KIHT

Харківський національний економічний університет
ІІІ Міжфакультетський турнір зі стратегічного менеджменту в ХНЕУ PDF Друк

Напружена атмосфера боротьби за першість, розрив буквально в декілька балів у рейтингу симулятора підприємства, цікаві нестандартні рішення й ризики… Саме так проходив ІІІ Міжфакультетський турнір зі стратегічного менеджменту в Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця.

Майбутні економісти спробували свої сили в управлінні віртуальними компаніями, змодельованими потужною вітчизняною симуляцією ViAL+. Вони досить уміло застосовували економічну теорію на практиці, за що варто сказати «спасибі» їх мудрим наставникам із ХНЕУ.

Фото hneu.edu.ua

Радує, що майбутні стратегічні менеджери не бояться експериментів, у тому числі фінансових. Кредитні інструменти дозволяли реалізовувати сміливі задуми зі збільшення виробничих потужностей, а нестандартні бренди підкорювали ринок. Немала увага була приділена стратегічній конкуренції та ефективній комунікації. Заключалися ділові контракти щодо купівлі-продажу торгових площ та сировини, що дозволяли учасникам економити та заробляти.

Можемо з упевненістю стверджувати: переможених у турнірі не було, адже кожен зміг проявити себе та розвинути ті бізнес-компетентності, які неодмінно знадобляться йому в майбутньому діловому житті. А ось щодо переможців, то І місце посіла команда InterMILK − четвертокурсники факультету міжнародних економічних відносин Марина Морозова, Вадим Столяренко, Анастасія Тимченко і Оксана Старченко. На ІІ-му опинилися завзяті дівчата Virgin Dairy з фінансового факультету – Євгенія Ткачова, Ксенія Ільченко та Єлизавета Музика. ІІІ місце завоювала команда Felicità з факультету консалтингу та міжнародного бізнесу у складі Юлії Полиняк, Маргарити Собакар та Юлії Бараболі.

Бажаємо удачі всім переможцям, щиро дякуємо викладачам і співробытникам ХНЕУ та особисто ректору В.С. Пономаренку за прекрасну організацію турніру. Виховуємо нову бізнес-еліту України разом!

 
Cтратегічний менеджмент у ViAL+ ‒ анонс студентського турніру у ХНЕУ PDF Друк

Як найбільш ефективно вчитися управлінню компанією, прийняттю стратегічних рішень, досягненню високих бізнес-результатів? Безумовно, на практиці, а ще краще ‒ в цікавій і захоплюючій атмосфері конкурентного змагання.

І нехай сьогоднішні студенти Харківського національного економічного університету ім. С. Кузнеця не можуть поки що очолити реальні великі компанії та включитися у змагання бізнес-акул на мільйони гривень. Але що таке бути успішним конкурентом і лідером, дізнаються точно.

А допоможе їм у цьому українська оригінальна розробка, яка по багатьох параметрах краща за подібні закордонні розробки ‒ потужна й реалістична модель підприємства made in Ukraine ViAL+.

Харківське студентство вже показало досить пристойні результати під час інтерактивної виробничої практики у цій програмі. А тепер на старті ІІІ Міжфакультетський турнір зі стратегічного менеджменту, в якому зустрінуться 17 команд із різних спеціальностей ХНЕУ. Цей захід, організований Харківським національним економічним університетом ім. С. Кузнеця і Компанією Інтелектуальних Технологій, пройде з 19 по 22 квітня 2016 р.

Бажаємо успіху всім учасникам, віримо в їхні сили й ділові таланти!

 
Студентська практика у ХНЕУ-2016: враження і перспективи PDF Друк

Наприкінці лютого успішно завершилася виробнича практика у ViAL+ для студентів Харківського національного економічного університету ім. С. Кузнеця. Через управління віртуальною компанією в симуляторі майбутні фахівці економічних спеціальностей освоювали ринок на практиці. Вони вчилися ставити виробничі завдання й реалізовувати їх, покращувати показники діяльності підприємства й досягати лідерства в сегменті.


Окрім дистанційного практичного навчання, етапом виробничої онлайн-практики була презентація компаній практикантів. Молоді спеціалісти представили увазі керівників практики свої здобутки в топ-менеджменті й економічній організації виробництва.


До  практикування в безпосередньому керівництві підприємством долучилися всі факультети ХНЕУ. Лідери комплексного рейтингу з різних спеціальностей показали відмінні результати. За підсумками інтерактивної практики були вручені сертифікати Компанії Інтелектуальних Технологій. Їх отримали не тільки студенти-учасники, а й викладачі ВНЗ, які досягли значних успіхів у тренерській діяльності.


Показники, продемонстровані практикантами, довели, що технологія симулятивної практики є ефективним втіленням набутих теоретичних знань у безпосередню діяльність. А отже, вона дійсно розвиває ділові компетентності студентства.


Тому плідна співпраця творців ViAL+ і ХНЕУ продовжиться студентським турніром, що орієнтовно пройде у квітні-травні 2016 р. Бажаємо удачі всім молодим бізнес-талантам!

 
У ХНЕУ розпочалася інтерактивна практика студентів у середовищі ViAL+ PDF Друк

3 лютого у студентів Харківського національного економічного університету імені С. Кузнеця розпочалася інтерактивна виробнича практика в середовищі ViAL+. Цього року вона триватиме до 19 лютого та продовжиться традиційним студентським турніром на Кубок ректора, проведення якого планується у травні.

Практична діяльність у бізнес-симуляторі дозволяє сформувати прикладні бізнес-компетентності економістів і управлінців, ефективно доповнюючи їх теоретичну підготовку. Молодий спеціаліст на прикладі віртуальної компанії вчиться розпізнавати й використовувати дію економічних законів у конкретній виробничій ситуації, приймати вдалі рішення та досягати запланованих результатів.


До інноваційної практики в симуляції ViAL+ долучилися 166 студентів з усіх факультетів ХНЕУ. Серед них – майбутні економісти підприємства, маркетологи і менеджери. Найчисленніші з тих, хто пройде інтерактивну практику у ViAL+, ‒ студентство факультету міжнародних економічних відносин.

Дуже дякуємо за допомогу в організації інтерактивної онлайн-практики ректору Харківського НЕУ В.С. Пономаренку, керівнику методичного відділу І.В. Малець та керівнику виробничої практики cтудентів М.О. Тарасенко.

Хочете дізнатися, чим харківським студентам подобається ViAL+? Читайте їх відгуки про участь у симуляції!

 
Харківські студенти про турнір у ViAL+ PDF Друк

Після проведення Бізнес-турніру на кубок ректора ХНЕУ ми звернулися до його учасників із питанням: "Що вам найбільше сподобалося та здалося найцікавішим?". І ось що вони нам відповіли (цитуємо дослівно).

"Конкурентная борьба между командами, работа в программе, почувствовать тенденцию развития компании" (Катерина Сорокотяженко).

"Было интересно попробовать себя в новом роде занятий, заинтересовал данный вид проведения бизнес игры" (Катерина Кандиба).

"Участие в подобных турнирах - это неоценимый практический опыт, которым, к сожалению, вузы не всегда могут обеспечить студентов. Такие турниры могли бы заменить производственную практику в университетах" (Альона Зайцева).

"Я получил опыт менеджмента предприятием, и развития его от малого предприятия до огромной корпорации. Так же мне понравились организаторы турнира, очень веселые и позитивные люди" (Ельвін Омаров).

"Никогда раньше в подобных турнирах не участвовала. Понравилась сама идея симуляции" (Крістіна Ковалевська).

"Возможность приобрести практический опыт построения компании "с нуля"  (Тетяна Ріпка).

"Практически все: и азарт, который вызывает бизнес-симуляция, и возможность почувствовать себя предпринимателем, и шанс использовать полученные в университете знания на практике" (Анастасія Тимченко).

"Освоение новой программной системы. Интересно почувствовать себя предпринимателем" (Анастасія Журавльова).

"1. Возможность получить реальную картину о бизнес процессах. 2. Тренинг предоставления  инвестиционного проекта. 3 Присутствие добросовестной и недобросовестной конкуренции" (Ліля Грабенко).

"Насправді, спочатку ідея прийняти участь в цьому турнірі мені здалася не зовсім цікавою і не заінтригувала мене... проте в ході проведення турніру я зрозумів, що моя думка була помилковою! Тепер про те, що мені сподобалос..Найголовніше те, що в даній  бізнес-симуляції немає, так би мовити, "готових схем розвитку подій", тобто абсолютно неможливо з точністю передбачити, як саме проходитиме гра. По-друге, що також не менш важливо, те, що в симуляції всі умови наближені до реальних умов. Це дає всім учасникам РЕАЛЬНИЙ досвід ведення (можливо, в майбутньому) свого власного бізнесу!! Загалом, дуже цікава гра. Наостанок можна ще додати те, що можуть траплятися справді цікаві і стратегічно продумані конкуренти, які роблять гру ще цікавішою" (Ілля Лук'яненко).

"Интересная идея, конкуренция, скорость и темп проведения, необходимость быстрой адаптации к изменившимся условиям. Всё это является неплохой тренировкой" (Катерина Цубера).

"Полезный турнир, который помогает сформировать представление о развитии и организации предпринимательской деятельности" (Микола Добреля).

"Игра настолько затягивает, что первые дни не хотелось уходить. Думала о стратегиях все свободное время. Процесс игры был очень реалистичен, настоящая конкуренция, бессонные ночи перед представлением команды и во время написания бизнес плана. Отдельное спасибо за первую возможность общения с инвесторами!" (Олена Андрус).

 "Да. Это уникальная возможность попробовать себя в роли предпринимателя не теряя при этом ничего, но приобретая бесценный опыт" (Евгенія Ткачова).

"Возможность попробовать свои силы в ведении бизнеса и принятии управленческих решений" (Світлана Бурлака).

"Во-первых, понравилась сама форма проведения турнира в виде бизнес-симуляции, что значительно интереснее типичных соревнований между командами, состоящих из простых докладов и оппонирования :). Во-вторых, сама программа Vial даёт широкие возможности в плане максимального приближения   действий команд к реальной жизни, когда можно разрабатывать широкую номенклатуру продукции, взаимодействовать с партнёрами и конкурентами и т.д. В-третьих, интересно не только "поиграться" в программе, но и получить опыт в защите инвестиционного плана и других творческих заданий от организаторов :)" (Ольга Руденок).

"Заинтересовал процесс создания и управления предприятием на различных стадиях его существования" (Тетяна Герасимук).

"Программный продукт, возможность попробовать себя в роли предпринимателя, защита инвестиционных проектов, стимулирование инвестициями" (Лілія Єрмоленко).


"В турнире мне понравилось все, от начала и до конца. Само время, которое дается для принятия решения, позволяет улучшить быстроту мышления и принимать рисковые решения. Самым запоминающимся моментом для меня было встреча с инвесторами, где дается 3 минуты времени, чтобы убедить инвесторов вложиться в наш проект, и само деловое пространство учит, как себя ввести и о чем говорить" (Заміра Чариєва).

"Очень понравилась сама идея и ее реализация. Этот проект - действительно то, что приближает нас к реальному производству и реальному бизнесу. Очень кстати, что у нас он проходит вместо практики (мы 4 курс)" (Марина Дунець).

"Общение с другими участниками, возможность получить практические навыки управления предприятием" (Ірина Попова).

"Практические навыки в управлении предприятием, атмосфера конкуренции" (Катерина Більченко).

"Общение с другими игроками, возможность попробовать что-то новое" (Вікторія Баранник).

"Турнир улучшил мою способность стратегического мышления" (Олексій Сакун).

"Понравилась сама атмосфера турнира. Также заинтересовала возможность проверить свои теоретические знания на практике и почувствовать себе предпринимателем" (Овік Оганян).

"Конкурентная борьба, разработка инвестиционного проекта (впервые), возможность ощутить себя в роли бизнесмена - предпринимателя" (Ксенія Ільченко).

"Атмосфера... Напряженная конкурентная среда, в которой наша команда проявила прекрасную слаженность действий, совместного планирования и принятия решений в быстроменяющейся рыночной среде" (Гліб Близнюк).

"Возможность управлять производством и самостоятельно принимать решения" (Олена Лавриненко).

"Получили знания о примерном процессе открытия и развития фирмы, а также продукции" (Олена Скрипка).

"Эмоции, азарт, сближение с командой, знакомство с практическим управлением предприятия, очень хорошая поддержка со стороны разработчиков, интересная миссия турнира, направленная на расширение наших компетентностей и культивацию нестандартного мышления" (Дмитро Козієв).


"Приближенность к реальным условиям ведения бизнеса" (Віталій Зінченко).


"Дуже сподобався формат турніру, це насправді було цікаво та корисно. Якщо у вищих навчальних закладах економічного напрямку підвищувати якість освіти, то виключно за рахунок подібних заходів. Студентам катастрофічно не вистачає практики, а програми як Vial допомагают не лише дізнатись про функціонування ринку, а підсвідомо засвоїти ази ведення бізнесу у сучасному середовищі" (Катерина Балицька).

Дякуємо за щирість і теплі слова!


 


Сторінка 1 з 2

  

Напишіть нам

Контакти

Адреса для листування: Київ-04210, а/с 189

Наша адреса: 04210, Київ, просп. Героїв Сталінграда, будинок 12 Ж

Наші телефони:

  • (063) 5-08-08-66
  • (050) 56-56-112
  • (050) 809-11-86
  • (097) 224-29-21

e-mail: office@kint.com.ua

Запрошуємо

      

Ми і наші учасники