KIHT

Сертифікація й оцінка бізнес-компетентностей PDF Друк

Диплом, що засвідчує наявність економічної чи управлінської спеціальності, - лише одна умова для успішного працевлаштування й подальшої кар'єри. Але кожного роботодавця цікавлять не тільки знання претендента, а й розвинуті прикладні компетентності, які дозволять працювати ефективно вже зараз, без довгих місяців практики. Як вчорашньому випускнику чи молодому спеціалісту довести, що вони в нього є?

У цьому допоможе Сертифікат про проходження практики в бізнес-симуляції ViAL+, в якій майбутній фахівець може оволодіти основами організації та управління:

 • основними фондами;
 • виробництвом;
 • маркетингом і збутом;
 • поставками і торговою мережею;
 • персоналом;
 • фінансами;
 • бухгалтерією.

Симулятор може використовуватися не лише як середовище прийняття бізнес-рішень в умовах, максимально наближених до реальних, а й у якості інструменту оцінки Ваших практичних умінь і навичок. 

На основі основної версії бізнес-симуляції ViAL+ впроваджується модифікована версія ViAL+.Certificate. Вона включає в себе механізм оцінки рівня володіння компетентностями на основі здійснення учасником дій під час управління тренінговою компанією.

Оцінювання Вашого рівня володіння бізнес-компетентностями відбувається за двома основними алгоритмами.

Перший алгоритм базується на основі загального показника рейтингу і/або окремих його частин, що відображають необхідну специфіку проявлення умінь і навиків учасника, набутих протягом всього періоду навчання у ВНЗ чи професійної діяльності. Рейтинг складається із 13 показників, об'єднаних у 4 змістові групи:

1) загальний стан компанії (прибуток, частка ринку, продуктивність праці, рентабельність підприємства);

2) фінансовий стан (чистий грошовий потік разом з обсягом поточного депозиту, коефіцієнт поточної ліквідності (коефіцієнт швидкої ліквідності), коефіцієнт загальної ліквідності (коефіцієнт покриття), сума активів;

3) маркетинг і зовнішні дії (сума контрактів, асортимент);

4) стан внутрішнього середовища (завантаженість обладнання, ефективність використання торгових площ, ефективність використання сировини).

Таким чином, Ви  оволодієте цілим комплексом практичних компетентностей та зможете сертифікувати наявні уміння й навички з управління структурними підрозділами підприємства.

Другий алгоритм застосовується за допомогою спеціального завдання, яке учасник виконує на початку і/або під час проходження тестування у бізнес-симуляції ViAL+.

Спеціальні завдання мають вигляд таблиць, відкритих і закритих тестів, які пропонують оцінити стан компанії (плановий, поточний і підсумковий) в таких сферах діяльності: аналітичній, інформаційній, маркетинговій, виробничій, збутовій, фінансовій. Завдяки виконанню кожного завдання можна виявити, чи дійсно учасник володіє необхідними інструментами аналізу, планування, організації й контролю діяльності компанії. Оцінювання здійснюється за результатами останнього навчально-тренінгового періоду, коли пройдено не менше 25 раундів (6 років діяльності компанії) в симуляції ViAL+.

Система ViAL+.Certificate поступово формує єдині підходи до оцінки умінь і навиків випускника для роботодавців (бізнесу), державних органів, ВНЗ і всіх інших зацікавлених сторін. Це дозволяє створити єдиний стандарт української бізнес-освіти "для життя".

 

  

Напишіть нам

Контакти

Адреса для листування: Київ-04210, а/с 189

Наша адреса: 04210, Київ, просп. Героїв Сталінграда, будинок 12 Ж

Наші телефони:

 • (063) 5-08-08-66
 • (050) 56-56-112
 • (050) 809-11-86
 • (097) 224-29-21

e-mail: office@kint.com.ua

Запрошуємо

      

Ми і наші учасники


Залишити відгук

Ваш відгук

Замовити симуляцію ViAL+