KIHT

І знову Закарпаття! PDF Друк

Чарівне Закарпаття, де не так давно відбулася перша презентація ViAL+ місцевим освітянам, знову зустріло представника КІНТ вдячними слухачами та справжньою українською гостинністю. Цього разу ми презентували інноваційну навчальну технологію - авторську бізнес-симуляцію ViAL+ - учасникам VІ Літньої управлінської школи з інформаційно-комунікаційних технологій «Закарпаття-2015». Школа зібрала на Рахівщині 83 членів Асоціації керівників закладів освіти ВГУ з різних куточків України: Києва, Львова, Запоріжжя, Миколаєва, Вінниці, Хмельницької, Дніпропетровської, Чернігівської, Полтавської, Сумської та інших областей. І всі вони - сміливі і творчі люди, які прагнуть використовувати у педагогічній практиці передовий міжнародний досвід та кращі інтерактивні технології.

Управлінська школа проходила з 15 по 22 червня. Ми мали прекрасну можливість у дружній неформальній обстановці обговорити перспективи ViAL+ та дізнатися про інші ІКТ, які активно використовуються у школах, ліцеях та гімназіях України; побувати у прекрасній і найбільш високогірній школі України в с. Лавренщина Рахівської області. Запам'яталися цікаві й корисні тренінги від пані Наталії Гущиної,  начальника відділу інноваційних і інформаційних технологій Інституту інноваційних технологій і змісту освіти, та Наталії Саражинської - сертифікованого тренера Google (Google Certified Teacher and Education).

"Закарпаття-2015" надихнуло  кінтівців на подальше вдосконалення свого освітнього продукту та розробку нових, Який ефект може бути кращим:)?

 

  

Напишіть нам

Контакти

Адреса для листування: Київ-04210, а/с 189

Наша адреса: 04210, Київ, просп. Героїв Сталінграда, будинок 12 Ж

Наші телефони:

  • (063) 5-08-08-66
  • (050) 56-56-112
  • (050) 809-11-86
  • (097) 224-29-21

e-mail: office@kint.com.ua

Запрошуємо

      

Ми і наші учасники


Залишити відгук

Ваш відгук

Замовити симуляцію ViAL+