KIHT

Новини Всеукраїнської школи бізнес-лідерства
Бізнес-табори від КІНТ – починай шлях до успіху цього літа! PDF Друк

Ти ще вчишся у школі, ліцеї, гімназії чи іншому ЗНЗ, але в майбутньому плануєш вести власний бізнес, зайняти керівну посаду у престижній компанії чи професійно займатися економікою? Твій шлях до успіху може початися вже цього літа!


У червні 2017 р. Компанія інтелектуальних технологій відкриває сезон бізнес-таборів – цікавого, захоплюючого і зовсім не схожого на шкільні уроки літнього навчання підприємництву! Ставши учасником одного з наших бізнес-таборів в м. Ірпінь (Київська область), Кропивницькому, Вінниці, с. Петрівське (Чутівський район, Полтавська область), ти зможеш:

  • навчитися управляти підприємством на прикладі віртуальної виробничої компанії в симуляторі ViAL+. Це прекрасна нагода не тільки освоїти практику бізнесу, а й пізнати свої сильні та слабкі сторони, оволодіти мистецтвом приймати ефективні рішення та досягати високих результатів;
  • поглибити свої знання з економіки, бізнесу, менеджменту у форматі інтерактивних семінарів-тренінгів;
  • поспілкуватися з досвідченими людьми, для яких практична економіка – це життя;
  • цікаво провести дозвілля в компанії ровесників зі схожими інтересами.

І все це – за цілком помірну ціну*, а якщо ти був активним учасником «Стратегії фірми-2017» – ще й із знижкою 10%! Можна зекономити, привівши з собою друга, – ще -10% від вартості навчання за кожного, хто візьме участь у бізнес-таборі за твоєю рекомендацією. Школярі з інших міст також можуть долучитися (проїзд і проживання оплачуються учасником додатково).

Твори власне майбутнє в економіці й підприємництві вже сьогодні!


* Вартість проходження бізнес-таборів від КІНТ різна в залежності від їхньої програми та місця проведення. Вся детальна інформація і прайс-листи будуть надіслані зареєстрованим учасникам на e-mail.


 


  

Напишіть нам

Контакти

Адреса для листування: Київ-04210, а/с 189

Наша адреса: 04210, Київ, просп. Героїв Сталінграда, будинок 12 Ж

Наші телефони:

  • (063) 5-08-08-66
  • (050) 56-56-112
  • (050) 809-11-86
  • (097) 224-29-21

e-mail: office@kint.com.ua

Запрошуємо

      

Ми і наші учасники