KIHT

Львівський турнір Лідер ринку
Як студенти ЛНУ стали лідерами ринку PDF Друк

Чи може звичайний студент економічного факультету керувати цілим виробничим підприємством та ще й вивести власний бренд у лідери певного ринку? Так, якщо він – учасник регіонального турніру «Лідери ринку – 2016» у Львівському національному університеті ім. І. Франка, а компанія створена в середовищі найпотужнішого українського бізнес-симулятора ViAL+.

Захоплююче змагання львівських студентів зі стратегічного управління компанією 7-9 грудня пройшло за підтримки Львівської обласної державної адміністрації, Львівської міської ради, Національного академічного українського драматичного театру ім. Марії Заньковецької. У ньому могли безкоштовно взяти участь студенти ІІІ-VI курсів усіх спеціальностей економічного факультету ЛНУ.

Бізнес-баталія була запеклою, питання, хто ж переможе, до останнього інтригувало гравців, організаторів та вболівальників. Двадцять дві студентських команди показали себе з найкращого боку.

За результатами автоматичного рейтингу компаній в симуляції підприємства ViAL+ перше місце виборов справжній «Атлант» – команда спеціальності «Фінанси і кредит» у складі Андрія Гембари, Наталії Стрілецької, Ярослава Колодія, Ярослава Куція. ІІ місце посіла команда економічних кібернетиків «Иліта» (Анна Романова, Ганна Кривопустова, Данило Кучма та Софія Соколянська). Володарі ІІІ місця – майбутні менеджери, команда «GalLactis»: Юлія Ксензова, Іван Гойнич та Олександр Соломаха.


Спонсорами регіонального студентського турніру стали провідні компанії Львівщини та всієї України – ПАТ «КОНЦЕРН ХЛІБПРОМ», міжнародний концерн СRH Group, Columbia Sportswear, будівельна корпорація РІЕЛ, сервіс доставки продуктів IzSela.ua, магазин інтелектуальних ігор «ГАМБІТ», IDS Aqua Service та платформа для пошуку талановитих студентів studlava.com. Тому учасники та переможці турніру отримали не тільки визнання своїх ділових талантів, а й цінні призи й подарунки.

Сподіваємося, перші успіхи надихнуть учасників турніру «Лідери ринку» на звершення в реальному підприємництві. Адже всі задатки для цього в них є.

 
ViAL+ прямує у Львів: студентський турнір «Лідер ринку – 2016» PDF Друк

Економічний факультет ЛНУ

Львів в усі часи був містом-лідером за багатьма економічними показниками. Тож не дивно, що інноваційний бізнес-турнір, який пройде 7-9 грудня в ЛНУ ім. І. Франка, отримав звучну назву «Лідер ринку 2016». Окрім економічного факультету, до його співорганізації долучаться відділ сприяння працевлаштуванню, студентський відділ та філософський факультет ЛНУ ім. І. Франка.

Захід пройде за сприяння Львівської міської ради та Львівської обласної державної адміністрації. Спонсорську підтримку бізнес-турніру нададуть магазин найцікавіших інтелектуальних ігор «ГАМБІТ» та Центр Свята Papashon.

Середовищем турніру стане перша українська симуляція підприємства ViAL+, яка реалістично відтворює вітчизняний ринок та дає можливість пізнати його закони на практиці. У підприємницькому онлайн-змаганні візьме участь 22 команди студентів ‒ майбутніх економістів та бізнесменів. Турнір проходитиме у п’ятнадцять раундів, протягом трьох днів.

Розклад проведення турніру

7 грудня

8:30 - 11:30 - ауд. 301 головного корпусу університету.

13:30 - 16:30 - ауд. 205 економічного факультету.

8 грудня

9:00 - 14:00 - ауд. 301.

9 грудня

8:30 - 11:30 - ауд 301.

12:00 - 13:00 - урочисте нагородження переможців у Дзеркальній залі.

Побажаємо удачі всім учасникам!

 


  

Напишіть нам

Контакти

Адреса для листування: Київ-04210, а/с 189

Наша адреса: 04210, Київ, просп. Героїв Сталінграда, будинок 12 Ж

Наші телефони:

  • (063) 5-08-08-66
  • (050) 56-56-112
  • (050) 809-11-86
  • (097) 224-29-21

e-mail: office@kint.com.ua

Запрошуємо

      

Ми і наші учасники