KIHT

Мотиваційне завдання для зареєстрованих учасників Кіровоградського дистанційного бізнес-турніру PDF Друк

Ось уже невпинно наблизився день -- 25 вересня 2015 оку, коли останні бажаючі змогли зареєструватися на перший регіональний Кіровоградський дистанційний бізнес-турнір "Стратегія фірми". Зареєструвалося 255 учасників із навчальних закладів м.Кіровоград і Кіровоградської області. Найбільш активними стали учні ЗОШ "Сучасник" №34, НВО №32, Гімназії нових технологій навчання, ЗОШ № 11- Кіровоградського колегіуму.

Але це тільки початок, адже перед нашими учасниками скоро відкриється новий етап у їхньому житті -- досвід управління своєю компаніяєю у динамічних конкурентних умовах, які створюють самі ж учасники. Все як у справжньому житті -- стартовий капіітал, перемоги і падіння, вдалі рішення і помилки, несподівані рішенян конкурентів і необхідність придумати власні нестандартні ходи. Ось тільки є невелика різниця-- ризик вратити реальні кошти нульова, єдине, що учасник трохи втратить в позиціях. А осб виграш цілком реальний -- це 1500 грн. за перше місце, 1000 грн. -- за друге і 700 грн. за ттретє Але кожне отримає свій подарунок -- перший досвід уміння і навики, які відкриють шлях у справжнє життя -- реалізацію власних проектів, відкриття власної справи чи побудови кар'єри на партнерських засадах з роботодавцями.

Побажаємо нашим дітям успіху, сил і натхнення на взяття овоєї вершини.

А перший крок кожному зареєстрваному учаснику необхідно вже зараз зробити.

Кожен учасник на свою електронну адресу отримав мотиваційне завдання, яке необхідно виконати до 23:59 27 вересня 2015 року. Мотиваційне завдання складється з трьох питань: 

1) Представте, що Ви отримали компанію із стартовими капіталом у розмірі 10 млн. грн. Якого розміру прибутку Ви б хотіли отримати за 4 роки діяльності Вашої компанії?

2) Ваша мотивація участі у турнірі

3) Чи можна співпрацювати з конкурентами?

Результати узагальнених відповідей (без розкриття, хто що відповів) будуть представлені вже 28-ого вересня 2015 року під час вступної лекції. *Можу вже сказати, що результати обіцяють будти цікавими :)))

Одним словом, перший регіональний Кіровоградський бізнес-турнір стартував. І він обіцяє бути насиченим різними подіями


 

  

Напишіть нам

Контакти

Адреса для листування: Київ-04210, а/с 189

Наша адреса: 04210, Київ, просп. Героїв Сталінграда, будинок 12 Ж

Наші телефони:

  • (063) 5-08-08-66
  • (050) 56-56-112
  • (050) 809-11-86
  • (097) 224-29-21

e-mail: office@kint.com.ua

Запрошуємо

      

Ми і наші учасники


Інфодошка "Стратегія фірми-2017"


Для учасників Всеукраїнського бізнес-турніру "Стратегія фірми-2017"

Ще відкрита можливість

Замовити сертифікат учасника/півфіналіста

Замовлені раніше сертифікати вже розіслані.

Залишити відгук

Ваш відгук

Замовити симуляцію ViAL+