KIHT

Стратегічне партнерство з Компанією Інтелектуальних Технологій PDF Друк

Прагнучи до виконання своєї місії та постійного вдосконалення нашої діяльності, ми завжди відкриті до стратегічного партнерства та пропонуємо декілька напрямків для цього.

Нашими стратегічними партнерами можуть стати вищі навчальні заклади, які готують спеціалістів з економічних та управлінських спеціальностей. Довготривала співпраця з ВНЗ можлива у формі використання бізнес-симуляції ViAL+ у навчальному процесі, організації виробничої практики для студентів, проведення інтерактивних тренінгів та студентських бізнес-турнірів.


Ми можемо запропонувати стратегічне партнерство керівництву загальноосвітніх навчальних закладів, в яких впроваджуються авторські методики викладання економічних дисциплін. Окрім цього, факультативи з використанням бізнес-симуляції ViAL+ та проведення цікавих бізнес-турнірів для школярів сприяють веденню профорієнтаційної роботи та мотивації старшокласників до навчання.

Компанія Інтелектуальних Технологій готова стратегічно співпрацювати з HR-агенціями й роботодавцями, бізнес-школами, навчальними й консалтинговими центрами, що зацікавлені в ефективній діагностиці та покращенні професійних компетенцій молодих спеціалістів. Відбір в середовищі бізнес-симуляції ViAL+ допоможе виявити перспективну і здібну молодь, яка готова й може вирішувати поставлені перед нею завдання.

Партнерство КІНТ з громадськими організаціями реалізовується в контексті спільної соціально орієнтованої освітньої акції чи програми для молоді з використанням бізнес-симуляції ViAL+ в межах корпоративної соціальної відповідальності.

Наше стратегічне партнерство з органами державної влади та місцевого самоврядування може забезпечити підвищення кваліфікації їхніх працівників, особливо тих, чия діяльність дотична до реального сектору економіки, бізнесу. Для цього рекомендується впровадження у відомчих ВНЗ центральних органів влади тренінгу-практики КІНТ з управління економічними процесами в компанії.

Це далеко не повний перелік напрямків можливої стратегічної співпраці – ви можете запропонувати нам будь-який інший варіант.

Будемо раді з Вами співпрацювати!

Зв'яжіться з нами:       або     Залишіть свої координати для зв'язку з Вами:

(044) 2-236-237                                   
(097) 224-29-21 
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
           Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду


 

  

Напишіть нам

Контакти

Адреса для листування: Київ-04210, а/с 189

Наша адреса: 04210, Київ, просп. Героїв Сталінграда, будинок 12 Ж

Наші телефони:

  • (063) 5-08-08-66
  • (050) 56-56-112
  • (050) 809-11-86
  • (097) 224-29-21

e-mail: office@kint.com.ua

Запрошуємо

      

Ми і наші учасники


Залишити відгук

Ваш відгук

Замовити симуляцію ViAL+

Почати співпрацювати