KIHT

Детальний звіт про проведення ІІ Всеукраїнського бізнес-турніру «Стратегія фірми-2015» PDF Друк

 ЗВІТ ЗА ПІДСУМКАМИ ПРОВЕДЕННЯ ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО БІЗНЕС-ТУРНІРУ ДЛЯ УЧНІВ 8-11 КЛАСІВ «СТРАТЕГІЯ ФІРМИ-2015»

Шановні колеги, партнери, друзі! Уже вдруге в Україні  успішно пройшов новітній, революційній для всієї системи освіти захід ― ІІ Всеукраїнський бізнес-турнір «Стратегія фірми-2015». Формат проведення турніру на основі бізнес-симуляції ViAL+ є експеримен-тальним як за технікою підготовки і проведення, так і за масштабом охоплення учнівської молоді. Більш традиційними для українських учнів є формати олімпіад, конкурсів, змагання тощо, хоча ХХІ століття з його інноваціями і можливостями дозволяє впроваджувати якомога різноманітніші та всеохоплюючі формати. І саме такий формат – інтерактивний турнір у середовищі бізнес-симуляції – дає змогу показати молоді загальні аспекти економічної і підприємницької діяльності, здійснити ефективну профорієнтаційну роботу.

Проведення турніру також дозволило скоординувати зусилля головних зацікавлених сторін – бізнесу, представників загальноосвітніх і вищих навчальних закладів,
державних органів і громадськості –  для забезпечення більш ефективної профорієнтаційної роботи. У межах турніру було проведено круглий стіл «Профорієнтація молоді – майбутнє суспільства», який поклав початок постійному п’ятисторонньому діалогу щодо забезпечення сталого розвитку суспільства крізь призму професійного становлення молодих людей.

Проект «ІІ Всеукраїнський бізнес-турнір для учнів 8-11 класів «Стратегія фірми-2015» тривав 6 місяців – із  жовтня 2014 року по квітень 2015 року. З даного періоду 4 місяці зайняла підготовка турніру: формування команди, пошук партнерів, інформаційна  кампанія, технічно-організаційні роботи, реєстрація і запуск учасників. З 16 лютого до 4 квітня тривала активна фаза турніру: відбірковий етап (усі учасники), півфінал (50 учасни-ків) та очний фінал (16 фіналістів) 3-4 квітня у м. Київ (КНЕУ ім. В. Гетьмана).

Під час інформаційної кампанії було охоплено ~700 тис. аудиторії в Україні та Латвії:

- через соціальні мережі ― 310,6 тис. осіб цільової аудиторії;

- завдяки прес-конференції у м. Вінниці ― > 200 тис. осіб (ЗМІ, ТВ, радіо);

- завдяки інформування через 24 обласні департаменти освіти ― > 150 тис. осіб (педагогічний склад, учні, батьки);

- інформування по базам розсилок партнерів ― > 20 тис. адресів цільової ауд.;

- суміжне інформування ― > 15 тис. осіб.

За весь час турніру було розміщено понад 55 прес- і пост-релізів, інформаційних повідомлень на різних ресурсах.

У турнірі був зареєстрований 761 учасник із 23 регіонів України (у т.ч. м. Києва). 

Найбільша кількість зареєстрованих була у м. Київ, Вінницькій, Херсонській, Кі-ровоградській, Львівській, Київській, Сумській, Тернопільській, Полтавській, Дніп-ропетровській областях. Детальніша статистика наведена у табл. 1. 

Учасниками турніру стали учні з 82-х міст, 10 селищ міського типу, 29 сіл Украї-ни. Найбільшу активність проявили кияни, вінничани, кіровоградці, львів’яни, мешканці Конотопу і Кривого Рогу.

Учасники представляли 245 навчальних закладів: шкіл, гімназій, ліцеїв, ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.

Генеральними спонсорами турніру стали Компанія Інтелектуальних Технологій, Coca-Cola Hellenic, KPMG. 

Стратегічні та інформаційні партнери –  22 компанії, організації, державні установи, зокрема: Інститут інноваційних технологій і змісту освіти, Ліга, Портал Академія, молодіжні організації тощо.

У фіналі взяли участь 16 учнів з 11 областей України. Очний фінал проходив 3-4 квітня 2015 року у м. Києві на базі КНЕУ. Учасники разом з батьками, вчителями, друзями побували на заводі «Кока-Кола», поспілкувалися з HR-менеджером компанії, познайоми-лися з викладачами КНЕУ, проректором  і завідувачем кафедри стратегії підприємства, деканом факультету економіки та управління, побували на Дні відкритих дверей КНЕУ. 

Усі фіналісти були відзначені цінними подарунками від спонсорів, грошовим заохо-ченням. Переможцям були вручені сертифікати інтернет-магазину «Розетка» від компанії «Кока-Кола» на суму 16 тис. грн., 8 тис. грн., 4 тис. грн. (за І, ІІ і ІІІ місце відповідно). Також учасникам фіналу були забезпечені проживання і часткове відшкодування дороги. 

Паралельно з очним фіналом турніру 4 квітня, з 10:00 до 12:00, було проведено   круглий стіл «Профорієнтація молоді – майбутнє суспільства», який об’єднав понад 20 учасників, серед яких: Директор департаменту персоналу України і Молдови компанії «Кока-Кола» Ірина Брижак, директори шкіл, викладачі КНЕУ, представники держорганів, батьків і вчителів. Були обговорені важливі питання ефективної профорієнтації, почуті ду-мки п’яти зацікавлених сторін і намічені подальші плани щодо співпраці між учасниками.

Продовженням справи співпраці стало проведення 21 травня 2015 року регіонального круглого столу «Профорієнтаці молоді—майбутнє суспільство» і проведення майстер-класу для учасників у найбільш активному регіоні ― м. Вінниці. За підсумками круглих столів підготовлено звернення до Міністра освіти і науки України пану Сергію Мироновичу Квіту і Голові комітету з питань науки та освіти Верховної Ради України пані Гриневич Лілії Михайлівні.

Детальний звіт можна прочитати за посиланням

І робота не припиняється.

Запрошуємо Вас уже на ІІІ Всеукраїнський бізнес-турнір "Стратегія фірми-2016", реєстрація на яку буде відкрито уже з вересня 2015 року, а сам турнір стартуватиме 15 лютого 2016 року.

Із пропозиціями і зауваженнями можна звертатися за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або за телефоном 097-224-29-21 (Віталій Ярославович).


З повагою, Вiталiй Паздрiй

Координатор ІІ Всеукраїнського бізнес-турніру "Стратегія фірми-2015"

Генеральний директор Компанії інтелектуальних технологій

 

  

Напишіть нам

Контакти

Адреса для листування: Київ-04210, а/с 189

Наша адреса: 04210, Київ, просп. Героїв Сталінграда, будинок 12 Ж

Наші телефони:

  • (063) 5-08-08-66
  • (050) 56-56-112
  • (050) 809-11-86
  • (097) 224-29-21

e-mail: office@kint.com.ua

Запрошуємо

      

Ми і наші учасники


Інфодошка "Стратегія фірми-2017"


Для учасників Всеукраїнського бізнес-турніру "Стратегія фірми-2017"

Ще відкрита можливість

Замовити сертифікат учасника/півфіналіста

Замовлені раніше сертифікати вже розіслані.

Залишити відгук

Ваш відгук

Замовити симуляцію ViAL+

Учасникам турніру "Стратегія фірми"