KIHT

Організація та проведення студентських турнірів у ViAL+ PDF Друк

Як виховати у стінах вищого навчального закладу успішного бізнесмена чи управлінця? Надзвичайно важливим є не тільки набуття теоретичних знань із менеджменту чи економіки підприємства, а й формування практичних ділових умінь і навичок та правильна мотивація.

Відчути себе бізнесменом, зрозуміти, як діють ринкові закони, безпосередньо працюючи з ними, надзвичайно важливо для майбутнього керівника фірми чи просто затребуваного спеціаліста. І найкраще, коли це навчання здійснюється в конкурентному середовищі, розвиваючи здорові амбіції студентства, зацікавлюючи й мотивуючи його до продуктивної діяльності.

Дієвим інструментом для цього є проведення студентських бізнес-турнірів у середовищі симуляції ViAL+. Такі турніри організовуються для оперативного виявлення, вироблення та відточення практичних умінь і навичок з управління економічними процесами на підприємстві, налагодження ефективної комунікації між представниками різних академічних груп, факультетів, ВНЗ і навіть країн.

Основні переваги студентських бізнес-турнірів від Компанії Інтелектуальних Технологій

 • Для учасників – можливість у дуже стислі терміни оптимізуватися і в повній мірі проявити свої уміння і навики в результаті прийняття рішень.
 • Для вищого навчального закладу – виявлення найбільш здібних студентів і підтягнення до базового рівня менш успішних, активізація роботи зі студентством, посилення міжфакультетських зв'язків.
 • Для потенційних роботодавців – виявлення перспективних працівників.

Як організовуються та проходять наші бізнес-турніри для студентів

Для ефективного проведення турніру пропонується залучати команди у складі від двох до чотирьох студентів. Можливе також залучення індивідуальних учасників.

Технічні й організаційні умови для проведення студентського турніру в бізнес-симуляції ViAL+ мінімальні:

 1. Комп’ютерний клас із комп’ютерами в кількості від 17 до 25, в залежності від загальної кількості учасників (наявність ОС Windows XP/Vista/7/8, USB1.0/2.0).
 2. Підключеність кожного ПК до локальної мережі й відкритий доступ до спільних мережевих папок.
 3. Окремий стіл для адміністратора.
 4. Проектор та екран для демонстрування допоміжних матеріалів.
 5. Стіл для кави-брейку, 2 електричних чайники, вільний доступ до електричних розеток.

Кожному учаснику команди рекомендовано мати доступ до окремого комп’ютера, щоб паралельно опрацьовувати отримані результати й розробляти пропозиції рішень. Рішення команда буде приймати на одному, визначеному модераторами турніру комп’ютері (робочій станції).

За три дні до початку проведення турніру ВНЗ-партнер надає Компанії Інтелектуальних Технологій списки команд із зазначенням:

 • назви віртуальної компанії кожної команди;
 • прізвища, імені та по батькові кожного учасника з визначенням директора віртуальної компанії (капітана команди) й посад у її штаті кожного з учасників команди на їхній розсуд (наприклад: директор із маркетингу, економіст і т.д.);
 • контактного телефону й адреси електронної пошти для зв’язку з командою.

Переможці та учасники студентського турніру в середовищі бізнес-симуляції ViAl+ нагороджуються відповідними свідоцтвами.

Будемо раді спільно провести цікавий турнір для ваших студентів!

Чому вигідно бути спонсором студентського бізнес-турніру у Vial+ – читайте тут.

Детальний опис нашої бізнес-симуляції.

 

  

Напишіть нам

Контакти

Адреса для листування: Київ-04210, а/с 189

Наша адреса: 04210, Київ, просп. Героїв Сталінграда, будинок 12 Ж

Наші телефони:

 • (063) 5-08-08-66
 • (050) 56-56-112
 • (050) 809-11-86
 • (097) 224-29-21

e-mail: office@kint.com.ua

Запрошуємо

      

Ми і наші учасники


Залишити відгук

Ваш відгук

Замовити симуляцію ViAL+

Почати співпрацю