Як фінішувала «Стратегія фірми-2017»

Пост-реліз всеукраїнського турніру з управління компаніями

2017 р. став для «Стратегії фірми» особливим. Зі змагання учнів 8-11 класів бізнес-турнір перетворився на масштабний підприємницький battle для всіх ентузіастів. І 21 квітня в урочистій обстановці зали колегій Міністерства освіти і науки України були нагороджені переможці не однієї, а трьох ліг турніру: Шкільної, Студентської та Ліги наставників. В останній змагалися вчителі та викладачі юних підприємців – азарту, ризикованих рішень і захоплюючих моментів на їх ринку в симуляторі ViAL+ було не менше, ніж на молодіжних.

Шкільну лігу можна без перебільшення назвати в двох словах «кропивницьким бумом». Учні ЗОШ №4 м. Кропивницький, де успішно реалізовується інноваційна програма навчання бізнесу («Розвиток бізнес-освіти в Україні як елемент державної політики сприяння розвитку підприємництва») та проводилися регіональні молодіжні турніри, несподівано для всіх вибороли три перших місця Шкільної ліги «Стратегії фірми-2017».

Компанії Дениса Котова («Пан Котський») і Павла Гожого (Real Milk) вийшли на перші позиції в рейтингу учнівських підприємств (І і ІІ місце відповідно). ІІІ місце розділили між собою віртуальна фірма їхнього товариша по школі Валентина Болілого (Enigma) та компанія «Цукорка» учениці тернопільської гімназії «Гармонія» Ольги Статкевич – минулорічної фіналістки «Стратегії фірми».

У Студенській лізі І місце посів молодий бізнесмен з університету-лідера економічної освіти України, КНЕУ імені Вадима Гетьмана – Ярослав Поганяйло (фірма Pohaniailo & Partners). Однак серед переможців-студентів є не тільки фахівці-економісти. Володар ІІ місця, найкращий гравець «Стратегії фірми-2016» та засновник онлайн-підприємства GEGA.corp* Владислав Бакута з Вінниці, у майбутньому планує стати юристом. А ІІІ місце виборов власник компанії «Смаколик» – студент Тернопільського національного технічного університету Володимир Статкевич.

Переможцями Ліги наставників стали вчителі й викладачі, які не тільки запекло змагалися з управління компаніями самі, а й надихали на таку боротьбу багатьох своїх вихованців. Це викладач ХНЕУ імені Семена Кузнеця Яна Волковська та педагоги із ЗНЗ Кропивницького – Ігор Котов, Євген Онищенко й Олександр Задорожний.

Усі переможці і фіналісти бізнес-турніру були нагороджені грамотами й сертифікатами Компанії інтелектуальних технологій, відзначені призами й фінансовим заохоченням від спонсорів змагання – ГО «Поруч» і міжнародної консалтингової компанії KPMG.

Але найголовніший бонус, який змогла дати їм «Стратегія фірми-2017» – безцінний досвід власної підприємницької діяльності. У наш стрімкий час навички економіста й управлінця знадобляться всім без винятку.


Реєстрація на VI Всеукраїнський бізнес-турнір "СТРАТЕГІЯ ФІРМИ-2019"

Запрошуємо учнів, студентів, батьків, педагогів до участі

РЕЄСТРАЦІЯ 

до 23:00 16 лютого 2019 року

Контакти: 050-809-11-86, 097-224-29-21

Детальніше

Реєстрація на ІІ Регіональний турнір для молоді "Юні бізнес-зірки Полтавщини"

Запрошуємо учнів і студенті Полавщини до участі у бізнес-турнірі

для участі у турнірі  

Останній термін: 23:00 27 січня 2018 року

Контакт: +380 95 861 2911 

МОН України рекомендує бізнес-симулятор ViAL+ до використання в освітніх закладах

Замовлення Сертифікату про проходження курсу управління підприємством у ViAL+

Маєш досвід керування компанією у ViAL+ під час турніру, університетських занять, практики у виші чи тренінгів?

Cкористайся правом на отримання Сертифікату про проходження навчання-практики з управління підприємством!

Детальніше ТУТ.

Інтерактивний курс навчання підприємництву від КІНТ

Всеукраїнський бізнес-турнір "Стратегія фірми" в соцмережах

   

Регіональний бізнес-турнір "Стратегія фірми: Кропивницький" у соцмережах

 

НАДІСЛАТИ свій файл-рішення бізнес-симуляції ViAL+