KIHT

ІННОВАЦІЇ БІЗНЕС-ОСВІТИ ДЛЯ ШКІЛ КРИВОГО РОГУ PDF Друк

Співпраця школи й бізнесу – правильний шлях до освіти для життя та особистісного успіху молодого покоління. Під цим девізом 5 жовтня пройшла інтерактивна лекція з використання бізнес-симуляцій та інших інноваційних розробок корпоративного сегменту для криворізьких учителів економіки та керівників навчальних закладів. 

Організаторами заходу стали Компанія Інтелектуальних Технологій та Криворізька середня спеціалізована школа №9 з поглибленим вивченням економіки, права й іноземних мов. Зусиллями великих ентузіастів своєї справи – директора ССШ №9 І.В. Лозівець та її заступника О.Н. Бельської – зустріч зібрала 22 талановитих педагогів міста.

Після плідного обговорення інноваційних підходів до економічної освіти у школі та аналізу конкретних напрацювань гендиректор Компанії Інтелектуальних Технологій Віталій ПАЗДРІЙ презентував учителям економіки Кривого Рогу концепцію міського турніру для учнів 8-11 класів «Стратегія бізнесу», який поступово стане частиною Всеукраїнського бізнес-турніру "Стратегія фірми", ініційованого і підтримуваного Київським національним економічним університетом,  Кока-Кола Беверіджиз Україна, КПМГ і рядом інших партнерів. Це змагання допоможе талановитій молоді зануритися у світ виробничого підприємництва та об’єктивно оцінити, чи хочуть ці старшокласники зробити економіку й бізнес своєю майбутньою професією.

На сьогодні для участі в регіональному турнірі «Стратегія бізнесу», який розпочнеться 2 листопада 2015 р.,  зареєструвалося понад 50 школярів з м. Кривий Ріг. Організаційним партнером заходу є міський комунальний заклад «Інноваційно-методичний центр», очолюваний С.В. Ратєєвою.

Реєстрація на турнір ще відкрита на сайті kint.com.ua.

Бажаємо успіху всім майбутнім учасникам змагання!

 

  

Напишіть нам

Контакти

Адреса для листування: Київ-04210, а/с 189

Наша адреса: 04210, Київ, просп. Героїв Сталінграда, будинок 12 Ж

Наші телефони:

  • (063) 5-08-08-66
  • (050) 56-56-112
  • (050) 809-11-86
  • (097) 224-29-21

e-mail: office@kint.com.ua

Запрошуємо

      

Ми і наші учасники


Інфодошка "Стратегія фірми-2017"


Для учасників Всеукраїнського бізнес-турніру "Стратегія фірми-2017"

Ще відкрита можливість

Замовити сертифікат учасника/півфіналіста

Замовлені раніше сертифікати вже розіслані.

Залишити відгук

Ваш відгук

Замовити симуляцію ViAL+