KIHT

Успішний бізнес зі шкільної лави PDF Друк


Значна частина школярів із старших класів на запитання про майбутню професію впевнено відповідає, що хоче будувати власний бізнес або зайняти місце топ-менеджера успішної компанії. Однак практика показує, що, мріючи про всі атрибути успіху в бізнесі, молоді люди не завжди чітко уявляють, чим підприємництво насправді є. Вони досить слабо розуміють, які якості слід розвивати в собі для нього, з чого починати та як вести власну справу або як керувати структурним підрозділом виробничого підприємства.

Провідний досвід країн Заходу довів результативність використання таких методик. На бізнес-симуляціях, адаптованих до шкільних програм, виросло не одне покоління успішних європейських та американських бізнесменів. Зокрема, в Польщі з 2010 року реалізовується проект «Молоді підприємці ― програма «Економіка на практиці». Даною програмою передбачалося впровадження у шкільну програму старших класів інтерактивних бізнес ігор і симуляцій, які дозволяли б учням створювати й розвивати свої віртуальні компанії.

Це формує у школярів ініціативність та підприємливість, необхідні для самореалізації й розвитку, активну громадянську позицію, налаштовує на соціальну інтеграцію, вибір професії та майбутнє працевлаштування. Розвивається їхня творчість, інноваційність та уміння приймати ризики і їх долати, здатність планувати і досягти своїх цілей. Використання бізнес-симуляцій дає змогу сформувати математичну компетентність і навички роботи з комп’ютером.

Для того, щоб мрія багатьох сьогоднішніх старшокласників про свій бізнес не лишилася тільки мрією або не була зруйнована реаліями життя, ми пропонуємо вчити їх практикувати успішне підприємництво вже сьогодні, на основі ексклюзивної бізнес-симуляції ViAL+. Хоча це не єдина бізнес-симуляція в Європі, проте саме вона ідеально пристосована до реалій вітчизняного ринку та моделює живе українське бізнес-середовище.


Чим корисний ViAL+ для школярів

ViAL+ – ділова гра, в якій кожен учасник керує створеною власноруч віртуальною компанією, вчиться виробляти та просувати на ринку свій ексклюзивний продукт, бореться за лідерство серед конкурентів без жодних готових сценаріїв. Це розвиває його кмітливість, ініціативність, винахідливість, наполегливість, вміння апробовувати набуті економічні знання на практиці, приймати рішення й відповідати за них, досягати позитивних результатів і конструктивно самореалізовуватися.

Безцінний бонус бізнес-симуляції ViAL+ – можливість навчити юних бізнесменів працювати в команді, вести ефективну комунікацію з партнерами й конкурентами, домовлятися з іншими людьми. У час, коли молоді надзвичайно бракує спілкування, це особливо актуально.

Чим вигідне використання бізнес-симуляції ViAL+ для шкіл та інших ЗНЗ

Використовуючи у вашому навчальному закладі бізнес-симуляцію ViAL+, ви зможете:

 • вести ефективну профорієнтаційну роботу з учнями, виявляючи здібних до бізнесу й економіки, допомогти їм утвердитися у свідомому виборі економічної чи управлінської спеціальності;
 • суттєво мотивувати молодь до вивчення економічних дисциплін у школі та ВНЗ;
 • навчати учнів підприємництву в легкому, зручному та цікавому для них ігровому форматі;
 • формувати у старшокласників «м’які» навики (soft skills) самопрезентації, ділової комунікації з товаришами по команді та з іншими учасниками, управління часом і самодисципліни;
 • урізноманітнити навчальний процес та позакласну роботу, взявши курс на формування практичних умінь і навичок учнів.

Вдалий досвід – Всеукраїнський бізнес-турнір «Стратегія фірми-2014» для школярів

Те, наскільки бізнес-симуляція ViAL+ може бути корисною та цікавою для молоді старшого шкільного віку, продемонстрував Всеукраїнський бізнес-турнір «Стратегія фірми» серед школярів, організований за підтримки KPMG та Компанії інтелектуальних технологій (КІНТ). Якість бізнес-рішень, прийнятих звичайними старшокласниками, приємно дивувала навіть досвідчених бізнесменів та викладачів КНЕУ.

Такий же турнір може бути організований для учнів вашого навчального закладу, а придбання права на постійне використання ViAL+ дозволить вам виховувати бізнес-еліту та давати молоді освіту для життя. Ми також пропонуємо організацію уроків-тренінгів для ваших вихованців та підготовку педагогів до роботи з бізнес-симуляцією ViAL+.

Отож, основними напрямами використання бізнес-симуляції ViAL+ в середніх загальноосвітніх закладах є:

 • використання бізнес-симуляції ViAL+ для проведення уроків з економіки;
 • організація позакласної роботи у форматі ігрових інтерактивних занять у середовищі бізнес-симуляції ViAL+ вдома і в школі;
 • організація гуртків, секцій, спеціальних занять по бізнесу;
 • організація локальних турнірів для школярів у школі, районі, місті;
 • участь у Всеукраїнському бізнес-турнірі для школярів 9-11 класів «Стратегія фірми», який організовується ДВНЗ «Київським національним економічним університетом імені Вадима Гетьмана» і буде проходити в лютому-квітні 2015 року.

Необхідні ресурси й фінансування використання бізнес-симуляції ViAL+:

Для використання бізнес-симуляції ViAL+ необхідні:

 • наявність комп’ютерного класу з підключенням до Інтернету для забезпечення доступу учнів до інтернет-платформи симуляції: kint.com.ua;
 • вчитель і/або тренер-консультант для допомоги дітям у створенні своїх навчальних підприємств;
 • методичні й навчальні матеріали для учнів і вчителів, якими забезпечує Компанія Інтелектуальних Технологій (КІНТ).

Також до забезпечення безперервного функціонування бізнес-симуляції ViAL+ залучається штатний програміст компанії «КІНТ», який на сервері компанії здійснює реєстрацію команд, обробку рішень, підтримує сервер програми в робочому режимі. Також для учасників симуляції і вчителів організовано підтримку по телефону та Інтернету для вирішення всіх питань, які можуть виникнути під час користування симуляцією.

Фінансування використання симуляції може бути організовано різними шляхами, у тому числі через залучення коштів від інших юридичних і фізичних осіб, які прагнуть підтримати розвиток підприємливої та ініціативної молоді, нової економічної еліти, майбутнього України.

 Цінова пропозиція 

РАЗОМ МИ ДОСЯГНЕМО НАЙКРАЩИХ РЕЗУЛЬТАТІВ!

Зв'яжіться з нами:      або        Залишіть свої координати для зв'язку з Вами:

(044) 2-236-237                                   
(097) 224-29-21 
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
           Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду


 

  

Напишіть нам

Контакти

Адреса для листування: Київ-04210, а/с 189

Наша адреса: 04210, Київ, просп. Героїв Сталінграда, будинок 12 Ж

Наші телефони:

 • (063) 5-08-08-66
 • (050) 56-56-112
 • (050) 809-11-86
 • (097) 224-29-21

e-mail: office@kint.com.ua

Запрошуємо

      

Ми і наші учасники


Інфодошка "Стратегія фірми-2017"


Для учасників Всеукраїнського бізнес-турніру "Стратегія фірми-2017"

Ще відкрита можливість

Замовити сертифікат учасника/півфіналіста

Замовлені раніше сертифікати вже розіслані.

Залишити відгук

Ваш відгук

Замовити симуляцію ViAL+

Початок співпраці