KIHT

Стартувала учнівська ліга PDF Друк

Раді Вас сповістити про відкриття 20 лютого Учнівської Ліги турніру. Цього року було зареєстровано 1930 учасників-школярів, кожен з яких був розподілений між 42-ма відбірковими групами. Саме у них учасники будуть змагатися до 18 березня, після чого, лідери кожної з відбіркових груп будуть допущені до півфіналу. Для виходу у півфінал необхідно увійти у топ 7-10 учасників. 

Саме тому, у кожного з учасників є шанс пройти у півфінал! Треба лише плідно працювати не покладаючи рук – і ви зможете брати участь у турнірі вже на більш високому рівні!

Як Ви бачите, з кожним роком учнівська молодь все активніше залучається до участі у Всеукраїнському турнірі «Стратегія фірми». І цього року найбільш активними за кількістю реєстрацій стали учасники з Кіровоградської, Донецької, Тернопільської, Дніпропетровської, Черкаської, Полтавської, Запорізької та Хмельницької областей, а також міста Києва. 

Особливу вдячність висловлюємо Міністерству освіти і науки України, Інституту модернізації змісту освіти, ГО «Поруч», Київському національному економічному університету імені Вадима Гетьмана, Міжнародній консалтинговій компанії «КПМГ», а також управлінням освіти у Полтаві, Тернополі, Харкові, Донецькій області, Кіровоградщини та Кропивницькому. 

Усім учасникам бажаємо вдалих рішень, наснаги та терпіння на шляху до досягнення своєї мети!

 

  

Напишіть нам

Контакти

Адреса для листування: Київ-04210, а/с 189

Наша адреса: 04210, Київ, просп. Героїв Сталінграда, будинок 12 Ж

Наші телефони:

  • (063) 5-08-08-66
  • (050) 56-56-112
  • (050) 809-11-86
  • (097) 224-29-21

e-mail: office@kint.com.ua

Запрошуємо

      

Ми і наші учасники


Реєстрація на практичну складову тренінгу "Економічні засади управління ЗНЗ"

Інфодошка "Стратегія фірми-2017"


Для учасників Всеукраїнського бізнес-турніру "Стратегія фірми-2017"

Ще відкрита можливість

Замовити сертифікат учасника/півфіналіста

Замовлені раніше сертифікати вже розіслані.

Залишити відгук

Ваш відгук

Замовити симуляцію ViAL+