KIHT

Чому тренінг ефективний? PDF Друк

Тому що Бізнес-симуляція ViAL+ (далі – ViAL+) ― як інструмент реалізації тренінгу, є масштабною симуляційною системою, яка спеціально розроблялася для студентів українських внз та підприємців України.

Тому що ViAL+ реалістично відтворює процеси функціонування виробничого підприємства, починаючи з організації випуска продукції, завершуючи збутом виробленого товару в умовах, коли існують різні типи ринку - від дуополії до монополістичної конкуренції.

Тому що участь у ViAL+ дає можливість отримати практичний досвід та навики прийняття економічних рішень, як в розрізі окремих функціональних служб підприємства, так і в процесі управління підприємством в цілому.

Тому що ефективність отримання навиків в Інтерактивному тренінгу забезпечується застосуванням поширеною в сучасних світових навчальних технологіях методики learning by doing (навчання дією), що надає учаснику можливість:

-     приймати конкретні економічні та управлінські рішення, які мають реальні та адекватні наслідки для подальшої його діяльності, а не бути спостерігачем;

-     вдосконалювати теоретичні знання та отримати орієнтири на набуття нових; розуміти причинно-наслідкові зв’язки управління економічними процесами підприємства в конкурентному ринковому середовищі.

ViAL+ не має аналогів у світі з погляду глибини впливу учасником на управління економічними процесами підприємства та його діяльності на ринку, а не тільки є оригінальною по своїй ідеології та виконанню розробкою.

 

Прийміть участь! І Ви відчуєте смак перемоги в грі і на яву!

Ви переконаєтеся, що саме такого проходження практики та отримання навиків не вистачало!


 

  

Напишіть нам

Контакти

Адреса для листування: Київ-04210, а/с 189

Наша адреса: 04210, Київ, просп. Героїв Сталінграда, будинок 12 Ж

Наші телефони:

  • (063) 5-08-08-66
  • (050) 56-56-112
  • (050) 809-11-86
  • (097) 224-29-21

e-mail: office@kint.com.ua

Запрошуємо

      

Ми і наші учасники