Презентація інтерактивних бізнес-симуляцій і турніру «Стратегія фірми-2016» у Тернополі

Під час минулорічної бізнес-баталії «Стратегія фірми» молодь Тернопільскої області була надзвичайно активна (регіон – один із лідерів за кількістю учасників) та приємно здивувала організаторів нестандартними і досить ефективними рішеннями. І все це завдяки їхнім небайдужим наставникам!

Саме тому Тернопіль став одним із міст, де проходив тренінг для вчителів «Інтерактивні освітні технології в навчальному процесі та їх роль у становленні фахівця (на прикладі бізнес-симуляцій)» в межах ІІІ Всеукраїнського бізнес-турніру для учнів 8-11 класів «Стратегія фірми-2016». Однак він би не відбувся і не пройшов настільки результативно, якби не організаційна підтримка ГО «Поруч», особливо її виконавчого директора, пані Марії Тищенко, і Тернопільської обласної державної адміністрації.

Ентузіазм і професійність директора департаменту економічного розвитку, інвестиційної діяльності та міжнародного співробітництва Тернопільської ОДА, пані Галини Воляник, зібрали найбільш зацікавлених і активних тернопільських педагогів та методистів. А зусилля головного спеціаліста патронатної служби апарату Тернопільської обласної державної адміністрації Володимира Чайковського допомогли провести захід на належному рівні. Велика подяка за це!

На наш погляд, найкраще, що було на тренінгу й подальшому обговоренні інтерактивних бізнес-симуляцій, – це поєднання тверезого погляду на освітні реалії та щирого бажання їх удосконалювати. Тернопільські вчителі й методисти готові впроваджувати конструктивні зміни в економічну освіту. Їх увага до питань інтерактивної освіти, креативні думки, цікаві запитання та зацікавленість турніром «Стратегія фірми» і ViAL+ вселяють віру в найкращі перспективи.

А ще КІНТ з радістю відгукнеться на пропозицію пана Ігоря Вітенка, методиста лабораторії природничо-економічних дисциплін Тернопільського ОКІППО, та готовий провести ще один тренінг для вчителів на початку лютого. Далі буде!


Реєстрація на бізнес-чемпіонат "Бос.ViAL"

Замовити сертифікат учасника/півфіналіста турніру "Стратегія фірми-2019"

Замовити сертифікат за посиланням

Детальніше

Деталі за телефоном:
+38 (097) 224-29-21 (Віталій Ярославович).

Положення про турнір

МОН України рекомендує бізнес-симулятор ViAL+ до використання в освітніх закладах

Замовлення Сертифікату про проходження курсу управління підприємством у ViAL+

Маєш досвід керування компанією у ViAL+ під час турніру, університетських занять, практики у виші чи тренінгів?

Cкористайся правом на отримання Сертифікату про проходження навчання-практики з управління підприємством!

Детальніше ТУТ.

Всеукраїнський бізнес-турнір "Стратегія фірми" в соцмережах

   

Регіональний бізнес-турнір "Стратегія фірми: Кропивницький" у соцмережах

 

НАДІСЛАТИ свій файл-рішення бізнес-симуляції ViAL+

Інтерактивний курс навчання підприємництву від КІНТ