KIHT

Презентація турніру «Стратегія фірми-2016» та ViAL+ у м. Краматорськ PDF Друк

21 грудня 2015 року, Краматорськ – тимчасовий центр Донецької області. Після недавніх трагічних подій тут поступово відновлюється мирне життя. Громадяни міста, які щиро вболівають за його долю, докладають до цього всіх зусиль.

Не лишаються осторонь і освітяни – попри всі складнощі, вони намагаються повноцінно реалізовувати свою місію виховання молодого покоління Донецького краю. Тому охоче відгукнулися на пропозицію Компанії Інтелектуальних Технологій відвідати безкоштовний інтерактивний тренінг «Інтерактивні бізнес-симуляції та ігри у навчальному процесі і їх роль у становленні фахівця». У межах тренінгу був представлений ІІІ Всеукраїнський бізнес-турнір для учнів 8-11 класів «Стратегія фірми-2016» із запрошенням взяти участь для старшокласників Краматорська.


Тренінг охопив широке коло питань: від трансформаційних тенденцій світової освіти до переваг конкретних навчальних ділових ігор і програм. Окремим блоком розглядалася українська бізнес-симуляція ViAL+ – перший повноцінний вітчизняний аналог західних симуляторів. Ця програма реалістично моделює середовище одного з сегментів економіки та відтворює всю схему життєдіяльності виробничого підприємства й тому може використовуватися для навчання бізнесу на практиці.

Окрім учителів, на тренінгу були присутні і краматорські школярі, зацікавлені в отриманні інноваційної економічної освіти для життя. Дехто з них уже зареєструвався у ViAL+. Будемо сподіватися, що симулятор стане для них корисним, а бізнес-гра в ньому – цікавою та приємною.

 

  

Напишіть нам

Контакти

Адреса для листування: Київ-04210, а/с 189

Наша адреса: 04210, Київ, просп. Героїв Сталінграда, будинок 12 Ж

Наші телефони:

  • (063) 5-08-08-66
  • (050) 56-56-112
  • (050) 809-11-86
  • (097) 224-29-21

e-mail: office@kint.com.ua

Запрошуємо

      

Ми і наші учасники


Інфодошка "Стратегія фірми-2017"


Для учасників Всеукраїнського бізнес-турніру "Стратегія фірми-2017"

Ще відкрита можливість

Замовити сертифікат учасника/півфіналіста

Замовлені раніше сертифікати вже розіслані.

Залишити відгук

Ваш відгук

Замовити симуляцію ViAL+