KIHT

Про ViAL+ і не тільки
Лідерами стають у ViAL+ PDF Друк

Якщо Ви вирішили перейти далі на цю сторінку, то можна впевнено стверджувати, що цей Інтерактивний тренінг саме для Вас! Тому що пройти його може тільки самий наполегливий, той хто шукає нових знань і хоче досягти у житті великого успіху.

Детальніше...
 
Чому тренінг ефективний? PDF Друк

Тому що Бізнес-симуляція ViAL+ (далі – ViAL+) ― як інструмент реалізації тренінгу, є масштабною симуляційною системою, яка спеціально розроблялася для студентів українських внз та підприємців України.

Тому що ViAL+ реалістично відтворює процеси функціонування виробничого підприємства, починаючи з організації випуска продукції, завершуючи збутом виробленого товару в умовах, коли існують різні типи ринку - від дуополії до монополістичної конкуренції.

Детальніше...
 
Тренінг/практика ViAL+ PDF Друк

Для чого це мені потрібно?

Для того, щоб розбити стіну і перейти межу від «голої» теорії, здобутої під час навчання, до первинних практичних навиків спеціаліста-економіста, функціонального менеджера, керівника компанії, підприємця. Ми допоможемо Вам досягнути кар’єрного і професійного зростання, легше знайти роботу, почати власну справу. Це Ваш перший крок до професійної сфери!

Як взяти участь..

Детальніше...
 


  

Напишіть нам

Контакти

Адреса для листування: Київ-04210, а/с 189

Наша адреса: 04210, Київ, просп. Героїв Сталінграда, будинок 12 Ж

Наші телефони:

  • (063) 5-08-08-66
  • (050) 56-56-112
  • (050) 809-11-86
  • (097) 224-29-21

e-mail: office@kint.com.ua

Запрошуємо

      

Ми і наші учасники


Залишити відгук

Ваш відгук

Замовити симуляцію ViAL+