KIHT

Для зацікавлених у тренінгу-практиці
Потенційному учаснику PDF Друк

Привіт, друже!

Якщо ти читаєш зараз цю статтю, то цікавишся бізнесом та, швидше за все, мрієш про власну справу. Ти розумієш, що успіх підприємництва завжди починається з особистості власника підприємства, а значить, готовий зробити найважливішу інвестицію – в себе, свої навики, уміння й компетентності.

У цьому тобі й допоможе бізнес-симуляція ViAL+. Завдяки їй ти отримаєш уявлення про те, що являє собою бізнес, та відчуєш себе в ролі топ-менеджера, навчишся організовувати роботу шести відділів своєї віртуальної фірми, зрозумієш, що таке конкуренція та як досягати свого, спілкуючись із справжніми конкурентами. Це твій шанс випробувати себе як підприємця, нічим не ризикуючи.

Реєструйся у симуляції ViAL+, пізнавай і вдосконалюй свій власний бізнес-стиль!

 
Ви станете успішним за допомогою бізнес-симуляції VIAL+ PDF Друк

Чи знаєте Ви, що цінність фахівця визначається не стільки його теоритичними знаннями, скільки наявністю навиків, які допомагають застосовувати ці зання на практиці? Саме від своєчасно отриманих професійних компетенцій та навиків дуже часто залежить кар'єра та життєвий успіх молодого спеціаліста.

Детальніше...
 
Як взяти участь у тренінгу ViAL+ PDF Друк

Для участі в Інтерактивному тренінгу/практиці «Управління економічними процесами на основі бізнес-симуляції ViAL+» Вам необхідно зробити декілька кроків:


Детальніше...
 
Для чого це мені? Важливі питання-відповіді PDF Друк

Для чого це мені потрібно?

Можемо відповісти на це питання так: для того, щоб розбити стіну і перейти межу від «голої» теорії, здобутої під час навчання, до первинних практичних навиків спеціаліста-економіста, функціонального менеджера, керівника компанії, підприємця, маркетолога, фінансиста. Ми допоможемо Вам поступово досягати кар’єрного і професійного зростання, легше знайти роботу, почати власну справу. Це Ваш перший крок до реалізації у професійній сфері!

Як досягається такий результат?

Результат тренінгу досягається шляхом узагальнення набутих раніше теоретичних знань під час прийняття практичних рішень у бізнес-симуляції ViAL+ протягом 25 сесій в онлайн-режимі. Якщо Ви хочете дізнатися більше, рекомендуємо скористатися запропонованими  на сайті методичними матеріалами.

Що таке бізнес-симуляція ViAL+?

Бізнес-симуляція ViAL+ ― це масштабна симуляційна система, яка відтворює функціонування виробничого підприємства на ринку молочної компанії. У бізнес-симуляції ViAL+ створене середовище проходження тренінгу, в якому Ви прийматимете рішення з управління компанією. Детальніше тут.

Як проходить тренінг?

Ви отримуєте у своє розпорядження виробничу компанію і стартовий капітал для початку її діяльності. З цього моменту стаєте керівником компанії (хай поки що й  віртуальної), наділяєтеся правом індивідуального доступу до самостійного управління головними функціями підприємства, серед яких:

–       вивчення ринків збуту й вироблення стратегії і тактики реалізації продукції (маркетинг);

–       формування й управління основними фондами;

–       набір й управління персоналом;

–       освоєння нових видів продукції;

–       управління споживчою якістю продукції;

–       організація збуту продукції;

–       управління фінансами компанії шляхом підвищення ефективності виробництва, доступу до кредитних і депозитних інструментів;

–       організація ведення бухгалтерського обліку та формування балансу компанії.

Протягом 25 сесій Ви приймаєте рішення з управління компанією й аналізуєте отримані результати, що дозволить Вам досягнути поставлених цілей діяльності Вашої фірми. Після закінчення тренінгу Ви отримуєте Свідоцтво про проходження тренінгу із вкладишем про досягнуті Вами результати та Сертифікат учасника симуляції (за бажанням).

Якими є режими участі в інтерактивному тренінгу?

Є три основних режими участі в інтерактивному тренінгу: навчальний, основний (режим Pro), режим Lite.

Навчальний режим участі в інтерактивному тренінгу дає змогу протягом 3-х сесій пройти завдання разом з персональним помічником, який допоможе зорієнтуватися в середовищі бізнес-симуляції ViAL+ і навчитися формувати перші управлінські рішення на основі раніше здобутих Вами теоретичних знань.

Основний режим участі в інтерактивному тренінгу (режим участі бізнес-симуляції ViAL+ Pro) передбачає повнофункціональне використання бізнес-симуляції ViAL+.

Режим  Lite участі в інтерактивному тренінгу являє собою обмежене використання бізнес-симуляції ViAL+ на безоплатній основі для ознайомлення з її основними функціональними можливостями.

Cкільки часу потрібно на проходження тренінгу, як часто слід приймати рішення?

Ви можете вибрати один із трьох варіантів частоти прийняття рішень:

1)    кожного дня;

2)    у понеділок, середу, пʼятницю;

3)    раз на тиждень.

Відповідно до вибраного варіанту частоти прийняття рішень інтерактивний тренінг (25 сесій) триватиме:

1)    25 днів;

2)    8 тижнів;

3)    25 тижнів (півроку).

Скільки часу займає проходження однієї сесії?

На прийняття рішення на перших етапах необхідно відводити 1-2 години, щоб зорієнтуватися в середовищі симуляції, продумати і зробити стратегічні і тактичні кроки. Пізніше проходження однієї сесії тренінгу займатиме менше часу. Але Ви самостійно вирішуєте й розподіляєте час протягом періоду тривалості однієї сесії.

Чи пройшов апробацію Інтерактивний тренінг і бізнес-симуляція ViAL+?

Інтерактивний тренінг пройшов апробацію. У ній взяло участь понад 80 людей по всій Україні ― студенти й викладачі провідних ВНЗ, службовці, працівники молочної галузі. Практично всі учасники були задоволеними й висловили бажання продовжити. Усі рекомендації учасників були враховані. Це зробило інтерактивний тренінг і бізнес-симуляцію ViAL+ набагато приємнішими і зрозумілішими в подальшому користуванні. Але суттєве вдосконалення планується і в майбутньому. Запрошуємо і Вас долучитися, щоб бізнес-симуляція ViAL+ ставала ще кращою і більш охоплюючою.

Чому в бізнес-симуляції ViAL+ вибраний молочний ринок? Чи можливий вибір іншої сфери діяльності?

Молочна галузь вибрана не випадково. Вона є однією із найбільш легкодоступних для розуміння технологічних процесів й формування асортименту продукції ринком. Адже більшість із нас стикалися з молочними продуктами і мають приблизне уявлення про основні технологічні процеси.

Різноманітність економічних процесів, характерна для підприємств даної галузі, дозволяє Вам отримати максимально широкий спектр практичних навиків керування цими процесами в бізнес-симуляції ViAL+.

Розробники бізнес-симуляції ViAL+ сподіваються, що таке масштабне комплексне моделювання функцій підприємства молочної галузі дасть можливість її користувачам на підставі отриманих практичних навичок успішно реалізувати свої власні бізнес-проекти, у тому числі й у такий життєво необхідній для людини й перспективної для України галузі, як молочна промисловість.

А ви вже зареєструвалися для проходження інтерактивного тренінгу? (Зареєструватися)

Якщо ні, то зробіть це сьогодні, зробіть перший крок до своєї мрії та реалізації в бізнесі!

 


  

Напишіть нам

Контакти

Адреса для листування: Київ-04210, а/с 189

Наша адреса: 04210, Київ, просп. Героїв Сталінграда, будинок 12 Ж

Наші телефони:

  • (063) 5-08-08-66
  • (050) 56-56-112
  • (050) 809-11-86
  • (097) 224-29-21

e-mail: office@kint.com.ua

Запрошуємо

      

Ми і наші учасники


Залишити відгук

Ваш відгук

Замовити симуляцію ViAL+