Практика на підприємстві – невід’ємна частина професійної підготовки майбутнього економіста чи управлінця, однак досить часто вона проходить фіктивно й формально, «для галочки». Не кожен керівник компанії може довірити студенту-практиканту виконання своїх обов’язків хоча б на дуже короткий час. Через це знання багатьох випускників ВНЗ, навіть тих, що закінчують їх із відзнакою, лишаються теоретичними.

Вони володіють великою кількістю інформації про закони ринку та основи прикладного менеджменту, але не завжди вміють ефективно використати їх на практиці й досягти належного результату в бізнесі. 

Компанія Інтелектуальних Технологій (КІНТ) пропонує вашому навчальному закладу більш ефективну організацію виробничої практики. Практика для студентів у середовищі симуляції «ViAL+» повністю імітує управління бізнес-компанією реального сектору української економіки. Вона має необхідний стартовий капітал, функціонує за існуючими ринковими законами.

Як проходить виробнича практика в Компанії Інтелектуальних Технологій

Для проходження інтерактивної практики студенти ВНЗ – партнера Компанії Інтелектуальних Технологій – реєструються в бізнес-симуляції ViAL+. Кожен практикант стає керівником тренінгової фірми, наділяється правом індивідуального доступу до самостійного управління всіма головними функціями підприємства. Він організовує і контролює роботу кількох структурних підрозділів – виробництва, маркетингу і збуту, управління персоналом, фінансів, бухгалтерії, аналітики. Така виробнича практика дає змогу сформувати професіональне комплексне бачення того, як функціонує підприємство виробничої сфери.


Ще один важливий момент практики у бізнес-симуляції – наявність живого конкурентного середовища. У ході такої практики майбутні підприємці вчаться веденню комунікації та набувають уміння «виживати» в умовах жорсткої промислової конкуренції.

Реєстрація студента для проходження практики в КІНТ є офіційною, оформлюється за всіма чинними вимогами від імені Компанії Інтелектуальних Технологій. За результатами проходження практики студенти готують відповідні звіти, після чого КІНТ видає їм довідки про проходження практики із вказівкою отриманих результатів та описом ситуації, в якій функціонувала компанія учасника.

Чим студентська практика у КІНТ вигідна для ВНЗ

Проходження практики студентами в інтерактивному форматі бізнес-симуляції ViAL+ дає можливість:

  • здійснювати контроль за динамікою і результатами проходження практики кожним студентом з боку керівника практики;
  • впливати на хід проходження практики студентом, визначаючи регламент і завдання; моделювати цікаві навчальні ситуації; 
  • формувати комплексні практичні уміння і навики з управління компанією;
  • діагностувати рівень розвитку професійних компетентностей практикантів до і після проходження ними виробничої практики з видачею відповідного Сертифікату про рівень управлінських й економічних компетентностей.

Детальніше про сертифікацію рівня управлінських та економічних компетентностей майбутніх фахівців читайте в розділі "Сертифікація".

Якщо Ви вирішили перейти далі на цю сторінку, то можна впевнено стверджувати, що цей Інтерактивний тренінг саме для Вас! Тому що пройти його може тільки самий наполегливий, той хто шукає нових знань і хоче досягти у житті великого успіху.

Саме для таких як Ви ми розробили і запровадили Інтерактивний тренінг на основі бізнес-симуляції ViAL+. Адже ми розуміли, що однією з найболючіших проблем сучасної економічної освіти є обмеженість вищих навчальних закладів в організації проходження студентами повноцінної практики на підприємствах. Як наслідок, випускник ВНЗ, навіть маючи якісні та глибокі знання, обмежений у можливості працевлаштування чи у кар'єрному рості.

Це пов'язано з тим, що відсутність у молодих спеціалістів практичних навиків та компетенцій призводить до невміння ефективно застосовувати отримані знання у професійній діяльності. Крім того, роботодавці вимагають від кандидатів на посаду наявність практичного досвіду, який отримати у 20-21 роки дуже складно. Адже дуже необхідний досвід роботи і системне розуміння бізнесу.

Участь в Інтерактивному тренінгу на базі Бізнес-симуляції ViAL+ дозволяє вирішити ці проблеми, причому в максимально комфортних умовах і в будь який час.

КІНТ впевнений, що при Вашій наполегливості, проходження 25 сесій у ViAL+ дозволить отримати базові компетенції та практичні навики управління економічними процесами на підприємстві будь-якої галузевої спрямованості.

Запрошуємо до участі в тренінгу (зареєструватися). 

 

Для початку роботи з файлом необхідно зробити такі прості кроки:

0. Встановити бізнес-симуляцію ViAL+. Якщо вже встановлено, то пропускаєте крок.

1. Скопіювати отриманий на пошту файл *.enc на Ваш комп'ютер у зручне для Вас місце (наприклад, робочий стіл)

2. Відкрити програму Бізнес-симуляції ViAL+ (На робочому столі має бути ярлик. Якщо ні, то в меню Пуск, або в папці C:/ViAL/ Vial.exe).

3. Після відкриття програми першим вікном з'явиться спеціальна форма для вибору файлу. Вам необхідно обрати у формі раніше збережений з пошти файл. Після чого виділити знайдений файл і натиснути кнопку підтвердження, яка є на даній формі.

4. Чекати відкриття програми Бізнес-симуляції ViAL+.

5. Далі приймаєте свої рішення по управлінню віртуальної компанії в середовищі симуляції. 

Детально, як приймати рішення, можете в розділі Інструкції на сайті компанії КІНТ: http://kint.com.ua/ua/vial/instruction.

6. Збережіть рішення, натиснувши в пункті меню Файл-->Зберегти та надіслати рішення або кнопка F9.

7. Відправку рішення здійснюйте в ручному режимі, тобто виберіть "Ні,я відправлю пізніше", збережіть файл на робочому комп'ютері.

8. До 23:00 сьогоднішнього дня надішліть зі своєї пошти рішення на скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Також для початку роботи в бізнес-симуляції ViAL+ спеціалісти Компанії Інтелектуальних Технологій "КІНТ" за підтримки KPMG і Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана для Вас підготували допоміжні матеріали:

Повна інструкція користування бізнес-симуляцією ViAL+ 

 

Інструкція по запуску симуляції:

 

 Відеоінструкція проходження першого періоду Навчального режму у Персональному помічнику (на YouTube)

 Відеоінструкція проходження другого періоду Навчального режму у Персональному помічнику (на YouTube)

 Відеоінструкція проходження третього періоду Навчального режму у Персональному помічнику (на YouTube)

Інструкції по роботі з симуяцією:

Відео-інструкція по роботі з симуляцією ViAL+ (скачати)

Відео-інструкція по роботі з симуляцією ViAL+ (на YouTube)  

Коротка інтерактивна інструкція-презентація для роботи з симуляцією ViAL+

 

 Користуйтеся!

У разі виникнення питань Ви можете звернутися за допомогою до нас за контактами:

Телефонами: 050-56-16-112, 063-5-08-08-66

Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..ua 

або напишіть 

Для чого це мені потрібно?

Можемо відповісти на це питання так: для того, щоб розбити стіну і перейти межу від «голої» теорії, здобутої під час навчання, до первинних практичних навиків спеціаліста-економіста, функціонального менеджера, керівника компанії, підприємця, маркетолога, фінансиста. Ми допоможемо Вам поступово досягати кар’єрного і професійного зростання, легше знайти роботу, почати власну справу. Це Ваш перший крок до реалізації у професійній сфері!

Як досягається такий результат?

Результат тренінгу досягається шляхом узагальнення набутих раніше теоретичних знань під час прийняття практичних рішень у бізнес-симуляції ViAL+ протягом 25 сесій в онлайн-режимі. Якщо Ви хочете дізнатися більше, рекомендуємо скористатися запропонованими  на сайті методичними матеріалами.

Що таке бізнес-симуляція ViAL+?

Бізнес-симуляція ViAL+ ― це масштабна симуляційна система, яка відтворює функціонування виробничого підприємства на ринку молочної компанії. У бізнес-симуляції ViAL+ створене середовище проходження тренінгу, в якому Ви прийматимете рішення з управління компанією. Детальніше тут.

Як проходить тренінг?

Ви отримуєте у своє розпорядження виробничу компанію і стартовий капітал для початку її діяльності. З цього моменту стаєте керівником компанії (хай поки що й  віртуальної), наділяєтеся правом індивідуального доступу до самостійного управління головними функціями підприємства, серед яких:

–       вивчення ринків збуту й вироблення стратегії і тактики реалізації продукції (маркетинг);

–       формування й управління основними фондами;

–       набір й управління персоналом;

–       освоєння нових видів продукції;

–       управління споживчою якістю продукції;

–       організація збуту продукції;

–       управління фінансами компанії шляхом підвищення ефективності виробництва, доступу до кредитних і депозитних інструментів;

–       організація ведення бухгалтерського обліку та формування балансу компанії.

Протягом 25 сесій Ви приймаєте рішення з управління компанією й аналізуєте отримані результати, що дозволить Вам досягнути поставлених цілей діяльності Вашої фірми. Після закінчення тренінгу Ви отримуєте Свідоцтво про проходження тренінгу із вкладишем про досягнуті Вами результати та Сертифікат учасника симуляції (за бажанням).

Якими є режими участі в інтерактивному тренінгу?

Є три основних режими участі в інтерактивному тренінгу: навчальний, основний (режим Pro), режим Lite.

Навчальний режим участі в інтерактивному тренінгу дає змогу протягом 3-х сесій пройти завдання разом з персональним помічником, який допоможе зорієнтуватися в середовищі бізнес-симуляції ViAL+ і навчитися формувати перші управлінські рішення на основі раніше здобутих Вами теоретичних знань.

Основний режим участі в інтерактивному тренінгу (режим участі бізнес-симуляції ViAL+ Pro) передбачає повнофункціональне використання бізнес-симуляції ViAL+.

Режим  Lite участі в інтерактивному тренінгу являє собою обмежене використання бізнес-симуляції ViAL+ на безоплатній основі для ознайомлення з її основними функціональними можливостями.

Cкільки часу потрібно на проходження тренінгу, як часто слід приймати рішення?

Ви можете вибрати один із трьох варіантів частоти прийняття рішень:

1)    кожного дня;

2)    у понеділок, середу, пʼятницю;

3)    раз на тиждень.

Відповідно до вибраного варіанту частоти прийняття рішень інтерактивний тренінг (25 сесій) триватиме:

1)    25 днів;

2)    8 тижнів;

3)    25 тижнів (півроку).

Скільки часу займає проходження однієї сесії?

На прийняття рішення на перших етапах необхідно відводити 1-2 години, щоб зорієнтуватися в середовищі симуляції, продумати і зробити стратегічні і тактичні кроки. Пізніше проходження однієї сесії тренінгу займатиме менше часу. Але Ви самостійно вирішуєте й розподіляєте час протягом періоду тривалості однієї сесії.

Чи пройшов апробацію Інтерактивний тренінг і бізнес-симуляція ViAL+?

Інтерактивний тренінг пройшов апробацію. У ній взяло участь понад 80 людей по всій Україні ― студенти й викладачі провідних ВНЗ, службовці, працівники молочної галузі. Практично всі учасники були задоволеними й висловили бажання продовжити. Усі рекомендації учасників були враховані. Це зробило інтерактивний тренінг і бізнес-симуляцію ViAL+ набагато приємнішими і зрозумілішими в подальшому користуванні. Але суттєве вдосконалення планується і в майбутньому. Запрошуємо і Вас долучитися, щоб бізнес-симуляція ViAL+ ставала ще кращою і більш охоплюючою.

Чому в бізнес-симуляції ViAL+ вибраний молочний ринок? Чи можливий вибір іншої сфери діяльності?

Молочна галузь вибрана не випадково. Вона є однією із найбільш легкодоступних для розуміння технологічних процесів й формування асортименту продукції ринком. Адже більшість із нас стикалися з молочними продуктами і мають приблизне уявлення про основні технологічні процеси.

Різноманітність економічних процесів, характерна для підприємств даної галузі, дозволяє Вам отримати максимально широкий спектр практичних навиків керування цими процесами в бізнес-симуляції ViAL+.

Розробники бізнес-симуляції ViAL+ сподіваються, що таке масштабне комплексне моделювання функцій підприємства молочної галузі дасть можливість її користувачам на підставі отриманих практичних навичок успішно реалізувати свої власні бізнес-проекти, у тому числі й у такий життєво необхідній для людини й перспективної для України галузі, як молочна промисловість.

А ви вже зареєструвалися для проходження інтерактивного тренінгу? (Зареєструватися)

Якщо ні, то зробіть це сьогодні, зробіть перший крок до своєї мрії та реалізації в бізнесі!

V Всеукраїнський бізнес-турнір "Стратегія фірми-2018"

Вітаємо наших фіналістів:

Скачати

Реєстрація на турнір для коледжів КНЕУ ім.В.Гетьмана "КНЕУ Бізнес START

для участі у турнірі 

 Останній термін: 23:00 20 квітня

Контакт: +380973650084

(Тетяна Віталіївна)

 

Ключі для демо-версіїі

Для того, щоб апробувати ViAL+ завантажте і відкрийте дані файли-ключі:

Ключ для першого періоду

Ключ для другого періоду

На початку турніру прийдуть подібні ключі для вашої компанії.

Апробація ViAL+ у Flash-форматі

Ігровий формат апробацї симуляції:

ЗАПУСТИТИ

Flash-відео:

У pdf-форматі: