Стартує наймасштабніший всеукраїнський турнір з управління онлайн-компаніями – «Стратегія фірми-2018»

бізнес-турнір стратегія фірми 2018

Кожен, хто досі лише мріяв опинитися у кріслі генерального директора, отримає нагоду спробувати себе в ролі керівника виробничого підприємства. Для цього достатньо взяти участь у V Всеукраїнському бізнес-турнірі «Стратегія фірми-2018» під егідою МОН України, що розпочнеться 19 лютого і триватиме до 20 квітня 2018 р. 

Онлайн-змагання з управління віртуальними компаніями вперше проходило у 2014 р. Ініціаторами й організаторами заходу виступили КНЕУ імені Вадима Гетьмана і Компанія інтелектуальних технологій.

Відтоді бізнес-турнір щороку об’єднує тисячі українських школярів, студентів та ентузіастів будь-якого віку. До його проведення долучилися органи державної влади й місцеве самоврядування, ГО «Поруч» та інші громадські організації, Кіровоградська торгово-промислова палата, провідні виші і ЗНЗ.

У 2018 р. стартують чотири ліги: Шкільна, Студентська, Ліга наставників для вчителів і викладачів, Ліга вільних підприємців для всіх бажаючих.

Учасники змагатимуться в потужній симуляції підприємства ViAL+. Ця комп’ютерна програма правдиво відтворює вітчизняне економічне середовище.

Умови конкуренції на ринку симулятора максимально наближені до реальних. Вирішення управлінських завдань, поставлених діями самих учасників, дозволяє краще пізнати закони й особливості економічного менеджменту на практиці.

Вміння планувати й розраховувати кожен стратегічний крок, досягати поставлених цілей та отримувати стабільний прибуток, створювати і просувати власний бренд, конкурувати й комунікувати – далеко не всі приємні бонуси від участі в турнірі. На фіналістів і переможців чекають цінні призи й подарунки від його генерального спонсора – METRO Cash&Carry, партнерів із корпоративного сегменту та громадських організацій.

Зареєструватися для участі у Всеукраїнському бізнес-турнірі «Стратегія фірми-2018» можна тут. Реєстрація відкрита до 16 лютого 2018 р. включно. Участь безкоштовна для школярів, студентів та педагогів, вихованці яких є учасниками всеукраїнських змагань і регіональних заходів у межах «Стратегії фірми».

 

 


V Всеукраїнський бізнес-турнір "Стратегія фірми-2018"

Вітаємо наших фіналістів:

Скачати

Реєстрація на турнір для коледжів КНЕУ ім.В.Гетьмана "КНЕУ Бізнес START

для участі у турнірі 

 Останній термін: 23:00 20 квітня

Контакт: +380973650084

(Тетяна Віталіївна)

 

Ключі для демо-версіїі

Для того, щоб апробувати ViAL+ завантажте і відкрийте дані файли-ключі:

Ключ для першого періоду

Ключ для другого періоду

На початку турніру прийдуть подібні ключі для вашої компанії.

Апробація ViAL+ у Flash-форматі

Ігровий формат апробацї симуляції:

ЗАПУСТИТИ

Flash-відео:

У pdf-форматі: