KIHT

Тренінг-практика з управління компанією ViAL+ PDF Друк

Тренінг-практика – одна з найбільш поширених та результативних форм активного навчання. Поступово стають популярними не лише психологічні тренінги, а й ті, тематика яких присвячена підприємництву. Їхня висока ефективність забезпечується можливістю сформувати нові та вдосконалити існуючі ділові уміння й навики учасників за досить короткий час.

Але найбільш цінним є те, що якісний тренінг допомагає майбутньому фахівцю подолати будь-які страхи й сумніви, пов’язані з обраною професією. На тренінговому занятті він може побачити й оцінити власний потенціал, розвинути свої позитивні якості та максимально попрацювати над слабкими сторонами, усвідомити цінність набутих протягом навчання у ВНЗ знань з економіки, менеджменту, маркетингу та низки інших дисциплін, застосувавши їх на практиці.

Компанія Інтелектуальних Технологій пропонує вашому навчальному закладу проведення тренінгів-практик з управління економічними процесами в компанії на основі бізнес-симуляції ViAL+ для студентів ІІІ-V курсів спеціальностей:

 

 • «Економіка підприємства»,
 • «Маркетинг»,
 • «Фінанси і кредит»,
 • «Облік і аудит»,
 • «Менеджмент» та ін.

 

Проведення тренінгів у ViAL+ надасть вашому навчальному закладу низку переваг, серед яких:

 

 1. Підвищення конкурентноспроможності випускників і, відповідно, престижу ВНЗ серед абітурієнтів та роботодавців.
 2. Можливість розробки адаптованих до вимог сучасного ринку праці навчальних програм з економічних та управлінських дисциплін.
 3. Промоушен ВНЗ.

 

Організація та регламент тренінгів Компанії Інтелектуальних Технологій

Інтерактивний тренінг-практика з управління компанією ViAL+ включає в себе вступний семінар, 7 очних і 16 заочних занять, підсумкове заняття з видачею Свідоцтва про участь у тренінгу-практиці з управління компанією; передбачає 25 раундів участі в бізнес-симуляції. Один раунд відтворює квартал діяльності фірми, що дозволяє пройти всі етапи становлення підприємства від його зародження до зрілості й подальшого переформатування в нових умовах діяльності.


Етапи проведення інтерактивного тренінгу-практики з управління компанією ViAL+

 

 1. Формування списків учасників. Відповідальними особами формуються списки учасників за академічними групами, відповідно до раніше узгодженої форми.
 2. Реєстрація учасників у бізнес-симуляції ViAL+. Спеціалісти Компанії Інтелектуальних Технологій (КІНТ) реєструють учасників у системі бізнес-симуляції ViAL+. Кожному учаснику на електронну пошту надходять інформаційний лист про реєстрацію і перша ввідна інструкція для загального ознайомлення з бізнес-симуляцію ViAL+.
 3. Ознайомлення з бізнес-симуляцією ViAL+. Протягом перших трьох днів тренінгу-практики ViAL+, згідно з раніше розробленим графіком, проводяться три очних заняття, на яких відбувається ознайомлення з симуляцією, необхідною узагальнюючою інформацією з управління компанією і проходження навчального режиму в симуляції.
 4. Безпосередньо проходження тренінгу-практики. В подальшому проходження тренінгу-практики ViAL+ організовується в очно-заочному форматі: чотири дні учасник сам приймає рішення, потім відбувається очна зустріч з обговоренням результатів. Такий цикл повторюється 4 рази (чотири робочих тижні). Таким чином, пропонується 7 очних і 16 заочних занять.
 5.  Освоєння умінь і набуття навиків з управління компанією. Під час прийняття рішень студенти поступово опановують сутність кожного функціонального підрозділу ― виробництва, маркетингу і збуту, управління персоналом, фінансів, бухгалтерії, аналітики ― формуючи та реалізуючи тактичні і стратегічні плани з управління кожним підрозділом і компанією в цілому.
 6. Підсумкове заняття. Наприкінці проходження тренінгу-практики ViAL+ проводиться заключне заняття, на якому підбиваються підсумки, проводиться аналіз рішеннь учасників та надаються рекомендації щодо можливих подальших дій в реальному бізнес-середовищі.
 7. За бажанням учасника: сертифікація за додаткову оплату. Після проходження тренінгу-практики ViAL+ є можливість пройти додаткову сертифікацію на рівень володіння практичними уміннями і навиками з управління економічними процесами у відповідності до затверджених  у Галузевих стандартах вищої освіти компетентностей фахівців зі спеціальності «Економіка підприємства» за додаткову оплату.

 

Тренінги Компанії Інтелектуальних Технологій проводяться одним або двома тренерами, викладачами вищих навчальних закладів. Після завершення циклу тренінгових занять учасник отримує Свідоцтво про проходження тренінгу-практики з управління компанією. Також учасник може отримати Сертифікат на рівень управлінських й економічних компетентностей (за бажанням і на додаткових умовах).

Наші тренінги допоможуть студентам використовувати набуті у стінах ВНЗ знання в реальному бізнес-середовищі!

 

  

Напишіть нам

Контакти

Адреса для листування: Київ-04210, а/с 189

Наша адреса: 04210, Київ, просп. Героїв Сталінграда, будинок 12 Ж

Наші телефони:

 • (063) 5-08-08-66
 • (050) 56-56-112
 • (050) 809-11-86
 • (097) 224-29-21

e-mail: office@kint.com.ua

Запрошуємо

      

Ми і наші учасники


Залишити відгук

Ваш відгук

Замовити симуляцію ViAL+

Почати співпрацю