KIHT

Всеукраїнська школа бізнес-лідерства
Програма BusinessPROFICamp'17 PDF Друк
BusinessPROFICamp

Програма роботи школи BusinessPROFICamp'17

12-23 червня і 26 червня 07 липня 2017 року

7:00-9:30 ― Підйом, зарядка.

9:30-10:00 ― Сніданок.

10:00-13:00 ― Інтерактивні тренінги з:

особистісного розвитку,

створення компанії і роботи з інвестиціями,

організація виробництва і діяльності компанії,

маркетинг,

складання і захист бізнес-проектів,

елементи проектного аналізу,

консультування бізнесу,

виявлення і вирішення проблем у бізнесі (консалтингова діяльність).

13:00-14:00 ― Обід.

14:00-16:00/17:00 ― Прийняття рішень у бізнес-симуляції ViAL+, креативні заняття (розробка бізнес-планів, логотипів, своєї реклами), екскурсії на підприємства, спілкування з керівниками підприємств.

18:00-19:00 ― вечеря.

19:00-23:00 ― розважальна програма ДОТ ім. Гагаріна.

В предостанні три дні (вівторок-четвер) табору відбувається захист бізнес-проектів (індивідуальних чи командних) перед «акулами бізнесу», розв’язок реального кейсу від малого бізнесу.

У п’ятницю другого тижня зранку нагородження переможців, обід і від’їзд учасників.

Ти ще не з нами?
Приєднуйся
 
КНЕУ й КІНТ запрошують майбутніх бізнес-лідерів на ІІІ BusinessKNEUCamp PDF Друк
BusinessKNEUCamp

Світ бізнесу тебе захоплює, і ти хочеш у майбутньому стати підприємцем, економістом чи топ-менеджером престижної компанії? Почни здійснювати мрії вже сьогодні!

Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана і Компанія інтелектуальних технологій запрошують старшокласників на ІІІ BusinessKNEUCamp (у минулі роки проходив як бізнес-табір «Практична економіка»), що у 2017 р. проходитиме з 6 по 10 червня.


Протягом п՛яти насичених днів табору для майбутніх підприємців у КНЕУ ти дізнаєшся багато нового про:

 • основи створення підприємства та ведення власної справи;
 • цілепокладання й управління часом (тайм-менеджмент);
 • сучасні тенденції в бізнесі. Можливо, знання про них допоможуть тобі визначитися із професійним курсом у житті; лідерство та мистецтво ділової комунікації;
 • рекламу й маркетинг, і багато іншого!

Тренери бізнес-табору «Практична економіка» досвідчені викладачі кафедри стратегії підприємств та кафедри менеджменту КНЕУ, і підприємці-практики. Окрім цікавих тренінгів-семінарів, на учасників табору чекає захоплююча практика керівництва власною компанією в реалістичному симуляторі ViAL+. Вони зануряться в атмосферу бізнесу та зможуть вирішити низку цікавих реальних кейсів (завдань)

Вартість табору – всього 1500 грн.

*Активним учасникам Всеукраїнського бізнес-турніру «Стратегія фірми-2017» та/або акції «Приведи друга на табір» надається знижка -10% від вартості школи без урахування проживання/харчування (знижки сумуються).

**для студентів КНЕУ і коледжів -- 1300 грн.

*** для дітей співробітників КНЕУ -- 50% знижкаСкористайся своїм шансом зробити вигідну інвестицію в майбутню професійну кар’єру!

 
BusinessProfiCamp'17 – від школяра до бізнес-профі PDF Друк
BusinessPROFICamp

Чи можна освоїти підприємництво влітку та водночас класно відпочити? Легко – 12-23 червня  і 26 червня-7 липня 2017 року, на елітному BusinessProfiCamp'17 в дитячо-оздоровчого комплексу ім. Ю. Гагаріна (ДАХК «Артем») в Ірпені – прекрасному зеленому місті парків і здоров’я поблизу Києва.

Фото - "Мистоинформ"

Ірпінська міська рада, Агенція регіонального розвитку м. Ірпеня, Компанія інтелектуальних технологій запрошують на цей літній бізнес-табір школярську молодь 8-11 класів з усієї України. Протягом двох тижнів учасники табору зможуть:

 • освоїти теорію бізнесу й управління на інтерактивних семінарах-тренінгах – зовсім не схожих на довгі шкільні заняття;
 • навчитися складати власні бізнес-плани і проекти та представляти їх справжнім «акулам підприємництва»;
 • попрактикуватися в керівництві компанією у бізнес-симуляторі ViAL+ – буде не менш цікаво, ніж на «Стратегії фірми-2017»;
 • відвідати різні підприємства під час екскурсій та на власні очі побачити, що таке бізнес; чудово провести дозвілля. Розважальна програма – на будь-який смак!

Семінари і тренінги для юних підприємців

Які саме ази бізнесу, економіки й управління освоять майбутні бізнес-профі на BusinessProfiCamp'17? Практики підприємництва та викладачі економіки із провідних ВНЗ України в цікавій і доступній формі навчать їх:

 • складанню, презентації та просуванню власних бізнес-планів і проектів. Оцінювати ці проекти будуть представники провідних компаній регіону;
 • організації роботи виробничої компанії чи підприємницької діяльності;
 • цілепокладанню й реалізації поставлених цілей; консалтингу – виділенню конкретних проблем та пошуку шляхів їх вирішення;
 • тайм-менеджменту – мистецтву керування часом;
 • управлінню фінансами; маркетингу і піару;
 • діловій комунікації та роботі в команді, і не тільки!

Тренінгове заняття «Моя кар’єра», «світове кафе» з профорієнтації, тренінг на цілепокладання («Дерево цілей») та формування ідей («Поєднати непоєднюване»), багато інших цікавих заходів розкриють потенціал молодого підприємця. А постійне активне змагання за комплексну першість своєї команди в таборі (команди будуть сформовані сліпим жеребкуванням) навчить майбутнього керівника чи бізнесмена відповідальності за корпорацію.

«Економічний десант»

Молоді бізнес-профі матимуть змогу побувати:

 • на Гостомельському склозаводі. Це підприємство забезпечує скляною тарою компанії з усього світу, зокрема, спонсора молодіжних турнірів від КІНТ «Стратегія фірми-2015» і «Стратегія фірми-2016» Coca-Cola;
 • на виробництві вітчизняних фільтрів для води EcoSoft;
 • в гостях у ТОВ «Натур+». На сьогодні це єдине медичне підприємство, що випускає «Гематоген» в Україні;
 • в унікальній авторскій пекарні з ексклюзивними рецептами в м. Ворзель; 
 • на СТО та інших підприємствах малого й середнього бізнесу.

Гостомельський склозавод

Наш «економічний десант» – не просто звичні літні екскурсії. Під час візитів на провідні підприємства Київської області учасники табору вирішуватимуть реальні кейси (завдання) від професіоналів. Ми повністю зануримо їх в атмосферу справжнього бізнесу!

Керівництво власною компанією у бізнес-симуляції ViAL+

Як навчитися керувати підприємством чи його окремим відділом? Тільки на практиці! Молоді підприємці з BusinessProfiCamp’17 практикуватимуться бізнесу в ролі топ-менеджерів віртуальних підприємств. Комп'ютерна програма-симулятора ViAL+ реалістично відтворює і структуру компанії, і цілий ринок (живе конкурентне середовише), на якому вона працює. Тому діяльність у симуляції – це «дзеркало» справжнього підприємництва.

Практика у ViAL+ – прекрасна підготовка майбутнього економіста, управлінця, маркетолога, фінансового аналітика, бухгалтера, технологам виробництва та багатьох інших фахівців. А заодно – прекрасний привід перевірити себе на наявність здібностей до цих професій перед вступом у ВНЗ.

Проживання і дозвілля

Учасники BusinessProfiCamp’17 з інших міст зможуть проживати в чотирьох- та шестимістних номерах дитячо-оздоровчого комплексу ім. Ю. Гагаріна (ДАХК «Артем») з новими меблями. Починати шлях до успішної кар՛єри найкраще в комфортних умовах!


Завдяки якісному п’ятиразовому харчуванню у молодих підприємців завжди будуть сили на цікаву та насичену програму табору. Басейн, активний спорт (про всі можливості для спортивного відпочинку в ірпінському таборі ви зможете прочитати тут), дискотеки, спілкування з однолітками, екскурсії в лісових околицях Ірпеня із вражаючою природою в супроводі вожатих табору, – це відпочинок і оздоровлення 2-в-1. Поєднуйте приємне з корисним на BusinessProfiCamp’17!

Вартість бізнес-табору в Ірпені

Ви можете вибрати найзручніший для себе формат проходження табору протягом 12 днів.

Повна вартість: 2300 грн. (школа бізнес-лідерства) + 4180 грн. (проживання в оздоровчому комплексі протягом 12 днів і 11 ночей зі зручностями, харчуванням і комплексом розваг) – 6 480 грн. (основні витрати включено).

«Денний» варіант участі в літньому бізнес-таборі (для школярів з Ірпеня): 1 899 грн. (школа бізнес-лідерства) + 600 грн. (обіди на території табору) – 2 499 грн.

*Знижка 400 грн. надана згідно з договором про партнерство з Департаментом освіти і науки Ірпінської міської ради.

*Активним учасникам Всеукраїнського бізнес-турніру «Стратегія фірми-2017» та/або акції «Приведи друга на табір» надається знижка -10% від вартості школи без урахування проживання/харчування (знижки сумуються).


Інвестуйте у власне майбутнє та відпочивайте з користю на BusinessProfiCamp’17!

 
Бізнес-табір та оздоровлення 2-в-1 – запрошуємо в Ірпінь PDF Друк
BusinessPROFICamp

Навчання бізнесу та прекрасний відпочинок у зеленому Ірпені, місті парків і здоров’я, що може бути краще? 12-23 червня і з 26 червня до 7 липня 2017 р. літній бізнес-табір Ірпінської міської ради, Агенції регіонального розвитку м. Ірпінь і Компанії інтелектуальних технологій BusinessProfiCamp17 пройде на базі дитячо-оздоровчого комплексу ім. Ю. Гагаріна (ДАХК «Артем»). У затишній лісовій зоні із прекрасним свіжим повітрям освоєння всіх тонкощів підприємництва, економіки й менеджменту буде ще ефективнішим.


Кожному учаснику бізнес-табору для учнів 8-11 класів будуть забезпечені прекрасні умови проживання з товаришами по табору та якісне п’ятиразове харчування. У перервах між цікавими семінарами-тренінгами, зустрічами з відомими особистостями місцевого бізнесу та практикою керування компанією у ViAL+ вони зможуть:

1. Займатися улюбленими видами спорту на тенісних кортах (у т. ч. для настільного тенісу), футбольному полі, баскетбольному й волейбольному майданчиках, у гімнастичному містечку, басейні, пневматичному тирі.

2. Відпочивати в ігротеці, більярдному залі, міні-кінотеатрі на літній естраді.

3. Насолоджуватися приємним спілкуванням з однолітками, прогулянками та екскурсіями по цікавим місцям Ірпеня.

І все це – всього за 540 грн. в день (вартість проживання й участі у Всеукраїнській школі бізнес-лідерства для одного школяра).

Активні учасники Всеукраїнського бізнес-турніру «Стратегія фірми» та/або акції «Приведи друга на табір», до того ж, отримують знижку -10% від вартості школи без урахування проживання/харчування .

Інвестуйте в успішне майбутнє в бізнесі та власне здоров՛я з Компанією інтелектуальних технологій!

Фото - офіційний сайт ДОК ім. Ю. Гагаріна gagarin-lager.com.ua

 
Бізнес-табори від КІНТ – починай шлях до успіху цього літа! PDF Друк
Новини Всеукраїнської школи бізнес-лідерства

Ти ще вчишся у школі, ліцеї, гімназії чи іншому ЗНЗ, але в майбутньому плануєш вести власний бізнес, зайняти керівну посаду у престижній компанії чи професійно займатися економікою? Твій шлях до успіху може початися вже цього літа!


У червні 2017 р. Компанія інтелектуальних технологій відкриває сезон бізнес-таборів – цікавого, захоплюючого і зовсім не схожого на шкільні уроки літнього навчання підприємництву! Ставши учасником одного з наших бізнес-таборів в м. Ірпінь (Київська область), Кропивницькому, Вінниці, с. Петрівське (Чутівський район, Полтавська область), ти зможеш:

 • навчитися управляти підприємством на прикладі віртуальної виробничої компанії в симуляторі ViAL+. Це прекрасна нагода не тільки освоїти практику бізнесу, а й пізнати свої сильні та слабкі сторони, оволодіти мистецтвом приймати ефективні рішення та досягати високих результатів;
 • поглибити свої знання з економіки, бізнесу, менеджменту у форматі інтерактивних семінарів-тренінгів;
 • поспілкуватися з досвідченими людьми, для яких практична економіка – це життя;
 • цікаво провести дозвілля в компанії ровесників зі схожими інтересами.

І все це – за цілком помірну ціну*, а якщо ти був активним учасником «Стратегії фірми-2017» – ще й із знижкою 10%! Можна зекономити, привівши з собою друга, – ще -10% від вартості навчання за кожного, хто візьме участь у бізнес-таборі за твоєю рекомендацією. Школярі з інших міст також можуть долучитися (проїзд і проживання оплачуються учасником додатково).

Твори власне майбутнє в економіці й підприємництві вже сьогодні!


* Вартість проходження бізнес-таборів від КІНТ різна в залежності від їхньої програми та місця проведення. Вся детальна інформація і прайс-листи будуть надіслані зареєстрованим учасникам на e-mail.


 
Досягнення та завершення «ПРАКТИЧНОЇ ЕКОНОМІКИ-2016»: PDF Друк
BusinessKNEUCamp

Поки їхні однолітки нудьгували в літню спеку в соцмережах, учасники бізнес-табору «ПРАКТИЧНА ЕКОНОМІКА-2016» від Компанії Інтелектуальних Технологій та КНЕУ імені В. Гетьмана продовжили вивчати тонкощі управління власною компанією. І тепер, коли табір успішно завершився, можна з упевненістю сказати, що він пройшов вдало.

У першу чергу, Данило, Анна, Юлія і Павло освоїли важливу річ для початківців ‒ пошук інвестицій для бізнесу. Адже мало в кого з молодих підприємців наявний стартовий капітал у такому розмірі, щоб обійтися власними силами. Тож уміння залучати чужі кошти дуже знадобиться їм у майбутньому.

За інвестиціями ‒ вперед!

Кожен із учасників мав розробити інвестиційний проект для виділення додаткових коштів на розвиток підприємства у ViAL+. Наскільки добре це вийшло у завзятих старшокласників? Були деякі погрішності, але в цілому вони переконали організаторів надати додаткові фінанси для девелопменту віртуальних компаній.

Потім відбулося найцікавіше. Виявилося, що залучити кошти під свій проект ‒ це ще далеко не все! Набагато складніше правильно скористатися ними. Учасники табору зуміли знайти інвестиції для проведення рекламних кампаній, модернізації, купівлі, ремонту виробничого обладнання у бізнес-симуляторі та інших цілей.

Проте раціонально використати отримані гроші зумів не кожен. Але нічого ‒ шанс навчитися поводженню з інвестиціями цим школярам ще випаде. Головне, що вони освоїли основи та зрозуміли принципи інвестування.

Переговори та подолання кризи ‒ складнощі й результати

Одне з першочергових завдань бізнес-табору «ПРАКТИЧНА ЕКОНОМІКА» ‒ навчити майбутніх підприємців домовлятися, комунікувати між собою, долаючи зайву сором’язливість. На жаль, поки що інструментами серйозних переговорів захотіли скористатися не всі, хоча тимчасові коаліції успішно виникали.

Коли учасники зіткнулися із першими кризовими ситуаціями та ринку у п’ятницю, той, хто зумів домовитися з конкурентами, долав несприятливі обставини значно успішніше. Це переконало молодих бізнесменів у тому, що у великих іграх на ринку один у полі ‒ точно не воїн.

Управління часом і… собою

Проблеми в комунікації дали можливість поговорити і про інші складнощі в бізнесі та долання цих перешкод. Лише одиниці вміють ефективно управляти власним часом, тому особлива увага була присвячена тайм-менеджменту.

Для того, щоб об’єктивно оцінити власний потенціал та слабкості, школярам запропонували використання дуже дієвого способу – SWOT-аналізу самих себе. Такий собі «селфі-свот» зумів підказати кожному учаснику табору, в якому напрямку йому варто рухатися до саморозвитку.

Ще на школярів чекали інтерактивний тренінг з розвитку лідерського потенціалу, складання індивідуального плану розвитку та візит до музею КНЕУ ‒ alma-mater відомих ділових людей України.

Фінальний акорд

Побували старшокласники й на тренінгу від Active Citizens Ukraine (проект Британської Ради України), де дізналися багато цікавого про соціальне підприємництво. Це новий тренд в українському бізнесі, що дозволяє не просто заробляти гроші, а й бути корисним суспільству, через допомогу іншим розвивати і вдосконалювати власну особистість.

Завершився бізнес-табір презентаціями власних підприємницьких проектів Данила, Павла, Анни і Юлії, які молоді бізнесмени та бізнесвумен будуть розвивати в майбутньому. І вони нарешті відкрили один одному свої секрети. Виявляється, у трьох учасників «ПРАКТИЧНОЇ ЕКОНОМІКИ-2016» є досвід ведення власного бізнесу в Інтернеті.

Можливо, ці старшокласники знайшли на цьому економічному таборі партнерів для майбутніх грандіозних починань? Принаймні, ми на це сподіваємося!

 
"ПРАКТИЧНА ЕКОНОМІКА ‒ 2016". День третій: цілепокладання PDF Друк
BusinessKNEUCamp

Про цілепокладання говорять багато і недаремно. Дійсно, успішний бізнес починається із правильно поставленої цілі та вдало вибраних для її реалізації засобів. І сьогодні учасники літнього бізнес-табору "ПРАКТИЧНА ЕКОНОМІКА-2016" визначалися із цілями створених учора у ViAL+ компаній та окреслювали можливі шляхи досягнення.


Більшість прагне отримання максимального прибутку. Що ж, подивимося, у якого підприємства це вийде швидше: RUBICK industries (Данило Рубанов), Есofood (Анна Зайченко) чи TOTAL PRODUCTION MILK (Павло Зікранець). А от підприємство Юлії Купенко Luck Enterpraises націлене передусім на високі показники рейтингу. Побажаємо удачі всім!

Адже, як правильно свідчить відома мудрість, найважчий шлях починається з першого кроку. А перший крок до майбутнього підприємництва вони вже зробили.

 
«ПРАКТИЧНА ЕКОНОМІКА-2016». День другий: створення компаній та спілкування з прекрасним PDF Друк
BusinessKNEUCamp

Визначившись із цілями майбутнього підприємництва першого дня бізнес-табору «ПРАКТИЧНА-ЕКОНОМІКА-2016», другого Павло, Юлія, Анна і Данило перейшли до конкретних дій. Вони створили у ViAL+ власні фірми та, ознайомившись із можливостями симулятора, почали просувати "новонароджені" підприємства на ринку.

Сьогоднішній тренінг стосувався підприємства як економічної одиниці, а чітке відображення структури виробничої компанії в середовищі спеціальної програми дозволило побачити все наочно.

І, варто відзначити, юні підприємці були суттєво зацікавлені та приймали досить зважені рішення.

Після заглиблення у світ економіки й бізнесу учасники табору мали змогу доторкнутися до вічного й прекрасного, відвідавши музей історичних коштовностей України на території Києво-Печерської Лаври.


Адже, як слушно зауважив Ніколас Коро, бізнесмена творить його культурний рівень. Хто знає, можливо, ці сьогоднішні старшокласники і старшокласниці колись стануть відомими меценатами?

 
"ПРАКТИЧНА ЕКОНОМІКА ‒ 2016". День перший ‒ знайомство PDF Друк
BusinessKNEUCamp

Наш бізнес-табір успішно розпочався. Сьогодні, 13 червня, його учасники ‒ киянки Аня і Юля, Павло з Дніпропетровська та Данило з Харкова (до речі, фіналіст турніру «Стратегія фірми-2016») мали змогу познайомитися й окреслити майбутні грандіозні плани. Що таке підприємництво і яким має бути сучасний підприємець? Як виглядає «дерево бажань» для кожного з цих старшокласників? Все це було обговорено жваво і з великою зацікавленістю.


Бізнес-ідеї приємно дивували своїм розмахом і оригінальністю. Проектування будинків за 10 хвилин, доставка олівців за 15, розробка авторських годинників та зоокафе з дресированими котами-жонглерами, якому позаздрив би Юрій Куклачов, ‒ не все, на що спроможна фантазія цьогорічних учасників! Добре потренувавшись в управлінні компанією завдяки потужному симулятору фірми ViAL+, наприкінці проходження табору вони представлять проекти власних бізнес-починань.

Не обійшлося і без занурення у світ справжньої економіки. Майбутні бізнесмени та бізнес-леді відвідали національний фінал студентського конкурсу СІМА Global Business Challenge 2016, що проходив у КНЕУ ім. В. Гетьмана.


Вони мали змогу оцінити презентації вирішення кейсу міжнародної компанії та скласти власне враження про сучасний великий бізнес.

Початок вийшов багатообіцяючий. Далі буде!

До табору ще можна долучитися. Деталі тут!

 
"Практична економіка-2016" – літній бізнес-табір для школярів у КНЕУ PDF Друк
BusinessKNEUCamp

Ваш син чи донька мріє про свій бізнес або крісло управлінця в майбутньому, цікавиться економікою підприємства чи просто хоче підготуватися до IV Всеукраїнського бізнес-турніру для учнів 8-11 класів «Стратегія фірми-2017»?

Тоді запрошуємо Вашу дитину до участі в літньому бізнес-таборі «Практична економіка-2016», який проходитиме в навчально-тренінговому центрі КНЕУ ім. В. Гетьмана (ауд. 265).

Учасники минулорічного табору за цікавим обговоренням

Термін проведення – 13-24 червня 2016 р. (з понеділка по суботу, з 11:00 до 16:30). У таборі можуть брати участь школярі 13-17 років з усієї України.

У програмі табору:

 1. Цікаві тренінги з економіки та основ підприємництва від викладачів КНЕУ і бізнесменів-практиків.
 2. Практика з управління власною компанією в реалістичному симуляторі ViAL+.
 3. Зустрічі з відомими людьми зі світу бізнесу. Корисне й захоплююче дозвілля (екскурсії визначними місцями Києва й не тільки).
 4. Участь в інноваційних заходах і тренінгах-- захист проктів в міжнародному конкурсі СІМА, тренінг Активні громадяни від Британської Ради (Active Citizens British Council) (отримання додаткових сертифікатів Британської Ради)
 5. Сертифікат про проходження бізнес-практики в КНЕУ і Компанії Інтелектуальних Технологій

Яку користь принесе школяреві «Практична економіка-2016»?

 • Поглибить знання з економічних дисциплін та навчить основам підприємництва.
 • Допоможе визначитися з майбутнім економічним чи управлінським фахом, спробувавши управління фірмою на практиці.
 • Підготує до участі у всеукраїнському змаганні «Стратегія фірми», що дає можливість проявити себе й виграти призи на кілька тисяч гривень. Учасники табору автоматично стають півфіналістами турніру.
 • Подарує нові корисні знайомства, посприяє комунікації з однолітками. Дасть можливість поєднати приємний відпочинок з корисним саморозвитком.

Базова вартість участі в таборі – 1500 грн

Для всіх зареєстрованих учасників турнірів «Стратегія фірми» табір коштуватиме 1 439 грн. 

У вартість входить: весь курс навчання, квитки до музеїв, сертифікат. Додатково оплачуються: харчування (є можливість харчуватися в їдальні КНЕУ), проживання (якщо необхідно).

Якщо за запрошенням школяра до табору долучиться його друг, додатково надається знижка в розмірі 10% обом учасникам. При залученні двох друзів – знижка 20% тому, хто запросив, та по 10% – кожному другу. За 9 друзів Тобі участь безкоштовна (визначення за першістю реєстрації) й особистий подарунок від організаторів.

Для дітей членів Клубу Ділових людей знижка 10%

Усі знижки сумуються.

Додатково оплачуються: харчування (є можливість харчуватися в їдальні КНЕУ), проживання (якщо необхідно). Організатори допомагають із пошуком тимчасового житла учасникам табору з інших міст.


Контактні телефони для довідок:
(050) 809-11-86, (097) 224-29-21 (Віталій Ярославович).

Дайте своєму школяреві шанс почати шлях до успіху же цим літом!

 
Що розуміє школяр у бізнес-процесах (трохи безпристрастної аналітики:)) PDF Друк
BusinessKNEUCamp

Хто сказав «нічого»? Якби ви побували на бізнес-таборі «Практична економіка» у КНЕУ, то були б іншої думки. На прикладі чотирьох хлопців-старшокласників, які його пройшли, ми впевнилися: бізнес, підприємництво можуть бути цікавими та зрозумілими для молоді. Комп’ютерний симулятор ViAL+ дав Кості, Тимуру, Богдану й Даниїлу можливість поринути в атмосферу виробничого підприємства, де вони дуже швидко зрозуміли, що таке ринок і як на ньому виживати.


Найбільш глобальне завдання молодого бізнесмена, націленого на серйозну справу, - пошук інвестицій. Як не дивно, основна мета полягає не в тому, щоб зібрати якомога більше спонсорських коштів: перенасичення «вільними» фінансами настільки ж не корисне для бізнесу, як і їх брак. Для того, щоб ефективно розвивати свої компанії у ViAL+, хлопцям було необхідно поставити адекватні цілі та розрахувати, скільки саме ресурсів потрібно для їх реалізації. Вони мали вказати не тільки те, на що треба гроші (обладнання, реклама, розробка нової продукції тощо), а й показати, якою є стратегія розвитку фірми. І, якщо спочатку школярі плуталися з великими цифрами та статтями витрат, то пізніше оптимальне використання інвестиційних коштів, у т.ч. їх «освоєння», перестало бути для них таємницею за сімома печатками.

Цілі у майбутніх підприємців, до речі, виявилися серйозними. Хтось із них хотів би мати власну юридичну фірму, хтось – займатися виготовленням і збутом авторських кальянів та міжнародною торгівлею у цілому. А для цього вкрай необхідно розбиратися, з чого стартує серйозний бізнес, як обрати свій сегмент та ефективно вкласти в нього капітал. Бізнес-симуляція ViAL+ у цьому плані дуже допомогла, оскільки в ній учасник може обирати, яку саме номенклатуру продукту хоче виробляти й реалізовувати, зможе він представити своє підприємство в одній чи декількох галузях. А тут єдину правильну стратегію складно описати, бо в кожного вона своя.

Детально вивчалися бізнес-процеси реклами і збуту товару та ефективні маркетингові ходи, особливості комунікації з бізнес-партнерами й конкурентами.

Основними каналами партнерської взаємодії в симуляторі є купівля-продаж сировини та аренда торгових площ. Робота з сировиною особливо зацікавила хлопців – адже власне виробництво й раціональне використання молока нормалізованого й закваски дозволяє і зекономити, й додатково непогано заробити, продавши його конкурентам.

У деяких учасників спостерігалася зацикленість на виробничих процесах (це, мабуть, і є те, що в симуляторі найбільше «затягує»:)), але втрата дохідності й непродажі змусили їх стати більш раціональними. Інколи доводилося кардинально переорієнтовувати бізнес, переосмислювати й міняти ринки – все як у реальному житті.


Найбільший успіх табору ми вбачаємо в тому, що сьогоднішні юнаки-старшокласники, а в майбутньому – нова зміна українського підприємництва завдяки ViAL+, власному таланту й наполегливості змогли побачити всю широту бізнес-процесів, їх багатофункціональність. І поставленої на початку бізнес-табору «Практична економіка» мети в цілому вони досягнули, навчившись потроху долати кризові фази. А значить – їх можна привітати з першими успіхами на непростому шляху до власної справи!


 
БІЗНЕС-ТАБІР «ПРАКТИЧНА ЕКОНОМІКА» - УСПІШНА ІННОВАЦІЙНА ВЗАЄМОДІЯ ВНЗ З УЧНЯМИ! PDF Друк
BusinessKNEUCamp

Бізнес-табір «Практична економіка», що проходив з 22 червня по 3 липня 2015 р. у КНЕУ імені Вадима Гетьмана, став по-справжньому експериментальним як для організаторів, так і для учасників. У стінах одного з провідних економічних ВНЗ країни був проведений інноваційний бізнес-табір з використанням інтерактивної технології – симулятора підприємства ViAL+, створеного випускниками КНЕУ.

Зусиллями професійної команди факультету економіки і стратегії підприємств на чолі з деканом О.В. Востряковим чотири школярі з м. Києва поринули в атмосферу справжнього бізнесу з його глобальними цілями, конкуренцією, комунікаціями, прибутками і збитками. І те, як проходив бізнес-табір, прекрасно довело: співпраця середньої і вищої школи у підготовці майбутніх підприємців реальна й ефективна!

Для Компанії Інтелектуальних Технологій бізнес-табір став відкриттям нового формату роботи з молоддю. Для чотирьох учасників – перша нагода відчути себе бізнесменами та спробувати підприємництво «на смак», нічим не ризикуючи.

Інноваційним був і сам формат проведення бізнес-табору. «Класика жанру», теорія в цікавій і доступній формі та зустрічі з тими, хто знає бізнес зсередини, поєднувалася із захоплюючою боротьбою в середовищі симуляції ViAL+ та складанням власних бізнес-проектів. Розважальна програма, що включала в себе відвідування найцікавіших місць Києва, давала можливість відчути: бізнес – це не тільки серйозні рішення та великі гроші, а ще й атмосфера в команді. Корпоративний дух – саме те, що підкорює майже нездоланні вершини.

І сам хід освітнього експерименту, і його результати дають підстави говорити, що він успішно здійснений. Чотири київські школярі – Костянтин Ахрамович, Богдан Стажко, Даниїл Стажко, Тимур Бахтоваршоєв – пройшли корисну підготовку із практичної економіки за результатами табору оформили власні бізнес-ідеї, які в майбутньому можуть перерости у повноцінне підприємництво. Дехто з них уже визначився з тим, що хоче здобувати економічний фах. Побажаємо їм удачі у досягненні своєї мети та чекаємо на зимовому бізнес-таборі під час зимових канікул!


 


  

За детальною інформацією звертайтеся:

+38 (063) 5-08-08-66

+ 38 (097) 224-29-21  

+38 (050) 809-11-86 

Напишіть нам

Контакти

Адреса для листування: Київ-04210, а/с 189

Наша адреса: 04210, Київ, просп. Героїв Сталінграда, будинок 12 Ж

Наші телефони:

 • (063) 5-08-08-66
 • (050) 56-56-112
 • (050) 809-11-86
 • (097) 224-29-21

e-mail: office@kint.com.ua

Запрошуємо

      

Ми і наші учасники


Реєстрація на практичну складову тренінгу "Економічні засади управління ЗНЗ"

Інфодошка "Стратегія фірми-2017"


Для учасників Всеукраїнського бізнес-турніру "Стратегія фірми-2017"

Ще відкрита можливість

Замовити сертифікат учасника/півфіналіста

Замовлені раніше сертифікати вже розіслані.

Залишити відгук

Ваш відгук

Замовити симуляцію ViAL+