KIHT

Вони боролись і перемогли, або «ViAL+» творить нову українську бізнес-еліту PDF Друк

15 березня Київський національний економічний університет вітав у своїх стінах переможців Всеукраїнського бізнес-турніру «Стратегія фірми» серед школярів, організованого за підтримки KPMG та Компанії інтелектуальних технологій (КІНТ).

Запекла фінальна боротьба за звання лідера кращої компанії віртуального середовища бізнес-симуляції «ViAL+» показала просто блискучі результати! Юні бізнесмени приймали нестандартні ефективні рішення, яким могли б позаздрити дорослі підприємці, конкуренція між ними була настільки цікавою, що до останнього лишалося таємницею, хто ж виграє. Та ось і вони – вирішальні два кроки в очному «поєдинку» фірм у КНЕУ, перемога й нагородження!

Звання науспішнішого молодого бізнес-лідера та володаря

  • І місця Всеукраїнського бізнес-турніру «Стратегія фірми» став криворізький школяр Ігор Костевич (компанія «Вайпер»).
  • Почесне ІІ місце завоював Артем Девяткін із Боярки (Київська область), власник віртуальної компанії «Funny Milk Farm»,
  • IІІ місце – Михало Сівер з м. Конотопа (Сумська область) та його фірма «Сівер». Вітаємо переможців та навіть не сумніваємося в тому, що цим їхні звершення в бізнесі не обмежаться.

Усі фіналісти були нагороджені пам’ятними призами й подарунками від KPMG, Компанії інтелектуальних технологій (КІНТ) і КНЕУ.

І всі вони без винятку довели, що достойні найгучніших оплесків.

З такими талантами в українського бізнесу та економіки є майбутнє. Велике спасибі всім тим, хто допоміг нам відкрити ці обдарування та успішно провести бізнес-турнір для того, щоб вони показали, на що здатні!

Більш детально про проведення фіналу і фотографії за посиланням: http://feu.kneu.edu.ua/ua/news_of_faculty_feu/strategy_of_firm_2014/.

 

  

Напишіть нам

Контакти

Адреса для листування: Київ-04210, а/с 189

Наша адреса: 04210, Київ, просп. Героїв Сталінграда, будинок 12 Ж

Наші телефони:

  • (063) 5-08-08-66
  • (050) 56-56-112
  • (050) 809-11-86
  • (097) 224-29-21

e-mail: office@kint.com.ua

Запрошуємо

      

Ми і наші учасники


Інфодошка "Стратегія фірми-2017"


Для учасників Всеукраїнського бізнес-турніру "Стратегія фірми-2017"

Ще відкрита можливість

Замовити сертифікат учасника/півфіналіста

Замовлені раніше сертифікати вже розіслані.

Залишити відгук

Ваш відгук

Замовити симуляцію ViAL+