під цим девізом 5 жовтня пройшла інтерактивна лекція з використання бізнес-симуляцій та інших інноваційних розробок корпоративного сегменту для криворізьких учителів економіки та керівників навчальних закладів. 

Організаторами заходу стали Компанія Інтелектуальних Технологій та Криворізька середня спеціалізована школа №9 з поглибленим вивченням економіки, права й іноземних мов. Зусиллями великих ентузіастів своєї справи – директора ССШ №9 І.В. Лозівець та її заступника О.Н. Бельської – зустріч зібрала 22 талановитих педагогів міста.

Після плідного обговорення інноваційних підходів до економічної освіти у школі та аналізу конкретних напрацювань гендиректор Компанії Інтелектуальних Технологій Віталій ПАЗДРІЙ презентував учителям економіки Кривого Рогу концепцію міського турніру для учнів 8-11 класів «Стратегія бізнесу», який поступово стане частиною Всеукраїнського бізнес-турніру "Стратегія фірми", ініційованого і підтримуваного Київським національним економічним університетом,  Кока-Кола Беверіджиз Україна, КПМГ і рядом інших партнерів. Це змагання допоможе талановитій молоді зануритися у світ виробничого підприємництва та об’єктивно оцінити, чи хочуть ці старшокласники зробити економіку й бізнес своєю майбутньою професією.

На сьогодні для участі в регіональному турнірі «Стратегія бізнесу», який розпочнеться 2 листопада 2015 р.,  зареєструвалося понад 50 школярів з м. Кривий Ріг. Організаційним партнером заходу є міський комунальний заклад «Інноваційно-методичний центр», очолюваний С.В. Ратєєвою.

Реєстрація на турнір ще відкрита на сайті kint.com.ua.

Бажаємо успіху всім майбутнім учасникам змагання!

 
Положення про Криворізький дистанційний економічний турнір «Стратегія бізнесу-2015» для учнів 8-11 класів PDF Друк

Даним положенням регулюються питання організації і проведення, прийняття участі і визначення переможців  Криворізького дистанційного  економічного турніру «Стратегія бізнесу-2015» для учнів 8-11 класів.

Детальніше...
 


  

Напишіть нам

Контакти

Адреса для листування: Київ-04210, а/с 189

Наша адреса: 04210, Київ, просп. Героїв Сталінграда, будинок 12 Ж

Наші телефони:

  • (063) 5-08-08-66
  • (050) 56-56-112
  • (050) 809-11-86
  • (097) 224-29-21

e-mail: office@kint.com.ua

Запрошуємо

      

Ми і наші учасники


Інфодошка "Стратегія фірми-2017"


Для учасників Всеукраїнського бізнес-турніру "Стратегія фірми-2017"

Ще відкрита можливість

Замовити сертифікат учасника/півфіналіста

Замовлені раніше сертифікати вже розіслані.

Залишити відгук

Ваш відгук

Замовити симуляцію ViAL+