KIHT

Півфіналісти турніру PDF Друк

Шановні учасники і всі зацікавлені.

ІІ Всеукраїнський бізнес-турнір "Стратегія фірми-2015" проходив надзвичайно динамічно і насичено.

Для повторення оголошуємо список 50-ти півфіналістів, які були відібрані з лідерів 8-ми відбіркових груп:

1. Агапов Василий Евгеньевич, Суми, Сумська область,  ЗОШ №26

2. Бакута Владислав Сергійович, Вінниця, Вінницька область,  Фізико-математична гімназія №17 Вінницької міської ради

3. Баннікова Єлизавета Олександрівна, Кривий Рiг, Дніпропетровська область,  Криворізька спеціалізована школа №9 з поглибленим вивченням економіки, права та іноземних мов

4. Бахтоваршоев Тимур Алігавхарович, Київ, ПЛ НТУУ КПІ

5. Бойко Володимир Юхимович,, Броди,, Львівська область,  Бродівська гімназія імені Івана Труша

6. Волошина Альона  Ігорівна, Дніпропетровськ,, Дніпропетровська область, , Дніпропетровська КЗОСЗШ №2

7. Глущик Ярослав Олександрович, Катеринопіль смт, Черкаська область,  Катеренопільський ліцей

8. Гончаренко Олександра Олександрівна, Київ, Український гуманітарний ліцей КНУ імені Тараса Шевченка

9. Горичко Дмитро Іванович, Вінниця, Вінницька область,  Фізико-математична гімназія №17 Вінницької міської ради

10. Гулак Владислава Олексіївна, Київська область,  

11. Гуршал Марія Олександрівна  Кіровоградська область,  

12. Деркач Марина Вікторівна, Катеринопіль смт, Черкаська область,  Катеренопільський ліцей

13. Закритий  Олександр Олександрович, Чернівці, Чернівецька область,  Чернівецький багатопрофільний ліцей №4

14. Захарченко Владислав Вікторович Біла Церква, Київська область,  Білоцерківський економіко-правовий ліцей

15. Зінченко Андрій Юрійович, Червонозаводське, Полтавська область,  Червонозаводська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1

16. Климко Назар Орестович, Львів, Львівська область,  Львівська гімназія Євшан

17. Ковальова Крістіна Володимирівна 

18. Корогодіна Валерія Михайлівна, Бровари, , Київська область,  Броварська гімназія ім. С. І. Олійника 

19. Котова Марія Олегівна, Київ, Ліцей Наукова зміна

20. Коцуба Вікторія Миколаївна, Кривий Рiг, , Дніпропетровська область,  Криворізька спеціалізована школа №9 з поглибленим вивченням економіки, права та іноземних мов

21. Кравець Владислав Володимирович, Київ,, Київ,ський Ліцей Бізнесу

22. Кудрявих Владислава Тахирівна, Часів Яр, Донецька область,  Часовоярська ЗОШ №15

23. Кухарук Дмитро Вікторович, Шумськ, Тернопільська область,  Шумський ліцей

24. Левдікова  Валерія  Олександрівна , Кіровоград, Кіровоградська область,  Кіровоградський коледж статистики обліку й аудиту 

25. Лупир Віталій Андрійович 

26. Максименко Олександра Андріївна, Іванків смт, , Київська область,  Іванківській районний ліцей

27. Мамушев Владислав Володимирович,, Запоріжжя,, Запорізька область,  Запорізький ліцей №34

28. Мушинський Любомир Анатолійович, Бровари,, Київська область,  Броварська гімназія ім. С. І. Олійника 

29. Назаренко Андрій Максимович, Київ, Спеціалізована школа №57 м.Києва

30. Назаренко Анжеліка Валеріївна Конотоп Сумська область,  Конотопська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №9

31. Оголь Єлєна Василівна, Київ, Спеціалізована школа №57 м.Києва

32. Паранько Андрій Віталійович, Полтава, Полтавська область,  Полтавська гімназія №31

33. Пасько Катерина Євгенівна, Суми, Сумська область,  Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7

34. Паталаха Ярослав Сергійович, Червонозаводське, Полтавська область,  Червонозаводська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1

35. Петленко Максим Володимирович, Кіровоград, Кіровоградська область,  Машинобудівний коледж КНТУ

36. Петрович Марія Анатоліївна, Київ, Ліцей Наукова зміна

37. Прокопчук Вероніка Миколаївна, Київ,, Київ,ський Ліцей Бізнесу

38. Романєєв Олександр Олекмсандрович, Вінниця, Вінницька область,  Вінницька №3

39. Сергійчук Анна Юріївна, Кривий Рiг, , Дніпропетровська область,  Криворізька спеціалізована школа №9 з поглибленим вивченням економіки, права та іноземних мов

40. Сівер Михайло Євгенович Конотоп Сумська область,  Конотопська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №9

41. Соколова Софія Ігорівна, Бровари,, Київська область,  Броварська спеціалізована школа I-III ступенів №7

42. Старук антон віталійович, Бровари,, Київська область,  Броварська спеціалізована школа I-III ступенів №7

43. Статкевич Володимир Андрійович, Тернопіль, Тернопільська область,  Галицький коледж імені В.Чорновола

44. Терьохін Леонід Ігорович, Дніпропетровськ,, Дніпропетровська область,  Фінансово-економічний ліцей

45. Ткач Назар Максимович, Бровари,, Київська область,  Броварська спеціалізована школа I-III ступенів №7

46. Хлистов Андрій Сергійович Дніпряни с. Херсонська область,  Дніпрянська ЗОШ

47. Ходан Максим Анатолійович, Чернівці, Чернівецька область,  Фінансово-економічний коледж БДФЕУ

48. Шкаріна Ельвіна Сергіївна, Любимівка с., Херсонська область,  Любимівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

49. Шматко Роман Вітальйович, Катеринопіль смт, Черкаська область,  Катеринопільська ЗОШ №2

50. Шумаков Дмитро Денисович, Кривий Рiг, Дніпропетровська область,  Криворізька спеціалізована школа I-III ступенів № 74

 

  

Напишіть нам

Контакти

Адреса для листування: Київ-04210, а/с 189

Наша адреса: 04210, Київ, просп. Героїв Сталінграда, будинок 12 Ж

Наші телефони:

  • (063) 5-08-08-66
  • (050) 56-56-112
  • (050) 809-11-86
  • (097) 224-29-21

e-mail: office@kint.com.ua

Запрошуємо

      

Ми і наші учасники


Інфодошка "Стратегія фірми-2017"


Для учасників Всеукраїнського бізнес-турніру "Стратегія фірми-2017"

Ще відкрита можливість

Замовити сертифікат учасника/півфіналіста

Замовлені раніше сертифікати вже розіслані.

Залишити відгук

Ваш відгук

Замовити симуляцію ViAL+

Учасникам турніру "Стратегія фірми"