KIHT

Продовжуємо творити майбутнє українського бізнесу: Кіровоград PDF Друк

Коли кінтівці спільно з викладачами КНЕУ розпочинали проведення Всеукраїнського бізнес-турніру для учнів 8-11 класів «Стратегія фірми», вони й гадки не мали про те, що він стане поворотним етапом в історії компанії. Але це таки сталося. Коли у 2015 р. для участі в турнірі зареєструвалося понад 700 учасників (при тому, що минулого року було менше 200) ми зрозуміли – «Стратегія фірми» відкриє двері чомусь більшому, дуже вагомому для української бізнес-освіти, яка починається зі шкільної лави. 


Надихали на розширення формату бізнес-турнірів і школи, гімназії, ліцеї, коледжі та інші навчальні заклади, що наполегливо вмовляли своїх вихованців не соромитися, не закопувати в землю ділові таланти та знання з економічних дисциплін, а показати себе на всю Україну, здобути цінний досвід і призи від спонсорів турніру. Вся ця атмосфера незабутньої підтримки й конкуренції дала нам зрозуміти: регіональним турнірам – бути!

Піонером став Кіровоград, який у лютому-березні 2015 р. порадував великою кількістю зареєстрованих учасників та наявністю півфіналістів. На запрошення Кіровоградської торгово-промислової палати генеральний директор КІНТ Віталій Паздрій провів декілька тренінгів для директорів кіровоградських шкіл та тридцяти трьох учителів економіки. Під час цих тренінгів учасники познайомилися з бізнес-симуляцією ViAL+ й підготувалися до початку локального бізнес-турніру для учнів 8-11 класів м. Кіровоград.

До речі, реєстрація вже відкрита! Якщо Вам – 14-18 років, і Ви здобуваєте освіту в одному із загальноосвітніх навчальних закладів Кіровограду або ВНЗ І-ІІ р.а., то можете зареєструватися ТУТ  до 24 вересня (включно) і поборотися за першість у турнірі.

25 вересня планується ввідного тренінгу для зареєстрованих учасників. 

Щиро дякуємо керівнику Кіровоградської торгово-промислової палати Ірині Анатоліїівні Саєнко та директору департаменту управління освіти м. Кіровоград Ларисі Давидівні Костенко за підтримку ідеї та неоціненну допомогу в організації.


 

  

Напишіть нам

Контакти

Адреса для листування: Київ-04210, а/с 189

Наша адреса: 04210, Київ, просп. Героїв Сталінграда, будинок 12 Ж

Наші телефони:

  • (063) 5-08-08-66
  • (050) 56-56-112
  • (050) 809-11-86
  • (097) 224-29-21

e-mail: office@kint.com.ua

Запрошуємо

      

Ми і наші учасники


Інфодошка "Стратегія фірми-2017"


Для учасників Всеукраїнського бізнес-турніру "Стратегія фірми-2017"

Ще відкрита можливість

Замовити сертифікат учасника/півфіналіста

Замовлені раніше сертифікати вже розіслані.

Залишити відгук

Ваш відгук

Замовити симуляцію ViAL+