KIHT

Вигідна пропозиція для майбутніх учасників турніру «Стратегія фірми-2016» PDF Друк

До початку турніру лишилося більше місяця, а у нас уже понад сто зареєстрованих! Така статистика дуже надихає, тому ми готуємо для вас нову сторінку заходу й вирішили зробити майбутнім підприємцям (зокрема, жителям Києва та Київської області) невеликий подарунок. Це знижка 10% на проходження зимового бізнес-табору «Практична економіка» у КНЕУ імені Вадима Гетьмана – ВНЗ-організаторі турніру. За можливості проживання у столиці в таборі можуть взяти участь і школярі 14-18 років із будь-яких інших міст і областей України.

Фото diymarketers.com

Бізнес-табір – прекрасний шанс підготуватися до запеклої всеукраїнської битви за першість та цінні призи й фінансову винагороду від спонсора турніру – компанії «Кока-Кола Бевериджис». Ті, хто його пройшов, долучаться до змагання уже в півфіналі та одразу зіткнуться з найбільш талановитими й досвідченими гравцями.

Окрім проходження навчальних раундів у симуляторі ViAL+, на учасників бізнес-табору «Практична економіка» чекають цікаві зустрічі з визначними представниками українського ділового світу та цікавий екскурс у світ економіки й підприємництва від професійних економістів і викладачів КНЕУ. Скористайся можливістю пройти інтерактивне навчання в бізнес-таборі та взяти від нього максимум користі!

 

  

Напишіть нам

Контакти

Адреса для листування: Київ-04210, а/с 189

Наша адреса: 04210, Київ, просп. Героїв Сталінграда, будинок 12 Ж

Наші телефони:

  • (063) 5-08-08-66
  • (050) 56-56-112
  • (050) 809-11-86
  • (097) 224-29-21

e-mail: office@kint.com.ua

Запрошуємо

      

Ми і наші учасники


Інфодошка "Стратегія фірми-2017"


Для учасників Всеукраїнського бізнес-турніру "Стратегія фірми-2017"

Ще відкрита можливість

Замовити сертифікат учасника/півфіналіста

Замовлені раніше сертифікати вже розіслані.

Залишити відгук

Ваш відгук

Замовити симуляцію ViAL+