KIHT

Творимо нові стандарти: ViAL+ в Академії iнноваційного pозвитку освіти PDF Друк

Нещодавно Компанія Інтелектуальних Технологій почала тісно співпрацювати з Академією інноваційного розвитку освіти. Першим кроком до ефективного партнерства став семінар-презентація навчального курсу "Інтерактивні бізнес-ігри, симуляції в навчальному процесі і профорієнтації учнів старших класів на прикладі бізнес-симуляції ViAL+" (розробник  - генеральний директор КІНТ та викладач кафедри економіки підприємства КНЕУ Віталій Паздрій).

Курс має ознайомити школярів із порівняльною характеристикою симуляцій і ділових онлайн-ігор, розкрити їм переваги навчання бізнесу на практиці в середовищі симуляції, виробити практичні ділові уміння й навички, необхідні у власному підприємництві або на посаді топ-менеджера виробничої компанії. Використання симуляції ViAL+ може значно полегшити навчання економіці для учнів та діагностику їх практичних компетенцій для вчителів.

Багато старшокласників мріють бути бізнесменами, але не кожен усвідомлює, з чим матиме справу, сівши у крісло гендиректора. З ViAL+ отримати реалістичне уявлення про підприємництво стане значно простіше!

 

  

Напишіть нам

Контакти

Адреса для листування: Київ-04210, а/с 189

Наша адреса: 04210, Київ, просп. Героїв Сталінграда, будинок 12 Ж

Наші телефони:

  • (063) 5-08-08-66
  • (050) 56-56-112
  • (050) 809-11-86
  • (097) 224-29-21

e-mail: office@kint.com.ua

Запрошуємо

      

Ми і наші учасники


Залишити відгук

Ваш відгук

Замовити симуляцію ViAL+