KIHT

Новини турніру
Як фінішувала «Стратегія фірми-2017» PDF Друк

Пост-реліз всеукраїнського турніру з управління компаніями

2017 р. став для «Стратегії фірми» особливим. Зі змагання учнів 8-11 класів бізнес-турнір перетворився на масштабний підприємницький battle для всіх ентузіастів. І 21 квітня в урочистій обстановці зали колегій Міністерства освіти і науки України були нагороджені переможці не однієї, а трьох ліг турніру: Шкільної, Студентської та Ліги наставників. В останній змагалися вчителі та викладачі юних підприємців – азарту, ризикованих рішень і захоплюючих моментів на їх ринку в симуляторі ViAL+ було не менше, ніж на молодіжних.


Шкільну лігу можна без перебільшення назвати в двох словах «кропивницьким бумом». Учні ЗОШ №4 м. Кропивницький, де успішно реалізовується інноваційна програма навчання бізнесу («Розвиток бізнес-освіти в Україні як елемент державної політики сприяння розвитку підприємництва») та проводилися регіональні молодіжні турніри, несподівано для всіх вибороли три перших місця Шкільної ліги «Стратегії фірми-2017».

Компанії Дениса Котова («Пан Котський») і Павла Гожого (Real Milk) вийшли на перші позиції в рейтингу учнівських підприємств (І і ІІ місце відповідно). ІІІ місце розділили між собою віртуальна фірма їхнього товариша по школі Валентина Болілого (Enigma) та компанія «Цукорка» учениці тернопільської гімназії «Гармонія» Ольги Статкевич – минулорічної фіналістки «Стратегії фірми».

У Студенській лізі І місце посів молодий бізнесмен з університету-лідера економічної освіти України, КНЕУ імені Вадима Гетьмана – Ярослав Поганяйло (фірма Pohaniailo & Partners). Однак серед переможців-студентів є не тільки фахівці-економісти. Володар ІІ місця, найкращий гравець «Стратегії фірми-2016» та засновник онлайн-підприємства GEGA.corp* Владислав Бакута з Вінниці, у майбутньому планує стати юристом. А ІІІ місце виборов власник компанії «Смаколик» – студент Тернопільського національного технічного університету Володимир Статкевич.


Переможцями Ліги наставників стали вчителі й викладачі, які не тільки запекло змагалися з управління компаніями самі, а й надихали на таку боротьбу багатьох своїх вихованців. Це викладач ХНЕУ імені Семена Кузнеця Яна Волковська та педагоги із ЗНЗ Кропивницького – Ігор Котов, Євген Онищенко й Олександр Задорожний.

Усі переможці і фіналісти бізнес-турніру були нагороджені грамотами й сертифікатами Компанії інтелектуальних технологій, відзначені призами й фінансовим заохоченням від спонсорів змагання – ГО «Поруч» і міжнародної консалтингової компанії KPMG.

Але найголовніший бонус, який змогла дати їм «Стратегія фірми-2017» – безцінний досвід власної підприємницької діяльності. У наш стрімкий час навички економіста й управлінця знадобляться всім без винятку.

 
Фінал Шкільної ліги… І початок найцікавішого одночасно! PDF Друк

Фінал – це ще не перемога, але майже вона. І не тільки тому, що всі фіналісти «Стратегії фірми-2017» будуть урочисто нагороджені разом із переможцями 21 квітня 2017 р., о 15:00, у залі колегії МОН України.

Прохождення віртуальної компанії у фінал – живе свідчення того, що її власник цілком може розраховувати на успіх у реальному підприємництві. Якщо, звичайно, не злякається труднощів, проявить такий же азарт і кмітливість, як у грі.

Попереду ще багато складнощів. Як і в реальному житті, на ринку ViAL+ може бути все, що завгодно: і неочікуваний обвал попиту, й атака підступного конкурента, і навіть цілі змови й коаліції проти успішних гравців. Але ми віримо – кожен фіналіст багато чому навчився за всю хроніку бізнес-баталії і зможе достойно себе показати.

Удачі всім юним бізнес-акулам, імена яких знайдуться у списку нижче!

 Cписок фіналістів Шкільної ліги "Стратегії фірми-2017".


 
А ось і він – студентський півфінал! PDF Друк

Віртуальні компанії півфіналістів Шкільної ліги давно й запекло змагаються за право увійти у фінал «Стратегії фірми-2017», а тим часом стали відомі й імена перших лідерів Студенської ліги.

Фото firestock.ru


Онлайн-змагання студентів у межах турніру стало новаторством 2017 р. А перші його результати показали: організатори, яких надихнуло на ідею долучити студентство блискуче проведення харківських студентських турнірів, педагогіко-економічного турніру у ВДПУ та львівських «Лідерів ринку», не помилилися!

Із 400 ентузіастів у півфінал Студентської ліги, прорвалися 77 найуміліших та найзапекліших бізнес-акул.

Їх автоматично визначив за показниками діяльності підприємств рейтинг середовища турніру – бізнес-симулятора ViAL+. Прізвища та імена цих молодих перспективних підприємців ви зможете побачити у прикріпленому файлі.

Деякі з них уже достойно показали себе в минулорічних турнірах, ще будучи старшокласниками, і навіть входили в число переможців всеукраїнської «Стратегії фірми». Що ж, далі буде… цікаво!

 Завантажити список півфіналістів Студентської ліги "Стратегії фірми-2017".

 
Півфінал Шкільної ліги "Стратегії фірми-2017" PDF Друк

Успішно стартував півфінал Шкільної ліги "Стратегії фірми-2017". 1900 українських школярів запекло боролися за першість своїх компаній з 20 лютого по 18 березня 2017 р. і ось вони - перші результати.

Хтось продемонстрував мислення справжнього бізнес-лідера, вивівши свою компанію на десятки позицій уперед. Комусь було значно складніше і, можливо, результат став не настільки блискучим, як хотілося б. Але навіть ті, хто не пройшов у півфінал, набули значного досвіду. Практичні вміння й навички – найцінніший капітал у підприємництві, яким можна скористатися завжди. І не лише у програмі-симуляторі, а, що найголовніше, в реальному житті.

Отже, кожен учасник, який спробував себе в ролі керівника виробничого підприємства, зробив суттєвий крок до майбутнього професійного успіху, а 360 півфіналістів упевнено рухаються вперед, до всеукраїнського визнання своїх ділових талантів, призів і винагород. Хто з них пройде у фінал, буде відомо 8 квітня. Вболіваймо за майбутніх бізнес-лідерів "Стратегії фірми-2017"!

 Cписок півфіналістів Шкільної ліги "Стратегії фірми-2017"


 
«СТРАТЕГІЯ ФІРМИ-2017»: нові можливості для всіх PDF Друк

7 березня 2017 р. стартували три нові ліги Всеукраїнського дистанційного бізнес-турніру «Стратегія фірми-2017»: Студентська, Ліга наставників і Ліга вільних підприємців. До 1912 учнів загальноосвітніх навчальних закладів, онлайн-змагання яких розпочалося 20 лютого, долучилися 400 студентів, 67 педагогів та 25 ентузіастів з усіх регіонів України.

«Стратегія фірми» –  унікальний бізнес-турнір, який проходить за підтримки МОН України й дозволяє кожному відчути себе у кріслі керівника виробничого підприємства та навчитися вести бізнес на практиці. Цей захід був уперше організований Київським національним економічним університетом імені Вадима Гетьмана й Компанією інтелектуальних технологій (КІНТ) у 2014 р., і з тих пір відкриває світ підприємництва багатьом талантам. 

Як зазначив голова оргкомітету турніру, директор Компанії інтелектуальних технологій В.Я. Паздрій, основна місія «Стратегії фірми-2017» – спонукання молоді до чіткого вибору професії, націлення її на ефективне навчання протягом життя, подальшу соціалізацію, самореалізацію й отримання життєвого досвіду. 

Не менш важливо й те, що турнір допомагає всім бажаючим особам у підвищенні професійної кваліфікації та розвитку прикладних економічних компетентностей. Комп’ютерна бізнес-симуляція ViAL+, в якій проходить «Стратегія фірми», реалістично моделює українське ринкове середовище. Участь у турнірі – не лише можливість проявити свої ділові обдарування та здобути цінні призи від організаторів і спонсорів. Це шанс отримати цінні знання, уміння й навики для ведення власної справи в реальному житті.

Відбірковий етап «Стратегії фірми-2017» для студентів, наставників та інших дорослих учасників триватиме до 25 березня 2017 р., півфінал – з 3 по 18 квітня, фінальна частина – з 10 по 21 квітня 2017 р. 21 квітня, о 15:00, переможці та фіналісти турніру будуть урочисто нагороджені в Міністерстві освіти і науки України.

Майбутня українська бізнес-еліта твориться вже сьогодні. Бізнес-турнір «Стратегія фірми» відкриває додаткові можливості для того, щоб її ряди поповнилися новими ефективними економістами й управлінцями, які працюватимуть на благо України. 

Про організаторів:

Інститут модернізації змісту освіти ― провідна державна установа для забезпечення модернізації змісту освіти, процесу виховання, розвитку та соціалізації особистості шляхом проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень та впровадження їхніх результатів.

Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана – провідний вищий навчальний заклад України, що готує вітчизняну бізнес-еліту за європейськими стандартами. 

Компанія Інтелектуальних Технологій (КІНТ) – організатор численних соціально орієнтованих бізнес-турнірів для дітей та молоді України. 

ГО «Поруч» ‒ спільнота волонтерів, діяльність яких спрямована на вирішення актуальних проблем українського суспільства.

Контактна інформація:

Офіційна сторінка турніру: http://kint.com.ua/ua/newsstartegyfirm/blog

Групи події в соціальних мережах: 

facebook.com/KNEUStrategyFirm/

vk.com/strategyfirm

Контактний телефон: 

097-224-29-21, 050-809-11-86 (голова оргкомітету турніру Віталій Ярославович Паздрій).

 
«СТРАТЕГІЯ ФІРМИ-2017» – ПЕРШИЙ КРОК ДО УСПІХУ В ПІДПРИЄМНИЦТВІ PDF Друк

Лише практика може навчити вести свій бізнес успішно. Але як здобути необхідний підприємницький досвід без фатальних помилок? Взяти участь у Всеукраїнському дистанційному турнірі «Стратегія фірми-2017» від КНЕУ імені Вадима Гетьмана, Компанії Інтелектуальних Технологій і ГО «Поруч»!

До масштабного бізнес-змагання, яке проходитиме із 7 березня до 21 квітня 2017 року, долучаються всі бажаючі. Можна стати учасником Шкільної ліги турніру (для учнів віком від 13 до 18 років), Студентської (для студентів І-VI курсів усіх ВНЗ України), Ліги наставників (для вчителів та викладачів ВНЗ, які б хотіли розвинути та вдосконалити прикладні економічні компетентності) та Ліги вільних підприємців (жодних обмежень за віком, освітою чи соціальним статусом).

«Стратегія фірми» – битва віртуальних компаній за першість на ринку потужної бізнес-симуляції ViAL+. Ця сучасна програма реалістично імітує економічне середовище. Отримавши свою компанію та стартовий капітал, учасник керує віртуальним підприємством у живому конкурентному середовищі та досягає поставлених цілей. Переможці й фіналісти турніру, які визначаються за автоматичним рейтингом симулятора, отримають не лише всеукраїнське визнання своїх бізнес-талантів, а й цінні призи й подарунки від організаторів і спонсорів.

Хочете спробувати свої сили в підприємництві! Реєструйтесь для участі у «Стратегії фірми-2017» до 7 березня включно на kint.com.ua. Хай щастить!

Контакти:

Сайт реєстрації: https://goo.gl/forms/9hkwkEbY38kJrwIF2

Тел.: 050-56-56-112, 063-5-08-08-66 (Служба підтримки)

Мейл: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 
Стартувала учнівська ліга PDF Друк

Раді Вас сповістити про відкриття 20 лютого Учнівської Ліги турніру. Цього року було зареєстровано 1930 учасників-школярів, кожен з яких був розподілений між 42-ма відбірковими групами. Саме у них учасники будуть змагатися до 18 березня, після чого, лідери кожної з відбіркових груп будуть допущені до півфіналу. Для виходу у півфінал необхідно увійти у топ 7-10 учасників. 

Саме тому, у кожного з учасників є шанс пройти у півфінал! Треба лише плідно працювати не покладаючи рук – і ви зможете брати участь у турнірі вже на більш високому рівні!

Як Ви бачите, з кожним роком учнівська молодь все активніше залучається до участі у Всеукраїнському турнірі «Стратегія фірми». І цього року найбільш активними за кількістю реєстрацій стали учасники з Кіровоградської, Донецької, Тернопільської, Дніпропетровської, Черкаської, Полтавської, Запорізької та Хмельницької областей, а також міста Києва. 

Особливу вдячність висловлюємо Міністерству освіти і науки України, Інституту модернізації змісту освіти, ГО «Поруч», Київському національному економічному університету імені Вадима Гетьмана, Міжнародній консалтинговій компанії «КПМГ», а також управлінням освіти у Полтаві, Тернополі, Харкові, Донецькій області, Кіровоградщини та Кропивницькому. 

Усім учасникам бажаємо вдалих рішень, наснаги та терпіння на шляху до досягнення своєї мети!

 
Оголошення! Тренінг в Маріуполі 13.02.2017 14:30 PDF Друк

Шановні друзі, колеги!

Їдемо до Маріуполя.

13 лютого о 14:30 пройде тренінг за темою: «Інноваційні освітні технології у формуванні компетентності підприємливості» (на прикладі бізнес-симуляцій).Основні аспекти проведення IV Всеукраїнського бізнес-турніру «Стратегія фірми-2017». Місце: Науково-методичний центр м. Маріуполя, вул. Євпаторійська, 56.

Запропоновані питання:

1. Інтерактивні бізнес-ігри і тренажери в навчальному процесі і формування компетенції підприємливості. Переваги для викладача і навчального закладу.

2. Організаційні і методичні аспекти проведення ІV Всеукраїнського дистанційного бізнес-турніру «Стратегія фірми-2017».

3*. Бізнес-симуляція ViAL+ – практична апробація першого вітчизняного симулятора виробничого підприємства (демо-версія, період I, ІІ). 

В ознайомчому тренінгу ми познайомимося з інноваційними освітніми технологіями -- бізнес-симуляціями (тренажерами), розберемося що таке підприємництво, підприємливість , як бізнес-ігри і симулятори допомагають у формуванні компетенції підпиємливості, роботі вчителя, викладача, у діяльності навчального закладу. Під час тренінгу буде можливість самостійно апробувати бізнес-симуляцію ViAL+ й ознайомитися з цьогорічними правилами проведення Всеукраїнського бізнес-турніру "Стратегія фірми-2017" для учнів 8-11 класів, студентів всіх курсів ВНЗ.

Велика вдячність в оранізації тренінгу ГО "Поруч", мерії м.Маріуполя, зокрема, помічнику мера Тетяні Ломакіній, ГО "Фонд розвитку Маріуполя", зокрема Ульяні Токаревій керівнику Регіонального центру навчання і розвитку.

Із східного регіону у грудні почали (у Сєвєродонецькому національному університеті ім.Даля у Сєвєродонецьку) і в славному Маріуполі завершуємо освітній тур. А 17-ого завершення реєстрації для учнів у IV Всеукраїнському бізнес-турнірі "Стратегія фірми-2017" 


 
Плакат турніру "Стратегія фірми-2017" PDF Друк

Запрошуємо всіх, кому цікавий світ економіки і підприємництва, відчути себе у ролі підприємця і глянути на себе з іншої сторони у "живій конкуренції". Реєструйся вже сьоодні: https://goo.gl/forms/9hkwkEbY38kJrwIF2 

 
Запрошуємо в команду помічників IV Всеукраїнського бізнес-турніру "Стратегія фірми-2017"" PDF Друк
Шановні учасники бізнес-симуляції ViAL+! Друзі!
Зараз  вже  завершуються новорічно-різдвяні свята і канікули, а наш IV Всеукраїнський бізнес-турнір "Статегія фірми-2017" набирає обертів. І ми маємо пропозицію для вас.
Якщо ти креативний, комунікативний, відповідальний, маєш пару годин вільного часу, готовий працювати і досягати результатів, то запрошуємо у команду IV Всеукраїнського бізнес-турніру "Стратегія фірми-2017". Для цього необхідно тільки заповнити форму 
і ми самі зателефонуємо і поспілкуємося.
З нашої сторони підтримка, досвід, за результатами реалізації проекту матеріальна винагорода, а пізніше можливе включення до команди Компанії Інтелектулаьних Технологій.
Можливі вакансії (ролі) у команді проекту:
1. Спілкування і підтримка учасників через соціальні мережі, телефон, електронну адресу.
Ключові обов'язки: відповіді на звернення учасників турніру щодо організаційних питань і питань користування бізнес-симуляцією ViAL+. Важлива вимога: досвід користування бізнес-симуляцією ViAL+ і стресостійкість.
2. SMM-менеджер, копірайтер.
Ключові обов'язки: підготовка і поширення текстів для ЗМІ, інтернету, соцмереж тощо.
3. Піарщик, спілкування зі ЗМІ.
Ключові обов'язки: розробка і впровадження заходів щодо інформування якомога більшої кількості людей про бізнес-турнір.
4. Спілкування зі спонсорами, партнерами, підрядниками.
Ключові обов'язки: постійна комунікація зі спонсорами, їх запрошення на наші заходи, надсилання інформації, прес-релізів, розсилка подяк і звіту кінці проекту.
5. Кур'єр (проживання у Києві).
Ключові обов'язки: отримання, надсилання матеріалів по турніру, супровід учасників під час фіналу, інші поточні обов'язки 
6. Регіональний координатор.
Ключові обов'язки: поширення інформації про турнір, залучення партнерів, учасників у своєму місті, регіоні.
Більш детально про коло обов'язків вже під час спілкування.

P.S. Якщо у Вас є бажання долучитися до команди Компанії Інтелектуальних Технологій на посаду менеджера по продажам, то надсилайте резюме на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

 
«Стратегія фірми-2017» ‒ відтепер турнір для всіх! PDF Друк

Досі всеукраїнський турнір «Стратегія фірми» був змаганням, яке допомагало розкривати підприємницькі обдарування молоді 13-18 років. Але трьохрічний досвід його проведення показав організаторам дві важливі речі.

Перша ‒ те, що деякі юні учасники зі своїм рівнем практичного знання бізнес-процесів можуть конкурувати навіть із професіоналами. Друга ‒ бажаючих взяти участь у турнірі дуже багато, й деколи це не тільки школярі, а й студенти, молоді професіонали, батьки, вчителі та просто люди, що люблять економіку і цікавляться бізнесом.

Тому у 2017 році найвідоміший український онлайн-турнір у середовищі бізнес-симуляції ViAL+ проходитиме для всіх!

Фото firestock.ru

Детальна інформація про захід у Положенні про IV Всеукраїнський дистанційний бізнес-турнір "Стратегія фірми-2017".

Можна зареєструватися для участі у чотирьох лігах «Стратегії фірми-2017» (відповідно до вікового статусу):

 • Шкільній ‒ для учнів віком від 13 до 18 років;
 • Студентській ‒ для студентів І-VI курсів усіх ВНЗ України;
 • Лізі наставників ‒ для вчителів та викладачів ВНЗ, які б хотіли розвинути та вдосконалити прикладні економічні компетентності;
 • Лізі вільних підприємців ‒ для всіх бажаючих з усієї України! Жодних обмежень за віком, освітою та соціальним статусом.

Участь у турнірі для школярів, студентів, вчителів та викладачів навчальних закладів є безкоштовною.

Як взяти участь у «Стратегії фірми-2017»

Щоб стати учасником турніру, необхідно:

 1. Зареєструватися за посиланням нижче, заповнивши Google-форму та вказавши всю необхідну інформацію про себе. Реєстрація для участі у Шкільній лізі та основна для інших учасників триває до 17.02.17, додаткова ‒ до 03.03.17.
 2. Створити віртуальну компанію у середовищі бізнес-симулятора ViAL+.
 3. Успішно пройти три навчальні етапи в симуляторі (час проходження навчального періоду залежить від дати реєстрації учасника).
 4. Включитися у запеклу боротьбу за першість у своїй лізі (відбірковий етап)!

Фіналісти та переможці турніру отримають призи від організаторів і спонсорів. Скористайтеся шансом освоїти всі тонкощі управління власною компанією та досягнути всеукраїнської першості у «Стратегії фірми-2017»!

 


Сторінка 1 з 2

  

Напишіть нам

Контакти

Адреса для листування: Київ-04210, а/с 189

Наша адреса: 04210, Київ, просп. Героїв Сталінграда, будинок 12 Ж

Наші телефони:

 • (063) 5-08-08-66
 • (050) 56-56-112
 • (050) 809-11-86
 • (097) 224-29-21

e-mail: office@kint.com.ua

Запрошуємо

      

Ми і наші учасники


Інфодошка "Стратегія фірми-2017"


Для учасників Всеукраїнського бізнес-турніру "Стратегія фірми-2017"

Ще відкрита можливість

Замовити сертифікат учасника/півфіналіста

Замовлені раніше сертифікати вже розіслані.

Залишити відгук

Ваш відгук

Замовити симуляцію ViAL+