KIHT

Бізнес-турнір Drump Up Business
Барабанний бій перемоги (про фінал турніру Drump Up, Business!) PDF Друк

Бізнес у чомусь схожий на поле бою - треба досягати своєї мети, не здаючись до останнього, і наближатися до перемоги так же впевнено, як справжній боєць. Не випадково емблемою одного з наших молодіжних бізнес-турнірів став барабан - інструмент, під бій якого ідуть у військовий похід. І ця стаття - про те, чим завершилась битва, що тривала з 20.10 по 29.11 2014 року та називалась DRUMP UP, BUSSINESS!

В атаку на початку вступили 40 команд - талановитих гравців і сильних конкурентів - але до фіналу вистояли тільки 15. І саме вони зійшлися в останньому, вирішальному поєдинку, який відбувся 29.11 2014 року в офісі гіганта світового ринку техніки Samsung Electronix. 

Це було дійсно захопливе видовище. Майбутні бійці ділового фронту приємно дивували продуманою стратегією і влучною тактикою, так що до останнього лишалося загадкою, хто ж виграє. Серця журі, до складу якого увійшли представники компаній Promotion та Samsung й викладач школи онлайн-маркетингу DACourseUA, щиро вболівали за кожного фіналіста, але невблаганний рейтинг симуляції ViAL+ чітко відображав бали…   

І ось, прорвавшись через конкурентну блокаду й переможно тримаючи прапор своєї фірми, найсильніший боєць піднімається на стіну лідерства! Якої ж фірми? Funny Milk Farm, створеної Артемом Дев’яткіним - до речі, зіркою турніру «Стратегія фірми - 2014»  - та його братом Ратібором.

Почесне ІІ місце виборола в нелегкій запеклій сутичці компанія VAT Group (відважний і водночас чарівний жіночий бізнес-батальйон у складі Олени Каленської, Тетяни Мараєвої й Вікторії Кривонос).


І, нарешті, трофей ІІ місця завоювали блискучі, як мечі та списи, спільні рішення Богдана Білана, Олексія Балинського, Валерія Лося й Анатолія Пасічника - вони ж Wade Mecuum 2.

Окрім сертифікатів, адреналіну й заслужених оплесків переможці отримали ще декілька значних інвестицій у свою успішну кар’єру: знижки 20% на курс онлайн-маркетингу від DA Course UA й 50% - на участь у Всеукраїнському молодіжному форумі «iLead 2014». До того ж, власники найуспішніших віртуальних компаній отримають рекомендації для своїх СV від досвідчених фахівців від досвідчених HR-менеджерів компанії Samsung та молодіжної організації JCI Youth (одного з організаторів турніру).

Drump, drump, drump - на честь найкращих!!! 

 
Можливості фіналістам проекту Drum Up Business? PDF Друк
I. Проведення фіналу в офісі нашого партнера, світового гіганта у сфері споживчої електроніки - компанії Samsung.
II. Розсилка резюме* від імені HR-менеджера компанії Samsung ряду вітчизняних та іноземних компаній.
* - для цього Ви маєте до 22 листопада надіслати своє резюме (CV) англійською мовою на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
III. Розвиток комунікаційних і презентаційних навичок.
На очну частину фіналу 29 листопада Ви маєте підготувати
презентацію по своїй віртуальній компанії англійською мовою. У Вас буде лише 3 хвилини для презентації своєї стратегії і результатів. Виступ необхідно провести англійською мовою.
У презентації потрібно висвітлити наступну інформацію:
- Чого Ваша команда хотіла досягнути?
- Що Ви для цього зробили?
- Який результат Ви отримали?
Виступ оцінюватимуть експерти за 100-бальною шкалою. Дана оцінка буде додана до оцінки рейтингу.
Невдовзі з Вами зв'яжеться Анна, для уточнення окремих моментів.

У разі виникнення будь-яких питань - звертайтесь:
Віктор Ласков +38 096 991 46 14
Дмитро Гаврищишин +38 063 752 85 20
Віталій Паздрій +38 097 224 29 21

 
Drump Up, майбутнє українського бізнесу! PDF Друк
Іти до першості кроками, впевненими й ритмічними, наче бій барабану (drump, drump)… Під таким гаслом  вступили в чергове змагання у симуляції ViAL+ понад 200 молодих, амбіційних і перспективних учасників із різних міст України. Двадцятого листопада 2014 року Компанія Інтелектуальних Технологій спільно з JCI YOUTH зібрала їх у Всеукраїнському молодіжному турнірі «Drump Up, Business!». І він обіцяє бути незабутнім!
60 команд, кожна із яких чимось виділяється, - яка ж буде першою? Покажуть тільки час і ділові таланти учасників!
 
Почато реєстрацію на Перший Всеукраїнський бізнес-турнір Drump Up Business від JCIYouth і КІНТ PDF Друк

Реєстрацію на перший Всеукраїнський бізнес-турнір Drump Up Business ВІДКРИТО!!

Якщо Ти молодий, повний енергії, знаєш або і не знаєш куди іти, але Тобі цікавий бізнес, бізнес-процеси, то відкрий нову сторінку життя вже сьогодні!

Якщо хочете змінити себе, побачити, що таке бізнес на рівнях техніки і комунікації, то запрошуємо до Drump Up Business.

Ви зможете отримати неоціненний досвід управління власною компанією, познайомитися віртуально і в "живу" зі своїми конкурентами у симуляції, які можуть стати ефектвними партнерами для реалізації найамбітніших проектів життя, знайти себе і своє місце у житті.

Ви не ризикуєте сьогодні, щоб отримати реальні результати завтра. Не бійтеся вкладати у себе. У цьому житті виграють ті, хто йдуть. А ми, JCI, KINT, Drump Up Business і симуляція ViAL+ відкриємо нову сторінку Твого життя!"

Більш детально...


 
Бізнес-турнір Drum up Business від JCI Youth і КІНТ PDF Друк

Бізнес-турнір "Drum up Business"

дає своїм учасникам можливість проявити та використати власні управлінські здібності, підприємницький хист та стратегічне мислення.

Реєстрація вже відкрита!!!

Отримавши під своє керівництво віртуальну компанію у найбільш реалістичному бізнес-симуляторі в Україні ViAL +. Ви матимете змогу відчути на собі усі тонкощі управління справжнім підприємством:
• Вивчення структури продажів, доходів та видатків.
• Планування виробництва продукції. 
• Встановлення цін та каналів продажу.
• Проведення рекламних заходів.
• Прийняття рішення щодо залучення кредитних коштів. 
• Розробка нових технологій та багато іншого.

Кожне рішення матиме вплив на подальший розвиток Вашої компанії у боротьбі за першість серед понад 30 команд!

Проект спрямований на формування таких професійних умінь, як аналіз вхідної і вихідної інформації, прийняття рішень із подальшою відповідальністю за їх реалізацію та наслідки, послідовне втілення в життя тактичних та стратегічних планів тощо.
• 1 тур Online – 20 жовтня – 7 листопада:
40 команд конкурують на 2 ринках
20 кращих команд переходять у 2 тур.

• 2 тур Online –10 – 27 листопада:
20 команд потрапляють на спільний ринок-конкуренція загострюється.

• 3 тур Offline – 29 листопада
Визначення 3 переможців. Презентації команд, нагородження.

РЕЄСТРУЙСЯ ВЖЕ ЗАРАЗ!!!

ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ:

В офіційній спільноті проекту ВКонтакті 

JCIYouth


 


  

Напишіть нам

Контакти

Адреса для листування: Київ-04210, а/с 189

Наша адреса: 04210, Київ, просп. Героїв Сталінграда, будинок 12 Ж

Наші телефони:

  • (063) 5-08-08-66
  • (050) 56-56-112
  • (050) 809-11-86
  • (097) 224-29-21

e-mail: office@kint.com.ua

Запрошуємо

      

Ми і наші учасники