KIHT

BusinessPROFICamp
Програма BusinessPROFICamp'17 PDF Друк

Програма роботи школи BusinessPROFICamp'17

12-23 червня і 26 червня 07 липня 2017 року

7:00-9:30 ― Підйом, зарядка.

9:30-10:00 ― Сніданок.

10:00-13:00 ― Інтерактивні тренінги з:

особистісного розвитку,

створення компанії і роботи з інвестиціями,

організація виробництва і діяльності компанії,

маркетинг,

складання і захист бізнес-проектів,

елементи проектного аналізу,

консультування бізнесу,

виявлення і вирішення проблем у бізнесі (консалтингова діяльність).

13:00-14:00 ― Обід.

14:00-16:00/17:00 ― Прийняття рішень у бізнес-симуляції ViAL+, креативні заняття (розробка бізнес-планів, логотипів, своєї реклами), екскурсії на підприємства, спілкування з керівниками підприємств.

18:00-19:00 ― вечеря.

19:00-23:00 ― розважальна програма ДОТ ім. Гагаріна.

В предостанні три дні (вівторок-четвер) табору відбувається захист бізнес-проектів (індивідуальних чи командних) перед «акулами бізнесу», розв’язок реального кейсу від малого бізнесу.

У п’ятницю другого тижня зранку нагородження переможців, обід і від’їзд учасників.

Ти ще не з нами?
Приєднуйся
 
Плакати BusinessPROFICamp'17 PDF Друк


 
Флаєр BsinessPROFCmp'17 PDF Друк

 
BusinessProfiCamp'17 – від школяра до бізнес-профі PDF Друк

Чи можна освоїти підприємництво влітку та водночас класно відпочити? Легко – 12-23 червня  і 26 червня-7 липня 2017 року, на елітному BusinessProfiCamp'17 в дитячо-оздоровчого комплексу ім. Ю. Гагаріна (ДАХК «Артем») в Ірпені – прекрасному зеленому місті парків і здоров’я поблизу Києва.

Фото - "Мистоинформ"

Ірпінська міська рада, Агенція регіонального розвитку м. Ірпеня, Компанія інтелектуальних технологій запрошують на цей літній бізнес-табір школярську молодь 8-11 класів з усієї України. Протягом двох тижнів учасники табору зможуть:

 • освоїти теорію бізнесу й управління на інтерактивних семінарах-тренінгах – зовсім не схожих на довгі шкільні заняття;
 • навчитися складати власні бізнес-плани і проекти та представляти їх справжнім «акулам підприємництва»;
 • попрактикуватися в керівництві компанією у бізнес-симуляторі ViAL+ – буде не менш цікаво, ніж на «Стратегії фірми-2017»;
 • відвідати різні підприємства під час екскурсій та на власні очі побачити, що таке бізнес; чудово провести дозвілля. Розважальна програма – на будь-який смак!

Семінари і тренінги для юних підприємців

Які саме ази бізнесу, економіки й управління освоять майбутні бізнес-профі на BusinessProfiCamp'17? Практики підприємництва та викладачі економіки із провідних ВНЗ України в цікавій і доступній формі навчать їх:

 • складанню, презентації та просуванню власних бізнес-планів і проектів. Оцінювати ці проекти будуть представники провідних компаній регіону;
 • організації роботи виробничої компанії чи підприємницької діяльності;
 • цілепокладанню й реалізації поставлених цілей; консалтингу – виділенню конкретних проблем та пошуку шляхів їх вирішення;
 • тайм-менеджменту – мистецтву керування часом;
 • управлінню фінансами; маркетингу і піару;
 • діловій комунікації та роботі в команді, і не тільки!

Тренінгове заняття «Моя кар’єра», «світове кафе» з профорієнтації, тренінг на цілепокладання («Дерево цілей») та формування ідей («Поєднати непоєднюване»), багато інших цікавих заходів розкриють потенціал молодого підприємця. А постійне активне змагання за комплексну першість своєї команди в таборі (команди будуть сформовані сліпим жеребкуванням) навчить майбутнього керівника чи бізнесмена відповідальності за корпорацію.

«Економічний десант»

Молоді бізнес-профі матимуть змогу побувати:

 • на Гостомельському склозаводі. Це підприємство забезпечує скляною тарою компанії з усього світу, зокрема, спонсора молодіжних турнірів від КІНТ «Стратегія фірми-2015» і «Стратегія фірми-2016» Coca-Cola;
 • на виробництві вітчизняних фільтрів для води EcoSoft;
 • в гостях у ТОВ «Натур+». На сьогодні це єдине медичне підприємство, що випускає «Гематоген» в Україні;
 • в унікальній авторскій пекарні з ексклюзивними рецептами в м. Ворзель; 
 • на СТО та інших підприємствах малого й середнього бізнесу.

Гостомельський склозавод

Наш «економічний десант» – не просто звичні літні екскурсії. Під час візитів на провідні підприємства Київської області учасники табору вирішуватимуть реальні кейси (завдання) від професіоналів. Ми повністю зануримо їх в атмосферу справжнього бізнесу!

Керівництво власною компанією у бізнес-симуляції ViAL+

Як навчитися керувати підприємством чи його окремим відділом? Тільки на практиці! Молоді підприємці з BusinessProfiCamp’17 практикуватимуться бізнесу в ролі топ-менеджерів віртуальних підприємств. Комп'ютерна програма-симулятора ViAL+ реалістично відтворює і структуру компанії, і цілий ринок (живе конкурентне середовише), на якому вона працює. Тому діяльність у симуляції – це «дзеркало» справжнього підприємництва.

Практика у ViAL+ – прекрасна підготовка майбутнього економіста, управлінця, маркетолога, фінансового аналітика, бухгалтера, технологам виробництва та багатьох інших фахівців. А заодно – прекрасний привід перевірити себе на наявність здібностей до цих професій перед вступом у ВНЗ.

Проживання і дозвілля

Учасники BusinessProfiCamp’17 з інших міст зможуть проживати в чотирьох- та шестимістних номерах дитячо-оздоровчого комплексу ім. Ю. Гагаріна (ДАХК «Артем») з новими меблями. Починати шлях до успішної кар՛єри найкраще в комфортних умовах!


Завдяки якісному п’ятиразовому харчуванню у молодих підприємців завжди будуть сили на цікаву та насичену програму табору. Басейн, активний спорт (про всі можливості для спортивного відпочинку в ірпінському таборі ви зможете прочитати тут), дискотеки, спілкування з однолітками, екскурсії в лісових околицях Ірпеня із вражаючою природою в супроводі вожатих табору, – це відпочинок і оздоровлення 2-в-1. Поєднуйте приємне з корисним на BusinessProfiCamp’17!

Вартість бізнес-табору в Ірпені

Ви можете вибрати найзручніший для себе формат проходження табору протягом 12 днів.

Повна вартість: 2300 грн. (школа бізнес-лідерства) + 4180 грн. (проживання в оздоровчому комплексі протягом 12 днів і 11 ночей зі зручностями, харчуванням і комплексом розваг) – 6 480 грн. (основні витрати включено).

«Денний» варіант участі в літньому бізнес-таборі (для школярів з Ірпеня): 1 899 грн. (школа бізнес-лідерства) + 600 грн. (обіди на території табору) – 2 499 грн.

*Знижка 400 грн. надана згідно з договором про партнерство з Департаментом освіти і науки Ірпінської міської ради.

*Активним учасникам Всеукраїнського бізнес-турніру «Стратегія фірми-2017» та/або акції «Приведи друга на табір» надається знижка -10% від вартості школи без урахування проживання/харчування (знижки сумуються).


Інвестуйте у власне майбутнє та відпочивайте з користю на BusinessProfiCamp’17!

 
Бізнес-табір та оздоровлення 2-в-1 – запрошуємо в Ірпінь PDF Друк

Навчання бізнесу та прекрасний відпочинок у зеленому Ірпені, місті парків і здоров’я, що може бути краще? 12-23 червня і з 26 червня до 7 липня 2017 р. літній бізнес-табір Ірпінської міської ради, Агенції регіонального розвитку м. Ірпінь і Компанії інтелектуальних технологій BusinessProfiCamp17 пройде на базі дитячо-оздоровчого комплексу ім. Ю. Гагаріна (ДАХК «Артем»). У затишній лісовій зоні із прекрасним свіжим повітрям освоєння всіх тонкощів підприємництва, економіки й менеджменту буде ще ефективнішим.


Кожному учаснику бізнес-табору для учнів 8-11 класів будуть забезпечені прекрасні умови проживання з товаришами по табору та якісне п’ятиразове харчування. У перервах між цікавими семінарами-тренінгами, зустрічами з відомими особистостями місцевого бізнесу та практикою керування компанією у ViAL+ вони зможуть:

1. Займатися улюбленими видами спорту на тенісних кортах (у т. ч. для настільного тенісу), футбольному полі, баскетбольному й волейбольному майданчиках, у гімнастичному містечку, басейні, пневматичному тирі.

2. Відпочивати в ігротеці, більярдному залі, міні-кінотеатрі на літній естраді.

3. Насолоджуватися приємним спілкуванням з однолітками, прогулянками та екскурсіями по цікавим місцям Ірпеня.

І все це – всього за 540 грн. в день (вартість проживання й участі у Всеукраїнській школі бізнес-лідерства для одного школяра).

Активні учасники Всеукраїнського бізнес-турніру «Стратегія фірми» та/або акції «Приведи друга на табір», до того ж, отримують знижку -10% від вартості школи без урахування проживання/харчування .

Інвестуйте в успішне майбутнє в бізнесі та власне здоров՛я з Компанією інтелектуальних технологій!

Фото - офіційний сайт ДОК ім. Ю. Гагаріна gagarin-lager.com.ua

 


  

Напишіть нам

Контакти

Адреса для листування: Київ-04210, а/с 189

Наша адреса: 04210, Київ, просп. Героїв Сталінграда, будинок 12 Ж

Наші телефони:

 • (063) 5-08-08-66
 • (050) 56-56-112
 • (050) 809-11-86
 • (097) 224-29-21

e-mail: office@kint.com.ua

Запрошуємо

      

Ми і наші учасники