KIHT

Видовищний фінал ІІ Всеукраїнського бізнес-турніру «Cтратегія фірми-2015» PDF Друк

ІІ Всеукраїнський бізнес-турнір для учнів 8-11 класів «Стратегія фірми-2015», що зібрав понад 700 молодих та амбітних учасників із усієї України, завершився ефектним фіналом у Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана. Четвертого квітня відбулося очне змагання фіналістів, що прибули з різних областей України,  - Київської та самого м. Київ, Запорізької, Львівської, Сумської, Тернопільської, Херсонської. Всього кілька раундів у симуляції ViAL+ мали вирішити, хто ж завоює всеукраїнську першість цього року. І все це - в атмосфері щирих переживань самих учасників та їхніх батьків, учителів, друзів, які приїхали вболівати за гравців.

Після цікавої й запеклої боротьби за ринок перше місце заслужено посіла учениця Київського ліцею «Наукова зміна» Марія Петрович та її компанія «Innov@tion».

Друге місце виборов  Владислав Мамушев із Запорізького ліцею №34, творець і власник віртуального підприємства «ЗАТ Paper Airplane», а третє - Михайло Сівер з Конотопської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №9 («Siver Milk Industry»). Михайло увійшов у число лідерів турніру «Стратегія фірми-2015» не вперше – у 2014 р. його фірма  також стала третьою в рейтингу симуляції.

На цьогорічних переможців і фіналістів масштабного бізнес-змагання від КНЕУ та Компанії  Інтелектуальних Технологій чекали не тільки бурхливі емоції та визнання, а й цінні призи від спонсорів заходу. 

 Першими приємними бонусами стали екскурсія на завод головного спонсора турніру ІП «Кока-Кола Бевериджис Україна» та цікава зустріч з Директором департаменту персоналу України і Молдови Іриною Брижак. А під час нагородження свідоцтвами й сертифікатами на юних підприємців чекали подальші сюрпризи. Їм вручили сертифікати на купівлю  техніки для подальшого саморозвитку від Cocа-Cola (1-ше місце було відзначене сертифікатом на 16 тис.грн, 2-ге - на 8 тис.грн., 3-тє - на 4 тис. грн.) та сувеніри від міжнародної консалтингової компанії КПМГ. Також фіналісти отримали фінансову винагороду від Фундації Економічних Ініціатив.

Більшість фіналістів цього року планує взяти участь і в турнірі «Стратегія фірми-2016». А отже – далі буде!


 

  

Напишіть нам

Контакти

Адреса для листування: Київ-04210, а/с 189

Наша адреса: 04210, Київ, просп. Героїв Сталінграда, будинок 12 Ж

Наші телефони:

  • (063) 5-08-08-66
  • (050) 56-56-112
  • (050) 809-11-86
  • (097) 224-29-21

e-mail: office@kint.com.ua

Запрошуємо

      

Ми і наші учасники


Інфодошка "Стратегія фірми-2017"


Для учасників Всеукраїнського бізнес-турніру "Стратегія фірми-2017"

Ще відкрита можливість

Замовити сертифікат учасника/півфіналіста

Замовлені раніше сертифікати вже розіслані.

Залишити відгук

Ваш відгук

Замовити симуляцію ViAL+

Учасникам турніру "Стратегія фірми"