KIHT

Львівський регіональний етап «Стратегії фірми-2016» пройде під патронатом ЛНУ імені Івана Франка PDF Друк

«Стратегія фірми» ‒ турнір, що з 2014 р. об’єднує зусилля середньої і вищої школи у профорієнтаційній роботі. Адже й загальноосвітня школа, й університети зацікавлені в тому, щоб молодь обирала майбутній фах за покликанням та реалізовувалася в ньому.

Тому, окрім Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана, де, власне, й народилася ідея національного бізнес-змагання в потужному вітчизняному симуляторі ViAL+, та Харківського НЕУ ім. С. Кузнеця – партнера і співорганізатора турніру, – до «Стратегії фірми-2016» долучився економічний факультет ЛНУ ім. І. Франка.

30 січня на базі Львівського національного університету успішно пройшов семінар-тренінг для вчителів «Інтерактивні освітні технології в навчальному процесі та їх роль у становленні фахівця (на прикладі бізнес-симуляцій)». Цей тренінг ознайомив педагогів Львівщини з навчальними можливостями комп’ютерних симуляторів підприємства, концепцією турніру «Стратегія фірми-2016» та програмою для його проведення ‒ ViAL+. Дуже приємно, що львів’яни активно відгукнулися на пропозицію оргкомітету долучатися до аходу і виявили бажання провести відбірковий етап у формі регіонального турніру.

Локальне змагання школярів Львівської області розпочнеться 16 лютого (зареєструватися для участі в ньому можна за цим посиланням), а закінчиться 5 березня очним фіналом (проходження одного раунду в симуляції), урочистою церемонією нагородження та цікавою культурною програмою у Львівському національному університеті. Переможці львівського регіонального турніру вийдуть у всеукраїнський півфінал «Стратегії фірми-2016».

Стежте за анонсами і новинами «Стратегії фірми» на Львівщині на kint.com.ua!

 

  

Напишіть нам

Контакти

Адреса для листування: Київ-04210, а/с 189

Наша адреса: 04210, Київ, просп. Героїв Сталінграда, будинок 12 Ж

Наші телефони:

  • (063) 5-08-08-66
  • (050) 56-56-112
  • (050) 809-11-86
  • (097) 224-29-21

e-mail: office@kint.com.ua

Запрошуємо

      

Ми і наші учасники


Реєстрація на практичну складову тренінгу "Економічні засади управління ЗНЗ"

Інфодошка "Стратегія фірми-2017"


Для учасників Всеукраїнського бізнес-турніру "Стратегія фірми-2017"

Ще відкрита можливість

Замовити сертифікат учасника/півфіналіста

Замовлені раніше сертифікати вже розіслані.

Залишити відгук

Ваш відгук

Замовити симуляцію ViAL+