KIHT

Тренінг/практика ViAL+ PDF Друк

Для чого це мені потрібно?

Для того, щоб розбити стіну і перейти межу від «голої» теорії, здобутої під час навчання, до первинних практичних навиків спеціаліста-економіста, функціонального менеджера, керівника компанії, підприємця. Ми допоможемо Вам досягнути кар’єрного і професійного зростання, легше знайти роботу, почати власну справу. Це Ваш перший крок до професійної сфери!

Як взяти участь..


Для чого це мені потрібно?

Щоб розбити стіну і перейти межу від «голої» теорії, здобутої під час навчання, до первинних практичних навиків спеціаліста-економіста, функціонального менеджера, керівника компанії, підприємця. Це допоможе Вам  в майбутньому досягнути кар’єрного і професійного зростання, легше знайти роботу, почати власну справу. Це Ваш перший крок до професійної сфери!


Як досягається такий результат?

Результат тренінгу досягається шляхом узагальнення набутих раніше теоретичних знань під час прийняття практичних рішень в бізнес-симуляції ViAL+ протягом 25-ти сесій в он-лайн режимі. Для цього рекомендуємо скористатися запропонованими  на сайті методичними матеріалами.


Що таке бізнес-симуляції ViAL+?

Бізнес-симуляція ViAL+ ― це масштабна симуляційна система, яка відтворює функціонування виробничого підприємства на ринку молочної компанії. В бізнес-симуляції ViAL+ створене середовище проходження тренінгу, в якому Ви прийматимете рішення по управлінню компанією. Дізнатися більше.Яким чином відбувається тренінг?

Ви отримуєте у своє розпорядження виробничу компанію і стартовий капітал для початку її діяльності. З цього моменту стаєте керівником компанії (хай і віртуальної J), наділяєтеся правом індивідуального доступу до самостійного управління головними функціями підприємства:

–       вивчення ринків збуту й вироблення стратегії та тактики реалізації продукції (маркетинг);

–       формування й управління основними фондами;

–       набір й управління персоналом;

–       освоєння нових видів продукції;

–       управління споживчою якістю продукції;

–       організація збуту продукції;

–       управління фінансами компанії, шляхом підвищення ефективності виробництва, доступу до кредитних і депозитних інструментів;

–       організації ведення бухгалтерського обліку та формування балансу компанії.


Протягом 25-ти сесій Ви приймаєте рішення по управлінню компанією й аналізуєте отримані результати, що дозволить Вам досягнути поставлених цілей діяльності Вашої компанії. По закінченні тренінгу Ви отримуєте Свідоцтво про проходження тренінгу з вкладишем про досягнуті Вами результати.


Які є режими участі в Інтерактивному тренінгу?

Є три основних режими участі в Інтерактивному тренінгу: навчальний, основний (режим Pro), режим Lite.

Навчальний режим участі в Інтерактивному тренінгу дає змогу протягом 3-х сесій пройти завдання разом з персональним помічником, який допоможе зорієнтуватися в середовищі бізнес-симуляції ViAL+ і навчитися формувати перші управлінські рішення на основі раніше здобутих Вами теоретичних знань.

Основний режим участі в Інтерактивному тренінгу (режим участі бізнес-симуляції ViAL+ Pro) ― передбачає повнофункціональне використання бізнес-симуляції ViAL+.

Режим участі в Інтерактивному тренінгу Lite ― передбачає обмежене використання бізнес-симуляції ViAL+ на безоплатній основі для ознайомлення з її основними функціональними можливостями.


Скільки часу треба на проходження тренінгу? Як часто треба приймати рішення?

Ви можете вибрати один із трьох варіантів частоти прийняття рішень:

1)    кожного дня;

2)    в понеділок, середу, пʼятницю;

3)    раз у тиждень.

Відповідно до вибраного варіанту частоти прийняття рішень Інтерактивний тренінг (25 сесій) триватиме:

1)    25 днів;

2)    8 тижнів;

3)    25 тижнів (півроку).


Скільки часу треба на проходження однієї сесії?

На прийняття рішення на перших етапах необхідно трохи виділити час (1-2 години), щоб зорієнтуватися в середовищі симуляції, проробити стратегічні і тактичні кроки. Пізніше проходження однієї сесії тренінгу займатиме менше часу. Але Ви самостійно вирішуєте і розподіляєте час протягом періоду тривалості однієї сесії.


Чи пройшов апробацію Інтерактивний тренінг і бізнес-симуляція ViAL+?

Інтерактивний тренінг пройшов апробацію. В ній прийняло участь більше 80-ох людей по всій Україні ― студенти і викладачі провідних внз України, службовці, працівники молочної галузі. Практично всі учасники були задоволеними й висловили бажання продовжити. Усі рекомендації учасників були враховані. Це зробило Інтерактивний тренінг і бізнес-симуляцію ViAL+ набагато приємнішими і зрозумілішими в подальшому користуванні. Але удосконалення будуть і в майбутньому. Запрошуємо і Вас долучитися, щоб бізнес-симуляція ViAL+ ставала ще кращою і більш охоплюючою (дати посилання або мейл, куди висилати помилки учасникам).


Чому в бізнес-симуляції ViAL+ вибраний молочний ринок? Чи можливий вибір іншої сфери діяльності?

Молочна галузь вибрана не випадково. Вона є однією із найбільш легкодоступних для розуміння технологічних процесів й формування асортименту продукції ринком. Адже більшість з нас стикалися з молочними продуктами і має приблизне представлення основних технологічних процесів.

Різноманітність економічних процесів, характерна для підприємств даної галузі, дозволяє Вам отримати максимально широкий спектр практичних навиків керування цими процесами в бізнес-симуляції ViAL+.

Розробники бізнес-симуляції ViAL+ розраховують, що таке масштабне комплексне моделювання функціонування підприємства молочної галузі дасть можливість її користувачам, на підставі отриманих практичних навичок, успішно реалізувати свої власні бізнес-проекти, у тому числі й у такий життєво необхідній для людини й перспективної для України галузі, як молочна промисловість.


А Ти вже зареєструвався на Інтерактивний тренінг (Зареєструватися)?


Якщо ні, то зробіть це сьогодні, зробіть свій перший крок в професійну сферу, до своєї мрії!


 

  

Напишіть нам

Контакти

Адреса для листування: Київ-04210, а/с 189

Наша адреса: 04210, Київ, просп. Героїв Сталінграда, будинок 12 Ж

Наші телефони:

  • (063) 5-08-08-66
  • (050) 56-56-112
  • (050) 809-11-86
  • (097) 224-29-21

e-mail: office@kint.com.ua

Запрошуємо

      

Ми і наші учасники


Залишити відгук

Ваш відгук

Замовити симуляцію ViAL+