КІНТ і Чернівецький ОІППО: виховуємо підприємливість, креативність, інноваційність

Учасники тренінгу знайомляться з програмою турніру Нещодавній тренінг в Інституті післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області пройшов навіть краще, аніж ми того очікували. Утім, позитивні результати не стали несподіванкою: Чернівеччина як освітній регіон досить активна у впровадженні інновацій.

Зокрема, там уже не перший рік успішно реалізовується міжнародний проект «Шкільна академія підприємництва», в межах якого 20.01.16 відбувся прекрасний Вернісаж педагогічного досвіду «Формування ініціативності та підприємливості учнів на уроках та в позаурочний час». Тож розвиток бізнес-компетентностей школярів для чернівецьких учителів – не теорія і не перспектива, а повсякденна реальність. Тому ми раді були запропонувати близько 50 інноваційним наставникам школярства ще один дієвий інструмент для цього – бізнес-симуляції.

Обговоривши світовий досвід використання цих спеціалізованих програм, що моделюють підприємства, досягнення вітчизняної інтерактивної освіти та можливості симуляторів, ми разом дійшли висновку: вони можуть бути корисні та ефективні в чернівецьких школах.

Наприклад, жива практика з управління компанією в середовищі бізнес-симуляції ViAL+ суттєво сприяє реалізації основної мети Шкільної Академії Підприємництва. Це впровадження до шкільної практики діяльності, яка пов’язана з розвитком професійної активізації і підприємництва, а також розвитком культури підприємництва в середовищі учнів і вчителів.

На тренінгу для педагогів м. Чернівці ViAL+ отримав схвальні відгуки, ІІІ Всеукраїнський бізнес-турнір для учнів 8-11 класів «Стратегія фірми-2016» – тих, хто долучиться до його проведення, а команда КІНТ – натхнення працювати далі. Спасибі за це прекрасним фахівцям, які взяли участь у нашому тренінгу!


Зворотній зв"язок для учасників турніру "Стратегія фірми-2019"

Будемо вдячні за Ваші враження по турніру

За посиланням

 Положення про турнір

Інфодошка VI Всеукраїнського бізнес-турніру "СТРАТЕГІЯ ФІРМИ-2019" нагородження

Чекаємо всіх фіналістів і зарєестрованих на урочисте нагородження 19квітня  о 12:45 біля входу в МОН України
Такожа запрошуємо 19 квітня 2019 року о 10:30-12:00 відбудеться зустріч у Киїському національному економічному університеті імені Вадима Гетмана (КНЕУ). 

Детальніше

+38 (050) 561-61-12, +38 (063) 508-08-66 (Служба підтримки турніру), +38 (097) 224-29-21 (Віталій Ярославович, якщо критичні і особливо складні питання).

Положення про турнір

МОН України рекомендує бізнес-симулятор ViAL+ до використання в освітніх закладах

Замовлення Сертифікату про проходження курсу управління підприємством у ViAL+

Маєш досвід керування компанією у ViAL+ під час турніру, університетських занять, практики у виші чи тренінгів?

Cкористайся правом на отримання Сертифікату про проходження навчання-практики з управління підприємством!

Детальніше ТУТ.

Всеукраїнський бізнес-турнір "Стратегія фірми" в соцмережах

   

НАДІСЛАТИ свій файл-рішення бізнес-симуляції ViAL+

Не прийшов файл-ключ. Що робити?

Не прийшов файл-ключ поточного періоду? Пишіть на support@kint.com.ua або заповніть форму!

Інтерактивний курс навчання підприємництву від КІНТ