KIHT

Завершення першого тижня Бізнес-табору "Практична економіка" PDF Друк
BusinessKNEUCamp

Ось і настав п'ятий день Бізнес-табору "Практична економіка", який завершив його перший тиждень.

У п'ятницю учасники табору активно розвивали свої тренінгові підприємства в середовищі бізнес-симулятора ViAL+. Зокрема, вони активно боролися зі своїми конкурентами, пропонували на ринку нові товари.  Поступово формується як підприємство-гігант, що присутнє у всіх сегментах ринку, так і компанії зі стратегіями фокусування і продуктової диференціації у межах декількох продуктових груп. Подивимося, які стратегії переможуть і хто стане лідером загального рейтингу. Але це вже буде під час другого тижня бізнес-табору.

А наприкінці насиченого дня Богдан, Даниїл, Костя і Тимур відвідали музей Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана. Під час цікавої екскурсії від Олени учасники дізналися про історію університету, особливості навчання у першій половині ХХ століття (зокрема, і про те, що за лекції й екзамени доводилося платити, а перші парти були найдорожчими. Ось би здивувалися сьогоднішні студенти!), складнощі становлення й переїзду нашого навчального закладу в середині ХХ століття і розквіт КНЕУ у другій половині ХХ - на початку ХХІ століття. Маємо надію, що кожен  виніс для себе цікаві факти з історії університету і пройнявся часткою любові до нього.


А 27-29 червня на нас чекали святкові вихідні у зв'язку з Днем Конституції України і Днем молоді. Вітаємо всіх із такими молодими й відповідальними святами! Ніколи не забуваємо про наші права й обов'язки і про те, що ми завжди юні серцем :)))

30 червня розпочинається новий тиждень бізнес-табору, який буде насичений подіями, досягненнями й ознаменований урочистим завершенням. До нових позитивних результатів!

 

  

Напишіть нам

Контакти

Адреса для листування: Київ-04210, а/с 189

Наша адреса: 04210, Київ, просп. Героїв Сталінграда, будинок 12 Ж

Наші телефони:

  • (063) 5-08-08-66
  • (050) 56-56-112
  • (050) 809-11-86
  • (097) 224-29-21

e-mail: office@kint.com.ua

Запрошуємо

      

Ми і наші учасники


Інфодошка "Стратегія фірми-2017"


Для учасників Всеукраїнського бізнес-турніру "Стратегія фірми-2017"

Ще відкрита можливість

Замовити сертифікат учасника/півфіналіста

Замовлені раніше сертифікати вже розіслані.

Залишити відгук

Ваш відгук

Замовити симуляцію ViAL+