KIHT

Всеукраїнський бізнес-турнір Стратегія фірми-2016
Список фіналістів ІІІ Всеукраїнського дистанційного бізнес-турніру для учнів 8-11 класів «СТРАТЕГІЯ ФІРМИ-2016» PDF Друк


№ 

Прізвище та імя

Компанія у ViAL+

Місто/село

Навчальний заклад

1

Денис Котов

«Пан Котський»

Кіровоград

Кіровоградська ЗОШ №4

2

Ігор Максименко

Liberty

Іванків, Київська обл.

Іванківський районний ліцей

3

Ольга Статкевич

«Цукорка»

Тернопіль

Гімназія «Гармонія» Галицького коледжу ім. В. Чорновола

4

Володимир Статкевич

«Смаколик»

Тернопіль

Галицький коледж ім. В. Чорновола

5

Іван Косаревич

«Небесне сходження»

Львів

Львівська гімназія «Євшан»

6

Владислав Бакута

GEGA.corp

Вінниця

Вінницька фізико-математична гімназія №17

7

Олексій Володін

«ВОЛАВ»

Кіровоград

Педагогічний ліцей Кіровоградського ДПУ ім. В. Винниченка

8

Олександр Ліщенко

Orange juice

Кіровоград

Кіровоградська ЗОШ І-ІІ ступенів ‒ ліцей № 19

9

Олександра Максименко

EcoBeauty

Іванків, Київська обл.

Іванківський районний ліцей

10

Єлизавета Первишева

«Еверест»

Харків

Харківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 123

11

Михайло Гонтаренко

MILK COMPANY

Кіровоград

Кіровоградська ЗОШ І-ІІ ступенів ‒ ліцей № 19

12

Артем Девяткін

Slk Inc.

Боярка, Київська обл.

ССШ № 112 ім.Т. Г. Шевченка з поглибленим вивченням іноземних мов м. Києва

13

Володимир Євчик

«Японецфирм»

Кіровоград

Кіровоградська ЗОШ №4

14

Валерія Луговська

DoubleSpace

Чернігів

Чернігівська ЗОШ №20

15

Євгеній Соцький

atlass

Вінниця

Вінницька гуманітарна гімназія №1 ім. М.І. Пирогова

16

Дмитро Горичко

iProfit

Вінниця

Вінницька фізико-математична гімназія №17

17

Марія Гуршал

Sweet Dreams

Світловодськ,

Кіровоградська обл.

Світловодська ЗОШ І-ІІІ ст. №10

18

Владислав Литвиненко

«Біле вітрило»

Чапаєве, Полтавська обл.

Чапаєвська ЗОШ І-ІІІ ст.

19

Данило Рубанов

demons curse

Харків

Харківська гімназія №46 ім. М.В.Ломоносова

20

Олесь Теглівець

TegTech

Львів

Львівська гімназія «Євшан»



 
ПОПЕРЕДНЯ ПРОГРАМА заходів очного фіналу ІІІ Всеукраїнського дистанційного бізнес-турніру для учнів 8-11 класів «СТРАТЕГІЯ ФІРМИ-2016» PDF Друк

14 квітня 2016 р., четвер

9:00-13:00 ‒ приїзд учасників і супроводжуючих осіб та їх заселення у готель «Козацький на Антонова», адреса ‒ вул. Академіка Антонова, 2/32).

Поселення триває з 12:00 до 13:00, здійснюється самостійно. Проживання фіналістів попередньо оплачується організаторами.

13:00-14:00 ‒ збір учасників та супроводжуючих осіб для екскурсії на завод компанії Coca-Cola Beverages Ukraine. Подробиці буде повідомлено додатково.

15:00 – приїзд на завод Coca-Cola.

15:15 – 17:00 ‒ екскурсія у музеї компанії та на виробництві.

17:15 – виїзд із заводу до готелю.

З 18:00 ‒ вільний час.

15 квітня 2016 р., п’ятниця

8:30-8:40 ‒ відкриття очного фіналу «Стратегії фірми-2016», привітальне слово учасникам. Місце проведення: Навчально-тренінговий центр економіки та управління підприємствами КНЕУ ім. В. Гетьмана за адресою: просп. Перемоги, 54/1, ауд. 265, 1-ий корпус університету.

09:00-12:00 ‒ прийняття учасниками рішень у бізнес-симуляторі ViAL+ (4-5 раундів із 10-хвилинною перервою).

12:00-13:00 ‒ обід.

13:00-16:00 ‒ прийняття учасниками рішень у бізнес-симуляторі ViAL+ (3 раунди з 10-хвилинною перервою).

16:00-17:00 ‒ вирішення організаційних питань щодо компенсації вартості проїзду фіналістів.

16 квітня 2016 р., субота

9:45-10:00 ‒ збір учасників фіналу біля Міністерства освіти і науки України. Проїзд самостійний.

10:00-10:20 ‒ вхід у залу Колегії, підготовка до нагородження.

10:30-11:30 ‒ проведення урочистого нагородження переможців турніру у МОН України.

12:00-13:30 ‒ участь у дні відкритих дверей КНЕУ.

14:00-16:00 ‒ підсумковий міні-фуршет у Навчально-тренінговому центрі економіки та управління підприємствами КНЕУ ім. В. Гетьмана для всієї команди проекту, учасників, гостей, вільне спілкування щодо турніру. Урочисте завершення «Стратегії фірми-2016».

 
Новий етап змагання молодих бізнес-акул PDF Друк

Прес-реліз півфіналу ІІІ Всеукраїнського бізнес-турніру для учнів 8-11 класів «Стратегія фірми-2016»

Креативні рішення, творчі й нестандартні підходи, наполегливість, креативність, нездоланність… Навіть такі слова не здатні передати всю атмосферу відбіркового етапу ІІІ Всеукраїнського дистанційного бізнес-турніру для учнів 8-11 класів «Стратегія фірми-2016».

Старшокласники з різних регіонів України змагалися з управління віртуальними компаніями настільки професійно й завзято, що приємно здивували навіть бувалий оргкомітет. Цього року для участі у віртуальному підприємницькому змаганні зареєструвалося понад 2500 школярів з усіх регіонів України (включаючи АР Крим, Донеччину і Луганщину).

Великою мірою ‒ завдяки інформаційним семінарам-тренінгам для їхніх наставників. Ці заходи в межах підготовки до «Стратегії фірми-2016» проходили у 19 обласних і районних центрах України й охопили 610 педагогів, велику кількість школярів, їхніх батьків, представників вищої школи та громадськості і просто небайдужих осіб.

Відбірковий етап турніру тривав із 18 лютого по 11 березня 2016 р. (включно). Він допоміг визначити найбільш активних, обдарованих і цілеспрямованих учасників. Найкраще проявили себе в цьогорічній бізнес-баталії школярі з Києва та Київської області, Полтавщини, Харківщини і Дніпропетровщини.

362 півфіналістами стали лідери всіх відбіркових груп за автоматичним комплексним рейтингом середовища змагання ‒ бізнес-симулятора ViAL+. Цей рейтинг включає в себе цілу низку показників діяльності онлайн-підприємства: загальний бал, прибуток, долю ринку, продуктивність праці, рентабельність, чистий грошовий потік, коефіцієнт загальної та поточної ліквідності, кількість та суму контрактів, суму активів, асортимент продукції, ефективність використання сировини й торгівельних площ.

Півфінал «Стратегії фірми-2016» пройде з 15 березня по 2 квітня 2016 р. Гравці з найкращими показниками зустрінуться у фіналі. Фіналісти будуть нагороджені призами від спонсора турніру ‒ компанії Coca-Cola ‒ та урочисто відзначені в Міністерстві освіти і науки України (15.04.2016, 12:00).

Бажаємо удачі всім сьогоднішнім півфіналістам!

 
Ще одна приємна новина для активістів турніру "Стратегія фірми-2016" PDF Друк

Дорогий учаснику ІІІ Всеукраїнського бізнес-турніру для учнів 8-11 класів "Стратегія фірми-2016"!

Раді повідомити тебе, що нам вдалося вирішити технічні складнощі у зв'язку з дореєстрацією учасників та перезапуском ринків. Тепер ти будеш отримувати файли-ключі для прийняття рішень у ViAL+ вчасно. Але це ще не все!


Відбудеться перерахунок балів, і активні учасники отримають бонуси за свої ефективні рішення, терпіння й наполегливість. П'ятірка лідерів кожної відбіркової групи проходить у півфінал, але якщо розрив балів між ними та наступними в рейтингу симулятора учасниками незначний, півфіналістів з одного ринку може бути быльше!

Якщо ти зареєструвався, але ще не приймав рішення на відбірковому етапі турніру, не пізно наздогнати кращих і почати боротьбу за цінні призи від спонсорів заходу.

Змагайся, не здавайся і здобувай лідерство!


 
Продовження відбіркового етапу «Стратегії фірми-2016» до 11.03.16 та інші новини турніру PDF Друк

Початок турніру «Стратегія фірми-2016» приніс неочікувані випробування як учасникам, так і оргкомітету. Адже небувало велика кількість школярів, бажаючих спробувати себе в ролі підприємців, ‒ це, з одного року, прекрасно, з іншого, як виявилося, ‒ трохи складно технічно.

Наші учасники вчаться керувати віртуальними компаніями, а ми збільшуємо потужності середовища змагання та відпрацьовуємо механізм обробки близько 2500 рішень щодня. Адже ринок у ViAL+ ‒ не готовий шаблонний сценарій гри, а «жива» взаємодія, на яку впливає КОЖНЕ ваше рішення.

Тому відбірковий етап для всіх, крім учасників регіональних львівського і харківського онлайн-змагань (вони проводяться як окремі міні-турніри), продовжено до 11 березня. Кожен, в тому числі ті, хто зареєструвався пізніше через карантин, зможе себе показати та матиме всі об’єктивні шанси потрапити у півфінал.

Що стосується відбіркового регіонального турніру під егідою Харківського національного економічного університету ім. С. Кузнеця (для школярів Харківської області), то він триватиме до 05.03.16. Цього дня, об 11:00, відбудеться урочисте нагородження переможців регіонального змагання та півфіналістів «Стратегії фірми-2016» у ХНЕУ (ауд. 4 і 5). Усім учасникам, які відвідають церемонію, теж вручать пам’ятні призи.

Стежте за новинами на сайті kint.com.ua та дізнавайтеся ще більше!

 
Пам'ятка для тих, хто починає участь у "Стратегії фірми-2016" PDF Друк

Дорогі учасники "Стратегії фірми-2016"!

У зв'язку з численними зверненнями нагадуємо, що:

1. Програма ViAL+ інсталюється ВИКЛЮЧНО на диск С:/ViAL згідно з інструкцією.

2. Рішення періодів приймаються з понеділка по суботу (включно) з 14:00 до 23:00 цього ж дня.

3. Якщо Ви не встигли прийняти й надіслати рішення до 23:00 поточного дня, запускати необхідно НОВИЙ, отриманий наступного дня, файл-"ключ".

ПРОПУЩЕННЯ ПЕРІОДУ ЗОВСІМ НЕ ОЗНАЧАЄ ПРИПИНЕННЯ УЧАСТІ В ТУРНІРІ!



4. Якщо програма не відкриває файл-"ключ", видаючи повідомлення про його застарілість, видаліть файл Files.gdb з папки С:/ViAL. У випадку, коли файл не видаляється, припиніть процес vial.exe у Диспетчері задач (запускається натисканням правої клавіші мишки на панелі робочого столу).

5. Листи файлів періодів ("ключів") приходять з пошти Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , а службові повідомлення - із Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

6."Ключ" із розширенням *.enc (вхідний файл періоду) одразу після загрузки з пошти повинен зберігатися на робочому столі Вашого комп'ютера або в іншій, спеціально створеній, папці. Якщо файл автоматично загрузився в папку браузера, його необхідно дістати з папки "Загрузки" та помістити в обране місце.

7. Вхідні файли періоду відкриваються ТІЛЬКИ описаним нижче способом.

1) Запускаєте ярлик програми ViAL+ - "чоловічка" на робочому столі ПК;

2) Вибираєте опцію програми Start Simulation - "Вибрати файл";

3) Визначаєте перший варіант загрузки - НАВЧАЛЬНИЙ ЕТАП - і НІЯКИЙ ІНШИЙ.

8. Збереження файлу відбувається так: меню "Файл" - "Зберегти та надіслати рішення" - відсотки збереження - вікно вибору способу збереження - "Ні, я відправлю пізніше". Після цього файл з рішенням за поточний день зберігається у зручне для користувача місце ("Робочий стіл" чи спеціально створена папка). Файли з готовими рішеннями мають відправлятися Вами ТІЛЬКИ на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ДО 23:00 ЦЬОГО Ж ДНЯ. Якщо файл не зберігається, надішліть на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду листа З ТЕМОЮ "НЕ ЗАПУСКАЄТЬСЯ ФАЙЛ".

9. Для оперативного обміну інформацією вступіть до нашої групи VK: vk.com/strategyfirm

10.Якщо у Вас є питання, будь ласка, пишіть на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду . Листи, відправлені на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , обробляються системою автоматично і НЕ ЧИТАЮТЬСЯ адміністраторами.

Удачі та вдалих ефективних рішень!

 
Як почати роботу із вхідними файлами періодів ViAL+ PDF Друк

16-17 лютого ти отримаєш перший файл-"ключ" до першого періоду життя твого віртуального підприємства. Як правильно із ним поводитись?


Отже, твої кроки мають бути такими:

  1. Копіюєш отриманий на пошту файл *.enc на комп'ютер у зручне місце (наприклад, у папку "Робочий стіл").
  2. Відкриваєш раніше встановлену програму - бізнес-симулятор ViAL+.
  3. Після відкриття програми у першому вікні з'явиться спеціальна форма для вибору файлу. Необхідно обрати у формі раніше збережений із пошти файл *.enc. Після чого слід виділити знайдений файл і натиснути кнопку підтвердження, яка є на даній формі.
  4. Після того, як програма загрузить перший період життєдіяльності твоєї компанії, починай приймати рішення! А якщо виникнуть питання відносно цих рішень, прояснити їх допоможе інструкція за посиланням 
  5. Прийнявши всі рішення, не забудь їх зберегти через меню "Файл" - "Зберегти" та "Надіслати рішення", або натисканням кнопки F9.
  6. Відправку рішення здійснюй у ручному режимі, вибравши "Ні,я відправлю пізніше". Збережи файл на робочому комп'ютері, а потім відправ за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Удачі та ефективних рішень!

 
Як правильно інсталювати програму ViAL+ PDF Друк

Реєстрація на ІІІ Всеукраїнський бізнес-турнір для учнів 8-11 класів "Стратегія фірми-2016" проходить досить успішно - на сьогодні маємо 2500 зареєстрованих школярів із усієї України! Більшість учасників вдало справилися з мотиваційними завданнями, і тепер пора переходити до чергового етапу - навчального. Після цього почнеться відбірковий етап - безпосередня, запекла й цікава боротьба за всеукраїнську першість у бізнес-змаганні!

Першим кроком учасника має стати інсталяція ViAL+ - програми-середовища турніру. Як правильно її встановити?


1. Натисни  «Скачати бізнес-симуляцію ViAL+». Почнеться автоматичне завантаження файлу ViAL+_Setup.exe.

2. Розпакуй файл ViAL+_Setup.exe та встанови програму у зручне для тебе місце на комп’ютері. Можеш обрати будь-яку мову програми: українську, російську, англійську.

3. Просто керуйся поетапною інструкцією установки та наприкінці перезавантаж комп’ютер для коректної роботи симулятора.

Ось і все:).

Чекай на перший файл-«ключ» 16-17 лютого!

 
Газета "Бізнес" - про юніорів українського підприємництва PDF Друк

Газета української буржуазії "Бізнес", інформаційний партнер "Стратегії фірми-2016", опублікувала новий цікавий матеріал про "лігу юніорів" - вітчизняну економічну освіту для молоді. Приємно, що у статті згадано і про всеукраїнське бізнес-змагання школярів, і про симулятор ViAL+, можливості якого дозволяють провести такий масштабний захід. Рекомендуємо прочитати!


Лига юниоров

 
УВАГА! Очний фінал "Стратегії фірми-2016" переноситься! PDF Друк

Звістка про те, що 9 квітня відбудеться пробне ЗНО з англійської мови, біології, географії, іспанської мови, історії України, математики, німецької мови, російської мови, фізики, французької мови, хімії для одинадцятикласників, змусила оргкомітет трохи скоригувати план цьогорічної "Стратегії фірми-2016".


Для того, щоб наші майбутні бізнесмени та сьогоднішні випускники встигли все, ми переносимо очний фінал з 8-9 на 14-16 квітня. Саме тоді найкращих гравців турніру привітає у своїх стінах провідний економічний ВНЗ України - Київський НЕУ імені Вадима Гетьмана.

Попередня дистанційна частина фіналу (надсилання вхідних файлів періоду через Інтернет і прийняття учасниками рішень) пройде у два етапи. Перший - з 29.03 по 06.04, другий - 11-12.04

Життя завжди коригує наші плани, про що б не йшла мова: навчання, проведення інтерактивного турніру чи власний бізнес. Але нічого - оперативно реагуємо і йдемо далі!

Удачі на всіх етапах: від реєстрації до фіналу!

 
Більше статтей...


Сторінка 1 з 6

  

Напишіть нам

Контакти

Адреса для листування: Київ-04210, а/с 189

Наша адреса: 04210, Київ, просп. Героїв Сталінграда, будинок 12 Ж

Наші телефони:

  • (063) 5-08-08-66
  • (050) 56-56-112
  • (050) 809-11-86
  • (097) 224-29-21

e-mail: office@kint.com.ua

Запрошуємо

      

Ми і наші учасники


Інфодошка "Стратегія фірми-2017"


Для учасників Всеукраїнського бізнес-турніру "Стратегія фірми-2017"

Ще відкрита можливість

Замовити сертифікат учасника/півфіналіста

Замовлені раніше сертифікати вже розіслані.

Залишити відгук

Ваш відгук

Замовити симуляцію ViAL+