KIHT

Регіональні турніри
Як молоді ірпінці перетворилися на Business Profi PDF Друк

Зважаючи на те, як жваво й азартно ірпінська молодь долучилася до участі у І Регіональному турнірі для молоді Приірпіння «Business Profi», ми розраховували на ефектний фінал і не помилилися у своїх очікуваннях.

24 квітня найкращі гравці турніру збиралися у стінах Університету державної фіскальної служби України, щоб поборотися за першість своїх компаній. Понеділок та два наступні дні були сповнені цікавих і хвилюючих моментів змагання. А після того, як лідери були визначені, на фіналістів і переможців молодіжного турніру «Business Profi» чекала урочиста церемонія нагородження та сертифікати від Компанії інтелектуальних технологій.


П’ять віртуальних підприємств з найкращими показниками за автоматичним комплексним рейтингом бізнес-симуляції ViAL+ були відзначені не тальки сертифікатами, а й реальними грошовими інвестиціями від Ірпінської міської ради.

Серед переможців були як підприємці-індивідуалісти, так і цілі міні-колективи – участь у турнірі могла бути як індивідуальною, так і колективною.

І місце та винагороду 2000 грн. від місцевого самоврядування, яке всіляко підтримує обдаровану молодь, отримав першокурсник Ірпінського державного коледжу економіки і права Вадим Ключ.

Відносно команди-володаря ІІ місця можна сміливо процитувати відому фразу: «Як ви яхту назвете, так вона і попливе». Big Ukranian Boss, яким керували Нікіта Макогон, Антон Луцков та Даниїл Квашук з Ірпінської ЗОШ І-ІІІ ст. №9, розбагатів на 1500 грн.

На ІІІ місці – знову талановитий і наполегливий індивідуаліст. ІІІ місце та премію 1000 грн. виборола третьокурсниця Ірпінського державного коледжу економіки і права Олександра Шевченко.

Фінансовим заохоченням (по 500 грн.) були відзначені й компанії, що посіли IV і V місце: ВВС у складі Владислава Зайченка, Владислава Скришевського та Олександра Ситника (Ірпінська ЗОШ І-ІІІ ст. №18) та JK – підприємство студента ІІ курсу Ірпінського державного коледжу економіки і права Євгена Перекрестова.

Вітаємо переможців і бажаємо не зупинятися на досягнутому. Адже турнір ясно показав – вони здатні на серйозні звершення!

 
Юні Вusiness Profi вже на старті запеклої битви за лідерство PDF Друк

Саме таке враження виникло після проведення ознайомчого тренінгу перед початком І Регіонального турніру для молоді Приірпіння «Business Profi». Тренінг відбувся 31 березня в Ірпінській міській раді. Його учасниками стали сорок вісім школярів і студентів практично з усіх навчальних закладів міста, які 3 квітня розпочнуть своє змагання в турнірі.


Дві години тренінгу пролетіли як декілька хвилин. Його перша частина була присвячена етапам проведення онлайн-турніру з управління компаніями та роботі в середовищі віртуальної бізнес-баталії – комп’ютерному симуляторі підприємства ViAL+. Майбутні суперники дізналися, як виглядає структура виробництва та ринку в бізнес-симуляції, як оцінити показники компанії в певному періоді, розробляти, виробляти і поставляти в торгову мережу власні інноваційні продукти.

Не обійшлося й без корисних лайфхаків, наприклад, порад щодо проведення ефективної рекламної кампанії та роботи з сировиною. Але наскільки ці рекомендації будуть втілені в життя, залежить від креативності молодих підприємців.

Судячи з того, як учасники тренінгу жваво сприймали й обговорювали інформацію, вона їм точно знадобиться у процесі прийняття вирішальних рішень. Подивимося, що в кого вийде!

 
Більше статтей...


  

Напишіть нам

Контакти

Адреса для листування: Київ-04210, а/с 189

Наша адреса: 04210, Київ, просп. Героїв Сталінграда, будинок 12 Ж

Наші телефони:

  • (063) 5-08-08-66
  • (050) 56-56-112
  • (050) 809-11-86
  • (097) 224-29-21

e-mail: office@kint.com.ua

Запрошуємо

      

Ми і наші учасники


Інфодошка "Стратегія фірми-2017"


Для учасників Всеукраїнського бізнес-турніру "Стратегія фірми-2017"

Ще відкрита можливість

Замовити сертифікат учасника/півфіналіста

Замовлені раніше сертифікати вже розіслані.

Залишити відгук

Ваш відгук

Замовити симуляцію ViAL+