KIHT

Партнерам
Успішний бізнес зі шкільної лави PDF Друк


Значна частина школярів із старших класів на запитання про майбутню професію впевнено відповідає, що хоче будувати власний бізнес або зайняти місце топ-менеджера успішної компанії. Однак практика показує, що, мріючи про всі атрибути успіху в бізнесі, молоді люди не завжди чітко уявляють, чим підприємництво насправді є. Вони досить слабо розуміють, які якості слід розвивати в собі для нього, з чого починати та як вести власну справу або як керувати структурним підрозділом виробничого підприємства.

Детальніше...
 
Роботодавцям і HR-агенціям PDF Друк

Щороку на ринок праці виходять сотні випускників економічних ВНЗ, але знайти серед них ефективного менеджера чи іншого фахівця, якому до наявних компетентностей бракує тільки досвіду, досить складно. Чому так? Тому, що не всі знання, які студент здобуває у ВНЗ, можуть знадобитися на практиці, і навпаки – веденню бізнесу в реальних умовах вчать не в кожному університеті. Як же об’єктивно оцінити практичну підготовку претендента на  робоче місце з високою відповідальністю?

Детальніше...
 
Партнерство КІНТ і громадських організацій PDF Друк

Для того, щоб побудувати сильне українське суспільство й державу, необхідна успішна бізнес-еліта. Ефективне навчання бізнесу допомагає подолати багато проблем, з якими стикається молодий спеціаліст в Україні. Це незатребуваність професійних послуг вчорашнього студента після закінчення вищого навчального закладу, невідповідність рівня розвитку необхідних умінь і навичок вимогам ринку праці, безробіття або особистісна нереалізованість на робочому місці. Ситуація досить непроста, але вихід із неї є, і ми пропонуємо його прямо зараз.

Детальніше...
 
Майбутнім партнерам із бізнес-шкіл, навчальних і тренінгових центрів PDF Друк

КІНТ пропонує бізнес-школам, треніговим і навчальним центрам дієвий інструмент навчання підприємництву на практиці – бізнес-симуляцію ViAL+. Це масштабна симуляційна система, розроблена в Україні, яка відтворює функціонування виробничого підприємства на прикладі вітчизняного реального ринку. Вона створена професійними економістами, викладачами КНЕУ, та підприємцями-практиками.

Детальніше...
 
Стратегічне партнерство з Компанією Інтелектуальних Технологій PDF Друк

Прагнучи до виконання своєї місії та постійного вдосконалення нашої діяльності, ми завжди відкриті до стратегічного партнерства та пропонуємо декілька напрямків для цього.

Детальніше...
 
Чому варто стати нашим спонсором PDF Друк

Підтримка ViAL+ – прекрасна можливість проявити корпоративну соціальну відповідальність та підвищити цим престиж своєї компанії.

Детальніше...
 
Рекламні послуги Компанії Інтелектуальних Технологій PDF Друк

Ви продукуєте ексклюзивний товар чи послугу і хотіли б донести інформацію про них до якнайбільшої кількості молоді, що цікавиться бізнесом? У цьому допоможе реклама в середовищі бізнес-симуляції ViAL+, на молодіжних, учнівських і студентських, бізнес-турнірах і тренінгах, які проводяться Компанією Інтелектуальних Технологій, та на сайті kint.com.ua.


Особливо актуальні наші рекламні послуги для:
  • підприємств, що виробляють молочну продукцію (віртуальний ринок ViAL+ відображає саме цей сегмент);
  • державних і приватних навчальних закладів, які готують фахівців економічних та управлінських спеціальностей (на турнірах і тренінгах для учнів ЗНЗ);
  • бізнес-шкіл, консалтингових та навчальних центрів;
  • молодіжних організацій (окрім політичних) та ін.

Ми готові в найбільш стислі терміни розглянути будь-яке замовлення на рекламу.

Будемо раді з Вами співпрацювати!

Зв'яжіться з нами:    аб        Залишіть свої координати для зв'язку з Вами:

(044) 2-236-237                                   
(097) 224-29-21 
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
           Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду


 


  

Напишіть нам

Контакти

Адреса для листування: Київ-04210, а/с 189

Наша адреса: 04210, Київ, просп. Героїв Сталінграда, будинок 12 Ж

Наші телефони:

  • (063) 5-08-08-66
  • (050) 56-56-112
  • (050) 809-11-86
  • (097) 224-29-21

e-mail: office@kint.com.ua

Запрошуємо

      

Ми і наші учасники


Залишити відгук

Ваш відгук

Замовити симуляцію ViAL+

Почати співпрацювати