Презентація інтерактивних бізнес-симуляцій і турніру «Стратегія фірми-2016» у Тернополі

Під час минулорічної бізнес-баталії «Стратегія фірми» молодь Тернопільскої області була надзвичайно активна (регіон – один із лідерів за кількістю учасників) та приємно здивувала організаторів нестандартними і досить ефективними рішеннями. І все це завдяки їхнім небайдужим наставникам!

Саме тому Тернопіль став одним із міст, де проходив тренінг для вчителів «Інтерактивні освітні технології в навчальному процесі та їх роль у становленні фахівця (на прикладі бізнес-симуляцій)» в межах ІІІ Всеукраїнського бізнес-турніру для учнів 8-11 класів «Стратегія фірми-2016». Однак він би не відбувся і не пройшов настільки результативно, якби не організаційна підтримка ГО «Поруч», особливо її виконавчого директора, пані Марії Тищенко, і Тернопільської обласної державної адміністрації.

Ентузіазм і професійність директора департаменту економічного розвитку, інвестиційної діяльності та міжнародного співробітництва Тернопільської ОДА, пані Галини Воляник, зібрали найбільш зацікавлених і активних тернопільських педагогів та методистів. А зусилля головного спеціаліста патронатної служби апарату Тернопільської обласної державної адміністрації Володимира Чайковського допомогли провести захід на належному рівні. Велика подяка за це!

На наш погляд, найкраще, що було на тренінгу й подальшому обговоренні інтерактивних бізнес-симуляцій, – це поєднання тверезого погляду на освітні реалії та щирого бажання їх удосконалювати. Тернопільські вчителі й методисти готові впроваджувати конструктивні зміни в економічну освіту. Їх увага до питань інтерактивної освіти, креативні думки, цікаві запитання та зацікавленість турніром «Стратегія фірми» і ViAL+ вселяють віру в найкращі перспективи.

А ще КІНТ з радістю відгукнеться на пропозицію пана Ігоря Вітенка, методиста лабораторії природничо-економічних дисциплін Тернопільського ОКІППО, та готовий провести ще один тренінг для вчителів на початку лютого. Далі буде!


Зворотній зв"язок для учасників турніру "Стратегія фірми-2019"

Будемо вдячні за Ваші враження по турніру

За посиланням

 Положення про турнір

Інфодошка VI Всеукраїнського бізнес-турніру "СТРАТЕГІЯ ФІРМИ-2019" нагородження

Чекаємо всіх фіналістів і зарєестрованих на урочисте нагородження 19квітня  о 12:45 біля входу в МОН України
Такожа запрошуємо 19 квітня 2019 року о 10:30-12:00 відбудеться зустріч у Киїському національному економічному університеті імені Вадима Гетмана (КНЕУ). 

Детальніше

+38 (050) 561-61-12, +38 (063) 508-08-66 (Служба підтримки турніру), +38 (097) 224-29-21 (Віталій Ярославович, якщо критичні і особливо складні питання).

Положення про турнір

МОН України рекомендує бізнес-симулятор ViAL+ до використання в освітніх закладах

Замовлення Сертифікату про проходження курсу управління підприємством у ViAL+

Маєш досвід керування компанією у ViAL+ під час турніру, університетських занять, практики у виші чи тренінгів?

Cкористайся правом на отримання Сертифікату про проходження навчання-практики з управління підприємством!

Детальніше ТУТ.

Всеукраїнський бізнес-турнір "Стратегія фірми" в соцмережах

   

НАДІСЛАТИ свій файл-рішення бізнес-симуляції ViAL+

Не прийшов файл-ключ. Що робити?

Не прийшов файл-ключ поточного періоду? Пишіть на support@kint.com.ua або заповніть форму!

Інтерактивний курс навчання підприємництву від КІНТ