KIHT

І Криворізький бізнес-турнір «Стратегія бізнесу» – ще один вдалий регіональний досвід PDF Друк

Підготовка до масштабної всеукраїнської бізнес-битви – «Стратегії фірми-2016» – розпочалася з регіональних турнірів у різних областях України. Після молодих та амбітних кіровоградців до змагання в потужному симуляторі ViAL+ долучилися старшокласники із Кривого Рогу. І, треба сказати, юні криворіжці приємно здивували організаторів заходу анітрохи не менше за своїх однолітків з м. Кіровоград.

Протягом листопада 2015 року криворізькі школярі, які зареєструвалися для участі в турнірі, просували створені ними віртуальні компанії онлайн. Кожне рішення, яке учасники відправляли майже щодня, напряму творило середовище турніру – сегмент економіки в симуляторі ViAL+. Не всі фірми дожили до півфіналу й фіналу, але цінний досвід управління власною компанією, без сумніву, отримав кожен молодий підприємець. У майбутньому він точно знадобиться сьогоднішнім старшокласникам, які захочуть пов’язати життєвий шлях із бізнесом і підприємництвом.

А фінал, що відбувся 11-12 грудня в гостинних стінах Криворізької середньої спеціалізованої школи №9, став надзвичайно цікавим та інтригуючим, адже всі фіналісти були на висоті.

Фіналісти І Криворізького бізнес-турніру "Стратегія бізнесу"

Лідером змагання після запеклого поєдинку бізнес-акул став учень Криворізької ЗОШ №130 Владислав Герега – творець і власник компанії Luck and work. Другу позицію в рейтингу симуляції впевнено посіло підприємство вихованки Криворізької ССШ №9 Катерини Лозівець Flip-Flap. Третім переможцем турніру став товариш Катерини по школі Олександр Брасло зі своєю компанією «Ромашка».

Троє переможців регіонального криворізького турніру та двоє його фіналістів-лідерів (учениця Криворізької центрально-міської гімназії Євгенія Дворняк та учень Криворізької ССШ №9 Олексій Бондаренко) автоматично стають учасниками півфіналу ІІІ Всеукраїнського бізнес-турніру для учнів 8-11 класів «Стратегія фірми-2016». Можемо запевнити, що інші півфіналісти точно не занудьгують з такими конкурентами!

На круглому столі «Успішний бізнес зі шкільної лави», в якому взяли участь креативні педагоги м. Кривий Ріг та представництво Компанії Інтелектуальних Технологій, ми щиро пораділи успіхам криворізьких школярів та їх досить суттєвим знанням з економічних дисциплін.

Велика подяка начальнику управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради Н.О. Касимовій, директору Криворізького інноваційно-методичного центру С.В. Ратєєвій та методисту цього ж закладу Л.Я. Данилович, директору ССШ №9 І.В. Лозівець і її заступнику О.Н. Бєльській за цей прекрасний шанс відкрити молоді світ підприємництва й бізнесу.

 

  

Напишіть нам

Контакти

Адреса для листування: Київ-04210, а/с 189

Наша адреса: 04210, Київ, просп. Героїв Сталінграда, будинок 12 Ж

Наші телефони:

  • (063) 5-08-08-66
  • (050) 56-56-112
  • (050) 809-11-86
  • (097) 224-29-21

e-mail: office@kint.com.ua

Запрошуємо

      

Ми і наші учасники


Інфодошка "Стратегія фірми-2017"


Для учасників Всеукраїнського бізнес-турніру "Стратегія фірми-2017"

Ще відкрита можливість

Замовити сертифікат учасника/півфіналіста

Замовлені раніше сертифікати вже розіслані.

Залишити відгук

Ваш відгук

Замовити симуляцію ViAL+